Arama

Efsanevi Şahıslar
Olaylar
Evcil Hayvanlar
Takımlar
Satranç Taşları Kitabı
Malikane
Hayran Köşesi
Hanlık Malikanesi
Yardımcı kütüphane sayfaları
Evcil Hayvan Koruyucuları
EVCİL HAYVAN KORUYUCULARI

Açıklama : Mürebbiye Benita ve Şirin Mila'nın şefkatli kollarında büyüyen küçük evcil hayvanların şirinliğinden etkilenmeyen bir savaşçısı var mıdır acaba? Bu azimli hayvan eğitmenlerinin, her türlü yırtıcıyı ve Peri, Hayalet ve Kardanadam gibi çok az kişinin tanıdığı bazı varlıkları eğitmede üstlerine yoktur! Bu, sizce de şefkat ve iyi niyetle nelerin elde edilebileceğine dair çok güzel bir örnek değil mi?

Eğer 11. seviyeye ulaşıp durumunuza uygun bir takım büyü becerileri geliştirdiyseniz o zaman elinizden gelenleri Besici Dükkanı sahiplerinin yararına kullanma zamanı gelmiş demektir!
Bu işin üstesinden gelmek aslında çok da zor değil. Ufaklıkların tek ihtiyacı olan, biraz şefkat, kendilerini seven bir çift el ve biraz da onları güçlendirerek sahipleri için sadık ve güvenilir birer koruyucu haline getiren büyü gücü.

Besici Dükkanı sahibi, size günde bir defaya mahsus olmak üzere, tam bir saat boyunca etkisini gösteren sihirli bir madalyon hediye edebilir. Bu süre zarfında Feo enginlerinde dolaşan canavarlardan mümkün olduğunca çok haklayın. Ancak bu arada canavarın seviyesinin sizin seviyenizden en fazla 1 seviye düşük olmasına dikkat edin... Bu koşullar altında avlandığınızda, öldürdüğünüz yabani hayvanların bedenlerinden özel bir Hayat Cevheri toplayabilirsiniz. Bu madde, yavru evcil hayvanların zinde ve sağlıklı kalmaları için mutlaka gereklidir. Topladığınız cevherleri, Mürebbiye Benita'ya ve Şirin Mila'ya teslim edin. Besici Dükkanı sahipleri, yaptığınız bu hizmetleri kulaktan kulağa yayacak ve Evcil Hayvan Koruyucuları onur puanınız

Eğer ufaklıkların sağlıklı büyümeleri için bile başka hayvanları öldürmekten çekiniyorsanız o zaman Besici Dükkanı sahiplerine başka bir şekilde yardımcı olabilirsiniz. Bir sürü şımarık yavrunun yaşadığı böyle bir yerde her zaman yenilerine yer var. Mürebbiye Benita ve Şirin Mila, her üç günde bir gönüllülere çok önemli bir görev verir. Mesela henüz dükkanda bulunmayan canavarların yavrularının yakalanarak eğitilmeleri için Besici Dükkanı'na getirilmesi gibi. Bu, tabii ki kolay bir görev değil. Çünkü bu canavarlar, yavrularını ölümüne koruyorlar! Ancak sonunda sizi bekleyen ödül çok cezbedici. Vadedilen, sadece yeni evcil hayvanlara gösterilen sevgi ve yardım değil, aynı zamanda Evcil Hayvan Koruyucuları arasında nam salma şansı!

Besici Dükkanı'na ne kadar sık uğrayıp biriken işleri hallederseniz, zamanla bir seferde daha çok Hayat Cevheri elde şansınız da o kadar artar! Ama eğiticilerin yanına gitmeniz gereken zamanı bir kez kaçırdığınızda bir sonraki sefer ganimetiniz çok da büyük olmayabilir. Evcil Hayvan Koruyucuları onur puanınızın artması, doğrudan elde ettiğiniz Hayat Cevheri miktarına bağlıdır! Deneyimli Evcil Hayvan Koruyucuları, Besici Dükkanı'nda evcil hayvanlarına iyi gelen harika iksirler satın alabilirler ve nihayetinde kendilerine özel, çok nadir bir evcil hayvanın sahibi olabilirler!
Ne kadar iyi kalpli olduğunuzu herkese göstererek Besici Dükkanı'ndaki şirin yavruların sağlıklı büyümelerine ve onlarla ilgilenecek bir sahip edinmelerine yardımcı olun!

Evcil Hayvan Koruyucuları Ödülleri
Onur Madalya Ödül
500
1000
2000
3000
GÖREV
Login Ekranı
  Şifremi Unuttum

Giriş bilgileriniz yoksa, kayıt olun.

Kayıt olun

Şifre Hatırlatıcı
Hata
Hata
Yukarı