Arama

Efsanevi Şahıslar
Olaylar
Evcil Hayvanlar
Takımlar
Satranç Taşları Kitabı
Malikane
Hayran Köşesi
Hanlık Malikanesi
Yardımcı kütüphane sayfaları
Eldivler
ELDİVLER

Kabul Etme : 11. seviyeden itibaren, Feeri-a-Maya'dan ve Çuli-a-Veyna'dan alınan "Kabul Edilme Töreni" görevi tamamlandıktan sonra.

Açıklama : Krofdorlar kabilelerine karşı kanlı ve bitmek tükenmek bilmeyen bir savaş sürdüren eski Eldivler ırkı, sizi ordusuna kabul etmek için hazır. Bu iki ırk arasındaki düşmanlık ve nefret, hayatın her kademesinde o kadar derine işlemiştir ki, Eldivlerin her tür sevinci ve gelişmesi, can düşmanlarının biraz daha çökmesine bağlı hale gelmiştir. Sanırız Eldivler için en gurur verici ganimetin bir Krofdor kalbi, yani Sentrido, olduğunu söylemeye gerek yok.

Ele geçirilen her Sentrido, bir Krofdor'un daha sonsuza dek yeryüzünden silindiğinin, yani bir daha dirilip savaşı devam ettiremeyecek hale geldiğinin garantisidir. "Kabul Edilme Töreni"ni tecrübe eden her savaşçı, öldürülen rakibin bedeninde kalbi bularak, zarar vermeden onu elde etme yöntemini, yani Sentrido ele geçirme becerisini öğrenir.

Yüzyıllar süren denemelerden sonra, Eldiv büyücüleri, kalbi ele geçirme becerisini geçici olarak arttıran özel bir ayin uygulamayı başarmışlardır. Bu ayini siz de gerçekleştirebilirsiniz. Fakat bunun için özel bir Nar Rengi Kristal'e ihtiyacınız var. Bu çeşit kristalleri Krofdorlar, işgal etmek istedikleri düşman topraklarına üzerine bırakıyorlar.

Eldivler, bu ihtilaflı bölgeleri durmaksızın kontrol altında tutmaya çalışıyorlar. Bunun için de Işıldayan Çiçek kullanıyorlar. Eğer sizin için Eldivlerin cephanesi onur puanı önemli ve değerliyse, bu çiçeklerin yayılmalarına mani olmayın!

Bunlar ele geçirilen Sentridoları yakarak yok ederler ve Krofdorların hayata dönmesini engellerler. Yanma için, Eldiv bilginlerinin geliştirdikleri özel bazı aletler gereklidir: Prozio ve Antizio. Bu aletlerin her kullanımı, Eldivler onur puanınızı arttırır ve dövüşte Prozio ve Anizio'nun faydalı sonuçlarını görmenizi sağlar.

Prozio, havadaki Krofdorlara olan nefreti emer, ve onu 5 Sentrido'dan aldığı enerjiyle birleştirerek, dövüşte sahibinin büyü yeteneklerini arttıran bir büyü aurasına dönüştürür.Prozio
Alet Etki Değer (Gücün Sınırı)
5'ten 500'e kadar (100)
5'ten 1000'e kadar (200)
5'ten 2000'e kadar (400)
5'ten 2500'e kadar (2000)
5'den 2500'e kadar


Antizio, büyücülerin üzerine yıkım etkileri yollayan korkunç bir silah olan Hüsran'ı oluşturmak için 3 Sentrido kullanır.Antizio
Alet Hüsran Değer (Gücün Sınırı)
veya
5'ten 500'e kadar (100)
veya
5'ten 1000'e kadar (200)
veya
5'ten 2000'e kadar (400)
veya
5'ten 2500'e kadar (2000)
veya
5'den 2500'e kadar


Aletin her kullanımı, gücünü 2000'e kadar arttırır. 100, 200, 400 eşik seviyelerine ulaşıldığında, Antozio ya da Prozio gelişir. Gelişim, sadece Sentrido yakımı sırasında mümkündür.

Aletlerin gücünü arttırmak için Sentridoları kullanmaktan başka bir yol daha vardır. O da, Eldivlerin olduğu gibi Krofdorların civarlarında da bulunabilecek özel kristalleri kullanmaktır.

Fakat bu kristaller sadece, sihirli fırtınaları sayesinde aletlerin enerjisine katkı yapan özel bir bölgede kullanılabilirler. Antizio ya da Prozio'nun gücünü kristal kullanarak, ancak alette en az bir Sentrido yaktıktan sonra arttırabilirsiniz. Aletlerin çıkabileceği en yüksek güç 2000'dir.Cephanede kabul edebileceğiniz ödüller
Onur Madalyon Ödül
500
1000
2000
3000
GÖREV

Hayran Görevi: Eldiv'lerin Hayran Madalyonu'nu elde edebilmek için 400 adet Sentrido ve 50 adet Işıkdar'a ihtiyacınız vardır!


Korunma
HÜSRAN'DAN KORUNMA

Hüsran'ın yarattığı yıkımlardan kurtulmak için Klarifa Tomarı'nı kullanabilirsiniz. Bu tomarları, İblis Bilimcisi Berruş'tan ya da İ-Vidi'den, veya 2000 onur puanınız olduğu takdirde Krofdorların cephanesinden elde edebilirsiniz.

Savunma Tomarı'nı kullandığınız takdirde, sadece yıkımın etkilerinden kurtulmakla kalmaz, 2 saatliğine bu tip etkilere karşı koruma kazanırsınız. Bu tomarları, İblis Bilimcisi Berruş'tan ya da İ-Vidi'den, veya 1000 onur puanınız olduğu takdirde Krofdorların cephanesinden elde edebilirsiniz.

Yıkımlara karşı şu ana kadar hiçbir büyücü tarafından bir koruma geliştirilememiştir.

Yıkım etkileri, sadece büyücülere karşı kullanılabilir. Hali hazırda yıkım etkisi altında bulunan bir büyücüye karşı Hüsran'ı kullanmak mümkün değildir.

Login Ekranı
  Şifremi Unuttum

Giriş bilgileriniz yoksa, kayıt olun.

Kayıt olun

Şifre Hatırlatıcı
Hata
Hata
Yukarı