Arama

Efsanevi Şahıslar
Olaylar
Evcil Hayvanlar
Takımlar
Satranç Taşları Kitabı
Malikane
Hayran Köşesi
Hanlık Malikanesi
Yardımcı kütüphane sayfaları
GİZLİ BİLGİLER

Gizli Bilgiler

Gizli bilgiler yetenekleri oyunda en güçlü iksirleri kullanmak olağanüstü yaratıklardan bazı nadir nesneleri ve quest kaynaklarını toplamaya yardım edecektir sizlere.

Gizli bilgileri, önemli tarihi belgeleri bulduğunuzda sahip olabileceksiniz. Bu bilgileri kağıt yığınlarında, çeşitli gizemli yerlerde ve eski kütüphanelerde bulabileceksiniz.

Ne yazık ki tarihi belgelerin çoğu eski dillerde yazılıdır ve onları ırkların en bilgili kişileri çözebilirler:  Bilgin Pavlo ve  Bilgin Fadeuka. Getirdiğiniz kağıtları inceleyeceklerdir arasında önemli ve tarihi bilgiler var ise size anlatacaklardır.

Bilgin Flavviy Bilgin Paneonik

Gizli bilgilere sahip olduğunuzda, Fey-Go adasında bulunan Eski Kütüphaneyi kullanabileceksiniz ve aşağıda açıklanan belgeleri satın alabileceksiniz. Kılavuzlar sayesinde olağanüstü iksirleri kullanmayı ve olağanüstü yaratıklardan nadir ve özel quest kaynaklarını elde etmeyi öğreneceksiniz.


Kılavuzlar
Gizli Bilgiler Kılavuzlar Madalyonlar ve İksirler
3
7
9

Kılavuzlar
Gizli Bilgiler Kılavuzlar Quest Kaynakları
QUEST
4
6
6
7
8
9
9
9
10
13
16
18
20

Risaleler
Gizli Bilgiler Risaleler Reçeteler
21

Dikkat! Ezberlediğiniz kılavuz sayesinde elde edebileceğiniz nesneler bazı özelliklere sahiptir bunlar;
- Seviye sınırı yoktur.
- Sizin ve yaratık seviyeleri arasındaki fark ikiye yada daha fazla yüksek ise elde edeceğiniz nesneler devredilmez olacaktır.
- Şizka mantarları her zaman teslim edilebilir olarak düşmektedir. Seviye farkı yükseldikçe Kırmızı Mantar ve Ağılı Mantar elde etme imkanınız yükselir.
Login Ekranı
  Şifremi Unuttum

Giriş bilgileriniz yoksa, kayıt olun.

Kayıt olun

Şifre Hatırlatıcı
Hata
Hata
Yukarı