Arama

Efsanevi Şahıslar
Olaylar
Evcil Hayvanlar
Takımlar
Satranç Taşları Kitabı
Malikane
Hayran Köşesi
Hanlık Malikanesi
Yardımcı kütüphane sayfaları
ŞEHİRLER

De'Larisa

    Ogriy kıtasında bulunan insanlar şehridir. Sonsuz yeşil yaylaları, pırıl pırıl güneş ışığıyla dolu,  Zarat nehri vadisinde yer almaktadır. Şehir mimarisinde açık hatlar ağır basmaktadır, başlıca beyaz ve gri kagir binaları vardır. Şehir meydanında kuyuyu anımsatan bir ibadet yapısı bulunmaktadır. Rivayetlere göre bu yapı insanların sihir kaynağıdır. Ebedi sokağında, tepesinde De'Larisa bayrağı olan çok yüksek  İdare kalesini görebilirsiniz.

    Şehrin genel görünüşü; insanların hem güzelliği düşünen hemde pratik olduklarını göstermektedir. De'Larisa'nın havasında - savaş değil, savaşa ve direnişe hazırlık hissedilmektedir.

Sartnog

   Magronların şehri, Hayir kıtasında,  Kanlı dev yanardağ dibinde bulunmaktadır.  Yabancıların hayatlarından inşa edilmiş gibi, ürpertici, ve ölüm havası esmektedir. Şehri dış dünyadan, siyah taşlardan örülmüş yüksek ve aşılmaz  surlar çevirmektedir; yanar lav ile dolu hendek, şehri girilmez yapıp düşman orduları saldırılarından korumaktadır. 

   Güneş ışığı buralara girmiyor, ağır bulutlar kara battaniye gibi Sartnogu örtmektedir. Şehirde sadece yapraksız yanık siyah gövdeli seyrek ağaçlar bulunmaktadır. Sartnog sokaklarında, sadece geceleri uçan ve iğrenç çiğlıkları yayan  yarasalar -  tek hayvanlarıdır. Sartnog havasında kan ve gerilim esmektedir.

Login Ekranı
  Şifremi Unuttum

Giriş bilgileriniz yoksa, kayıt olun.

Kayıt olun

Şifre Hatırlatıcı
Hata
Hata
Yukarı