Efsanevi Şahıslar
Etkinlikler
Evcil Hayvanlar
Satranç Taşları Kitabı
Malikane
Hayran Köşesi
Portal Savaşları

Savaşçılar, Feo dünyasında Ulu Büyücüler tarafından inşa edilen portallar ile Destansı savaşların yapıldığı Savaş Meydanı'na transfer olabilirsiniz!


PORTAL SAVAŞLARI

İnsan ve Magron Irkının en cesur savaşçıların karşılaşması için bir portal inşa edildi. Ulu Büyücülerin inşa ettiği bu portal ile destansı savaşların yaşandığı savaş alanlarına transfer olan savaşçılar cesaretlerini tüm feo'ya kanıtlayabilecek!

Rivayete göre destansı savaşlar çeşitli zamanlarda Kara Ejderha Striagorn ve Beyaz Ejderha Erifarius öncülüğünde başlıyor ve bu savaşlarda cesur savaşçılar ejderhalar tarafından bir süre boyunca kutsanıyor.

Ulu Ejderin Şifa Gücü ile kutsanabileceğiniz bir savaş gerçekleşebilir, bu yüzden portallar açıldığında savaş meydanına ışınlanmak için geç kalmayın!

Bilgilendirme: Bu savaş meydanında Irkını temsil eden cesur savaşçıların zırhları hasar almayacak!
Seviye Zafer Yenilgi
4-5-6 3000 Onur 1500 Onur
7-8-9 4000 Onur 2000 Onur
+10 5000 Onur 2500 Onur
Bilgilendirme: Her seviye grubu, kendisinden önceki seviye grubunun katılımını sağlaması için 15 dakika beklemek zorundadır!

4-5-6 seviye grubundaki oyuncuların katılımı ile başlayan savaşa, 7-8-9 seviye grubundaki oyuncular 15 dakika sonra dahil olabilecek. Bu bekleme süresi aynı şekilde +10 seviye oyuncular içinde geçerli olacak.

Bilgilendirme: Savaşlara en az 4. seviye ve üzeri oyuncular katılım sağlayabilir!
Login Ekranı
  Şifremi Unuttum

Giriş bilgileriniz yoksa, kayıt olun.

Kayıt olun

Şifre Hatırlatıcı
Hata
Hata
Yukarı