Arama

Efsanevi Şahıslar
Olaylar
Evcil Hayvanlar
Takımlar
Satranç Taşları Kitabı
Malikane
Hayran Köşesi
Hanlık Malikanesi
Yardımcı kütüphane sayfaları
EJDERHALAR


Syntralor

    Bu kocaman kanatlı ejderha, Shinala tanrıçası tarafından, Magronlar ırkı enerjisinden yaratılmıştır. Syntralor - Magronların kuvveti ve ideolojisi temsil etmektedir. Korkutucu dış görünüşü, sert karakter özellikleri ile tanınmaktadır. Sytnralor ağzından püskürten alevleri ile çevresinde onlarca metrede bulunan tüm canlıları öldürebilmektedir.

   Feo dünyasında ana amacı Kaos köleleriyle savaşmaktır. Özel düşmanları yok, Shinala'ya çocuk gibi bağılıdır. Feo dünyası kurtulşu için hayatını verebilir,  Magronlara filozof bakışıyla bakıyor, ona imanete edilen ırk kaderi ile  kendini fazla yormuyor. Ebedi düşmanı olan beyaz ejderha Elduin'e karşı dövüşmenin gerekli olduğunu anlayarak kin beslemiyor.  Elduin

 

   Ejderhalar sahibesi Shinala tarafından, İnsanlar ırkı enerjisinden yaratılmış, iri alev püskürten Elduin -  muazzam ve unutulmaz bir manzaradır. Ejderhanın gümüş cildi güneşte parlıyor ve sanki harıkulade ışınları yayıyor. Sakin ve iyi kalplıdır, ama aynı zamanda korkusuz ve katı bir savaşçıdır.

   Feo dünyasını, Kaos kölelerinden, savaşla geri almak onun için görev, misyon ve hayat amacıdır. Elf şiiriyle ilgilenmektedir. Büyük, siyah rakibi Sybtralor’a savaşçı yeteneklerini küçültmeden  hoşgörülü ile bakmaktadır, ama zekası daha düşük seviyede olduğunu zannetmektedir. İnsanlara saygı duyuyor, onlar da ona karşı aynı duyguyu beslemektedirler.

 

Login Ekranı
  Şifremi Unuttum

Giriş bilgileriniz yoksa, kayıt olun.

Kayıt olun

Şifre Hatırlatıcı
Hata
Hata
Yukarı