Arama

Efsanevi Şahıslar
Olaylar
Evcil Hayvanlar
Takımlar
Satranç Taşları Kitabı
Malikane
Hayran Köşesi
Hanlık Malikanesi
Yardımcı kütüphane sayfaları
Sihirli Ayna

 Aynaların yüzeyinden kesilip çıkarıldığımız gizemli dünya yansımaları daima bilge adamların ilgisini çekerdi. Eşyaların hayali kopyaları ve ikizlerimiz, bize her zaman çok yakın ve bir o kadar da uzak!Bazen ilahi bedenler özel bir şekilde konumlandırılır, bu da zayıf elementleri değiştirir ve Aynaların Dünyası' nın kapısını açar. Özel bir etkinlik başlıyor. Etkinliğe katılarak değerli ve benzersiz ödüller kazanın.


Dikkat! Esaret Laneti, Fakirlik Laneti veya Zayıflık Laneti etkisi altındaki oyuncular etkinliğe katılamaz.Ruhlar sizden  75 gümüş alarak 5 eserin yansımalarını oluşturup, 15 aynadan 3 tanesini seçmenizi isteyecekler. Seçilen aynalar size 1, 2 veya 5 puan kazandıracak. Alacağınız ödül bu sayıların toplamına bağlı olacak.

Nadir ödüller
5
10
15
20
Diğer ödüller
1
2
3
4
5

Dikkat! Her oyun için eşsiz ve rastgele bir ödül seti oluşturulur!

Yan ödüller ya şansınızı ya da en değerli ödüle daha hızlı ulaşmanızı sağlayacak olan garanti edilmiş ödüllerin sayacını arttırır.

Dikkat! sonuç ne olursa olsun her oyun, Şansınızı ve Garantili Ödüller sayacınızı 1 arttırır.

Etkinlik Başarıları

Dikkat! Denemeleriniz size sadece kâr değil, aynı zamanda itibar da kazandıracak. Alınan garantili ödüller ve yansıma mücevherler için yeni başarılar sizi bekliyor.

Etkinliğe katıldığınızda Değerli Mücevherler kazanacaksınız. Şenlik Meydanındaki Takas Mağazasında değerli ve eşsiz ganimetler bulunduran tüccarlar, bu mücevherleri hevesle kabul edeceklerdir.

Etkinlik bittikten sonra Garantili Ödüllerin sayacı sıfırlanır!

Savaşçı, şansını denemek için acele et! Sihirli Ayna olayı sonsuza kadar sürmeyecek!

Login Ekranı
  Şifremi Unuttum

Giriş bilgileriniz yoksa, kayıt olun.

Kayıt olun

Şifre Hatırlatıcı
Hata
Hata
Yukarı