Arama

Efsanevi Şahıslar
Olaylar
Evcil Hayvanlar
Takımlar
Satranç Taşları Kitabı
Malikane
Hayran Köşesi
Hanlık Malikanesi
Yardımcı kütüphane sayfaları
Değerli Sandıklar


Işık Meydanı ve Ateş Meydanı bölgelerinin Şenlik Alanı'nda açılan mağaza ile belirli aralıklarla değerli kutu ve sandıkları satın alıp bu kutu ve sandıkların içindeki değerli nesnelere sahip olabilirsiniz. Fiyat ve şekil olarak birbirinden farklı dört çeşit sandık/kutu vardır. Satın alınan değerli sandık ya da kutu fiyat olarak ne kadar değerli ise bu kutulardan nadir nesne sahibi olabilme şansınızda buna bağlantılı olarak o kadar yüksektir. ( Değerli sandık ve kutu fiyatları ile bu kutulardan çıkacak hediyelerin değerleri birbiriyle bağlantılıdır.)

Eğer antikacı dükkanının önünde müşterilerin sabırsızlıkla uzun bir sırada beklediklerini gördüyseniz anlayınız ki antikacıya uzak diyarlardan değerli kutular ve sandıklar gelmiştir. Bazı sandıkların ve kutuların içinde gerçekten de değerli nesneler saklıymış! Bunun gibi günlerde hiç dinlenmeden sabırsız müşterilere değerli sandık ve kutu yetiştirmek için depodan dükkana sandık taşıyan antikacı için en büyük ödül, sandıklardan Alkanora, Serador Madalyonu gibi nesnelerin ya da başka değerli nesnelerin çıktığında atacağınız sevinç çığlıklarıdır. Değerli sandıklarıdan ve kutulardan bazen Şans nalları da çıkmaktadır ve bu şans nalları sayesinde değerli nesne bulma şansınız da artacaktır.

Mağazayı bu değerli sandıkların ve kutuların satıldığı günlerde ziyaret etmeyi sakın unutmayın, eğer şans sizden yana olursa, her Feo dünyası oyuncusunun sahip olmak istediği bu değerli nesnelere sahip olabilirsiniz!

Tekil Hediyeler
Kıymetli Kutu Değerli Hazine Kutu Değerli Büyük Kutu Değerli Sandık
5
10
15
20
25
30
35
60
70
80
90
100
110
120
130
200
Nadir Hediyeler
Kıymetli Kutu Değerli Hazine Kutu Değerli Büyük Kutu Değerli Sandık
Basit Hediyeler
Kıymetli Kutu Değerli Hazine Kutu Değerli Büyük Kutu Değerli Sandık
Diğer Hediyeler
Kıymetli Kutu Değerli Hazine Kutu Değerli Büyük Kutu Değerli Sandık

Tabloda belirtilen değerli kutu ve sandıklardan çıkan hediye sayısı sınırlıdır, ayrıca kutuların içinde hediyelerin yanısıra Şans nallarını da bulabilirsiniz. Şans nalları bakırdan, gümüşten ve altından yapılmıştır. Her bakır şans nalı ,gümüş şans nalının düşme ihtimalini iki kat arttırır ve her gümüş şans nalı da altın şans nalının düşme ihtimalini iki kat artırır, altın şans nalı ise tekil şansınızı arttırır. Eğer kutudan size bir seviye yüksek olan şans nalı çıkarsa bu naldan düşük seviyeli şans nalları kaybolacaktır, eğer değerli kutulardan tekil hediye düşecek olursa çantanızda var olan tüm altın nallar kaybolacaktır. Antikacıda var olan değerli kutular bittiğinde hala çantanızda şans nallarınız var ise lütfen bu nalları saklayınız. Bu nallları bir sonraki kutu satışı başladığında tekrar kullanabilirsiniz.


Şans Nalları

Son güncelleme: Haziran 2022

Login Ekranı
  Şifremi Unuttum

Giriş bilgileriniz yoksa, kayıt olun.

Kayıt olun

Şifre Hatırlatıcı
Hata
Hata
Yukarı