Arama

Efsanevi Şahıslar
Olaylar
Evcil Hayvanlar
Takımlar
Satranç Taşları Kitabı
Malikane
Hayran Köşesi
Hanlık Malikanesi
Yardımcı kütüphane sayfaları
Görünmezlik


Görünmezlik efekti, karakterin gerçek adını gizler:
- savaşta,
- konumdaki oyuncular listesinde,
- diğer karakterler üzerindeki efektleri kullanırken sohbette,
- büyük savaşın liderleriyle ilgili sistem mesajında,
- El için savaşlarda.
 

Ayrıca, görünmezlik durumunun bir dizi benzersiz koşulu vardır:
- savaşta, oyuncular karakterin ekipmanını görünmezlik etkisi altında görmezler,
- mevcut etkilerin listesi karakter bilgilerinde gizlidir,
- karakter bilgilerinde ve diğer arayüzlerde , karakter oyunda yok olarak gösteriliyor, - diğer oyuncular "görünmez"e hedef efektleri uygulayamıyor (örneğin, ruh ve beden arasındaki bağı koparmak , saldırmak vb.
mümkün değil ), - canavarlar av, kaynakları çıkarırken saldırmaz, - Kendi gölgesini çağırırken, karakter görünmez durumda olsa bile, gölgeyi çağıran karakterin adını gösterir.


 
görünmezlik iksirigörünmezlik iksirigörünmezlik iksiriGeçici Görünmezliğin Büyüsü ParşömeniKısa Görünmezlik Büyüsü ParşömeniKalıcı Görünmezlik Büyüsü Parşömeni
Araştırma "Rüzgar Gülü"Araştırma "Haldebor Kalesi"Güverte "Faeo I'in askeri rütbeleri"Güverte "Faeo II'nin askeri rütbeleri"Harap güverte "Faeo I'in askeri rütbeleri"
 
Görünmez olmanın birkaç yolu vardır: fuarda bir iksir veya büyü satın alın, bir deste askeri rütbe kullanın, belirli görevleri tamamlamanın ödülü olarak ve ayrıca araştırmayı etkinleştirerek alın.
 
Görünmezlik etkisi yalnızca ırkınızın topraklarında ve tarafsız topraklarda etkinleştirilebilir. Görünmezlik etkisi altındaki bir oyuncu düşman bölgesine veya bir mahzene girerse, etki ortadan kalkacaktır.


Login Ekranı
  Şifremi Unuttum

Giriş bilgileriniz yoksa, kayıt olun.

Kayıt olun

Şifre Hatırlatıcı
Hata
Hata
Yukarı