Efsanevi Şahıslar
Etkinlikler
Evcil Hayvanlar
Satranç Taşları Kitabı
Malikane
Hayran Köşesi

Konlegret Kartları

 

Konlegret, çok eski bir ırk olan Dağ devleri temsilcilerinin zaman geçirmek ve eğlenmek için oynadıkları olağandışı bir oyundu. Günümüze kadar ulaşan çok az sayıda bilgilere göre, en son devlerden olan Bronitrix ve Gsomiabix bir gün çok sıkıldılar ve sıkıntıdan bu oyunu keşfettiler.

Dağ devleri, Feo dünyasının en az saldırgan ve en küçük ırklarıydı ve bu yüzden, saldırgan ve kana susamış Feo dünyasının diğer yaşayanları tarafından çok çabuk yok edildiler. Bronitrix ve Gsomiabix ailelerini, akrabalarını ve arkadaşlarını kaybettikten sonra üzüntü ve cesaretsizliğin esiri oldular. Onlar için gün içinde ne bir eğlence ne de bir değişiklik vardı. Sevinmek, kahkaha atmak yada ağlamak için hiçbir nedenleri yoktu. Tam da bu umutsuz günlerden birinde Dağ devleri Konlegret'i keşfettiler – Bir kart oyunuydu, her bir kartta ölümlüler dünyasından canlandırılmış bir kişi vardı, bu kişi oyunun sonunda çağırılıp kendisinden güçsüz olmayan diğer bir kişi ile savaşıyordu. Bu şahıslar gerçekte var olmayan kişilerdi, sadece kart sahibinin moroklarıydılar ama bu oyunu sıkıcı yapmıyordu çünkü bu moroklar, kişilerin karakterlerinin, değişik dövüş tekniklerinin çok değerli kopyasıydılar. Bu morokları çağırabilmek için sadece oyun kartına sahip olmak yetmiyordu aynı zamanda belirli bir kart kombinasyonuna sahip olmak gerekliydi, bu kombinasyonun adı Daire idi ve tematik özelliklere göre bir araya getirilmişti. Bronitrix ve Gsomiabix, diğer antik Feo sakinleri gibi geleceği görebiliyorlardı ve Feo dünyasında olanların temel nedenlerini anlayabiliyorlardı ve bunun verdiği kolaylıkla ve bilgileriyle Kart kombinasyonlarının temelini hazırladılar. Örneğin Kahraman Agudarın kartını kullanmak için, içinde büyü ile ilgili ve Agudar'ın cevresi ile ilgili kombinasyon oluşturulmalıydı. Oyunun asıl amacı, bu Daireyi toplamaktı, on binlerce vardı bunlardan ve bunun sayesinde gelecek savaş için, bütün zamanlardan ve bütün halklardan yüzlerce kahramanları, ölüleri ve hatta daha doğmamış canlıları morok olarak çağırabilecekti. Bu savaş da galip gelen taraf oyunu kazanıyordu.

Tabi ki bunlar sadece Konlegretin ana prensipleriydi. Gerçekte oyun, kendisini karmaşık kılan birçok kurallardan oluşmaktaydı, mesela içinde ''Daire sınırı'' kelimesi geçen, her türlü bonus olan, ''Dönüş tarafı'' adı altında birçok farklı şeyler vardı. Devlerin bu oyunu o kadar ilginç ve başarılıydı ki Feo dünyasının en güçlülerinin bile ilgisini çekmişti- Ejderhalar Konlegret'i ele geçirmek istiyorlardı. Fakat devler icatlarını ejderhalar ile paylaşmayı reddettiler. Bu tutum devler ve ejderhalar arasındaki devlerin sonu olabilecek kaçınılmaz savaşın başlangıcı oldu.

Fakat devler ejderhalar ile son savaşa tutuşmadan önce hiç kimsenin icatlarına sahip olamaması için Konlegret oyununun kartlarını fark edilmeyecek başka kartlar ile karıştırarak Feo dünyasının her köşesine dağılmasını sağladılar. Kahramanların geçmişini, bugününü ve yarınını ilgilendiren bu daireyi oluşturabilecek bütün kartları toplamak böylece imkansız hale geldi ama bir tek daire kartını elde etmek ve ona bağlı olan Kahraman moroğunu aktive etmek mümkündür.

Kartları Elde Etme  Yöntemleri
 

Harikalar Çarşısı gibi etkinliklerde ve çeşitli mağazalarda bulabileceğiniz 5 değerindeki Kağıt Destesi'nden elde edebilirsiniz.
15 değerindeki "Süpriz Dolu Kırmızı Hediye Kutusu" içinden çıkabilir.
Değerli sandıklar içinden çıkma ihtimali olan Joker Kartı'ndan bir adet kart elde edebilirsiniz.
Zarflanmış Kart içinde bulabilirsiniz.
İhale üzerinde, diğer oyuncuların satışa çıkardığı kartları satın alabilirsiniz.
Elinizde, 3 veya daha fazla sayıda aynı karttan varsa; Fey-Go adasındaki Eski Kütüphane'de bunları başka bir kart ile değiştirebilirsiniz.

 
 

Kartlar ve Kılıflar
 

Kılıf

Kartlar

Футляр «Наследие короля Магиша» Карта «Костяной голем» Карта «Король Магиш» Карта «Зермерх» Карта «Зулиман» Карта «Леврета» Карта «Линграонц» Карта «Рыцарь Агудар» Карта «Галмахар»
Футляр «Великие маги» Карта «Маг воды Агуас» Карта «Маг огня Файт» Карта «Маг земли Лэнд» Карта «Маг теней Омбре» Карта «Маг света Велт» Карта «Маг воздуха Йю»
Футляр «Хаос» Карта «Гунгл одиночка» Карта «ГунглДО» Карта «ГунглВО» Карта «ГунглХО» Карта «Генерал УйаррМО» Карта «ОсквернительДО» Карта «ОсквернительХО» Карта «Большой Эгну» Карта «Исполин»
Футляр «Магическая флора мира Фэо» Карта «Некросфодель» Карта «Едкий Некросфодель» Карта «Правдик» Карта «Грибы Шизки» Карта «Горецвет» Карта «Огневик» Карта «Цветок Верциды» Карта «Гиамбир» Карта «Сердце Болот» Карта «Коралл»
Футляр «Сверхсущества» Карта «Горбах» Карта «Мясник» Карта «Богельф» Карта «Бальтазар» Карта «Царь Скорпионов» Карта «Гурральдий Корр» Карта «Уборг» Карта «Волфер» Карта «Цербер» Карта «Паук-Патриарх» Карта «Костяной дракон» Карта «Харцида»Карта «Умертвие Фазгрода» Карта «Капитан Эгер Коготь»
Футляр «Подземные рыцари» Карта «Хранитель Вигор» Карта «Рыцарь Кабур» Карта «Рыцарь Блоу» Карта «Хранитель Шоду» Карта «Рыцарь Берц» Карта «Рыцарь Ферци»
Футляр «Легендарные люди I» Карта «Анкл» Карта «Майбах» Карта «Marcus Aurelius» Карта «Discourage» Карта «DeMKristo» Карта «Max Lindr» Карта «Будай» Карта «Монтекристо» Карта «Looking way» Карта «KULTIK»
Футляр «Легендарные магмары I» Карта «damler» Карта «ЗмЕЕЕд» Карта «lepik» Карта «Goldie» Карта «SKOLOT» Карта «-ASPID-» Карта «КнязЪ» Карта «Благодушный» Карта «Зверский» Карта «Valey»
Футляр «Крепость Изгнанников» Карта «Кофур» Карта «Сторожевая варрагна» Карта «Лавовый ящер» Карта «Лазурный ящер» Карта «Пещерный выползень» Карта «Сумеречный змей» Карта «Лафрид» Карта «Сейворид» Карта «Терренус» Карта «Харвадус»
Футляр «Гномьи руны» Карта «Арго» Карта «Яз» Карта «Хаганн» Карта «Эзав» Карта «Райно» Карта «Терп» Карта «Фрей» Карта «Фэу» Карта «Ангуз» Карта «Бего» Карта «Драгнор»
Футляр «Магические породы мира Фэо» Карта «Алмаз» Карта «Веридий» Карта «Эльдорилл» Карта «Чудотворная соль» Карта «Огненный сердолик» Карта «Флюорит» Карта «Темный железняк» Карта «Драконова кровь» Карта «Кристаллический уголь» Карта «Фосфорит»
Футляр «Магические рыбы мира Фэо» Карта «Черный карась» Карта «Крапчатый шаробрюх» Карта «Хрустальный осетр» Карта «Пещерная рыба» Карта «Серебристый линь» Карта «Болотная жаба»  Карта «Сумрачная Нидла» Карта «Золотой хабус» Карта «Панцирный динихтис»
Футляр «Воинские звания Фэо I» Карта «Рекрут» Карта «Чемпион» Карта «Солдат» Карта «Гладиатор» Карта «Полководец» Карта «Боец» Карта «Элитный воин» Карта «Мастер войны» Карта «Воин» Карта «Герой»
Универсальный футляр Карта «Ледяной медведь-шатун» Карта «Клинозубая альканора» Карта «Непобедимый церрадор» Карта «Мраморная анлагриса» Карта «Хагридорф» Карта «Аластор» Карта «Титанический эндарг» Карта «Демоническая шанкара» Карта «Призрачный грумвол» Карта «Лиловый джахарал» Карта «Кровавый джахарал» Карта «Багровый аранаг»Карта «Курганный дзеруг»
Универсальный футляр Карта «Январская стужа» Карта «Февральское настроение» Карта «Мартовское пробуждение»  Карта «Апрельский розыгрыш» Карта «Майское раздолье» Карта «Июньский цвет» Карта «Июльские развлечения» Карта «Августовский улов» Карта «Сентябрьские знания» Карта «Октябрьские страсти» Карта «Ноябрьское нашествие» Карта «Декабрьский снег»
Универсальный футляр Карта «Военный эксперт» Карта «Магистр войны» Карта «Вершитель» Карта «Высший магистр» Карта «Повелитель» Карта «Легендарный завоеватель» Карта «Властелин боя» Карта «Победоносец» Карта «Триумфатор» Карта «Избранник богов»
Футляр «Снежная колода» Карта «Дед Мороз» Карта «Дух Нового Года» Карта «Дикий ледяной медведь» Карта «Снеговище» Карта «Снегурочка» Карта «Белый медведь» Карта «Йети-шаман» Карта «Йети-колдун» Карта «Йети-дикарь» Карта «Йети-охотник»
 
 

Desteler ve Avantajları (Savaş Morokları)
 

Kral Magiş Mirası Kağıt Destesi

Колода «Наследие короля Магиша» Hayat Seviyesi: 1218
Zarar: 35 - 45
Kritik: 70 - 80

Kara Öfke efekti sonraki darbenin gücünü oldukça artırır. Verilen zararlar hayat puanı olarak geri döner.

Kral Magiş'in Mirası Konglegret kağıtları sayesinde çağırılabilen bir ölümi moroğudur. Aslında gerçek ölüminin birebir kopyası olan bu yaratığı hayattaki ölümiden ayıran tek şey ömrünün 20 vuruşluk bir süreye sahip olmasıdır. Bu süre bittiğinde, büyülü vuruş yeteneklerini kaybeden morok dövüşte kalmaya devam eder fakat normal güçlerini kaybetmez.

Ulu Büyücüler Kağıt Destesi

Колода «Великие маги»       Hayat Seviyesi: 2792
Zarar: 75 - 100
Kritik: 150 - 200

Kaos Kağıt Destesi

Колода «Хаос» Hayat Seviyesi: 1943
Zarar: 50 - 70
Kritik: 110 - 150

KarartıcıDO moroğu tarafından dövüşün en zorlu anlarında kullanılan en güçlü büyüdür. Söylentilere göre onlar bu vuruşu hayatları boyunca bir kez kullanabilirler ve büyü kullanıldığında konsantre "kaos" pıhtılarından oluşan yakıcı zehri etrafındaki 15 düşmanına püskürtürler. Bu durumda düşman 90 saniye içinde 700 hayat puanını kaybeder. 
Bu büyünün etkisi antikaos tomarının etkisiyle nötrleştirilir, tomarı Kaos ile savaşanlardan elde edebilirsiniz.

Konlegret oyunun Kaos serisinden toplanan kağıtlar sayesinde çağırabilen bir moroktur. Kaos yaratıklarının büyülü bir kopyası ve Kaos'un tehlikeli bir yardımcısıdır. Uşuruv uğorom Saok özelliğine sahiptir. Onu öldürebilmek için büyük bir çaba ve kararlılık göstermek gerekir.

Yeraltı Şövalyeleri Kağıt Destesi

Колода «Подземные рыцари» Hayat Seviyesi: 3000
Zarar: 40
Kritik: 80 - 110

Düşmanın iyileşme tomarı etkilerini yok eden bir büyü yeteneğine,
Sonraki vuruşu kritik yapan bir etkiye,
Rakipten 80 saniye içinde 180 hayat puanı emen bir büyü yeteneğine sahiptir.

Yeraltı Şövalyeleri'nin en ünlülerinden olan Agudar'ın moroğudur.

Efsanevi Şahıslar Kağıt Destesi

Колода «Легендарные магмары I»

Колода «Легендарные люди I»

   Hayat Seviyesi: 2792
Zarar: 80 - 90
Kritik hasar yüzdesi yüksek bir moroktur.

Efsanevi Savaşçı Moroğu'nun yaklaştığını gören her savaşçının korkudan dizleri titremeye başlar. Yarı saydam bir hayalete benzeyen bu varlık görüntüsünün aksine düşmanlarına ciddi zararlar verebilir. Bu hayalete benzeyen yaratığın yüzünden asalet ve cesaret akar. Görevi, savaşın en yoğun anlarında efendisini korumaktır. Feo'nun Eski Savaşçıları'nın en iyi özelliklerinin tek bedende toplanmış hali olan bu savaşçı, efendisine büyük bir sadakatle bağlıdır. Onun için savaşın ortasına dalıp en güçlü savaşçıları bile yere devirebilecek korkunç darbelere maruz kalmaktan çekinmez.

Sürgünler Kalesi Kağıt Destesi

Колода «Крепость Изгнанников»      Hayat Seviyesi: 1000
Zarar: 80 civarı
Kritik: 150 civarı
Kertenkele Moroğu, Konlegret kart serisinin Sürgünler Kalesi Kağıtları kullanılarak çağırılabilir. Bedenleri, ölen savaşçıların ruhlarından, kanları, yeraltında akan ölüm nehrinin sularından, solukları ise ölümün çürümüş kokusundan meydana gelmiştir.

Bodurların Sihirli Oyunu Kağıt Destesi

Колода «Гномьи руны»

Konlegret oyunun tam kağıt koleksiyonudur. Haftada bir kez Terkedilmiş Demirci Dükkanı zindanını ziyaret etmenize olanak sağlar.

 

Olağanüstü Yaratıklar Kağıt Destesi

Колода «Сверхсущества»

Konlegret oyunun tam kağıt koleksiyonudur. Haftada bir defa bir Olağanüstü Yaratık'la dövüşmeyi mümkün kılar.

 
 

Desteler ve Avantajları (Efektler)
 

Feo Dünyasının Büyülü Bitkileri Kağıt Destesi

Колода «Магическая флора мира Фэо» Сила природы
Beceri +20
Savunma +20
Antitravmatizm +25
Sezgi +20
Hız +5
Güç +16
Yaşam Gücü +32
Zarar +1.3 .. +1.9
Сила природы
Beceri +26
Savunma +26
Antitravmatizm +30
Sezgi +26
Hız +10
Güç +21
Yaşam Gücü +42
Zarar +1.7 .. +2.5
Сила природы
Beceri +34
Savunma +34
Antitravmatizm +35
Sezgi +34
Hız +10
Güç +27
Yaşam Gücü +55
Zarar +2.2 .. +3.3
Сила природы
Beceri +41
Savunma +41
Antitravmatizm +40
Sezgi +41
Hız +10
Güç +33
Yaşam Gücü +66
Zarar +2.7 .. +4.0
Сила природы
Beceri +50
Savunma +50
Antitravmatizm +50
Sezgi +50
Hız +15
Güç +40
Yaşam Gücü +80
Bilgelik +68
Zarar +3.2 .. +4.8
Büyü zararı +5.5 .. +8.2
Сила природы
Beceri +50
Savunma +50
Antitravmatizm +55
Sezgi +50
Hız +15
Güç +49
Yaşam Gücü +97
Bilgelik +83
Zarar +3.9 .. +5.8
Büyü zararı +6.6 .. +9.9

Feo Dünyasının Büyülü Balıkları Kağıt Destesi

Колода «Магические рыбы мира Фэо» Мощь водных глубин
Beceri +20
Savunma +20
Sezgi +20
Yaşam Gücü +32
Мощь водных глубин
Beceri +26
Savunma +26
Sezgi +26
Yaşam Gücü +42
Мощь водных глубин
Beceri +34
Savunma +34
Sezgi +34
Yaşam Gücü +55
Мощь водных глубин
Beceri +41
Savunma +41
Sezgi +41
Yaşam Gücü +66
Мощь водных глубин
Beceri +50
Savunma +50
Ateş-Hava nüfuzu +120
Sezgi +50
Işık-Gölge nüfuzu +120
Yaşam Gücü +80
Toprak-Su nüfuzu +120
Мощь водных глубин
Beceri +50
Savunma +50
Ateş-Hava nüfuzu +200
Sezgi +50
Işık-Gölge nüfuzu +200
Yaşam Gücü +97
Toprak-Su nüfuzu +200
 
 

Desteler ve Avantajları (Sancaklar & Efektler)
 

Feo Dünyasının Büyülü Balıkları Kağıt Destesi

Колода «Воинские звания Фэо I» Haftada bir Güç ve Cesaret efekti kazanmanızı sağlar. Мощь и доблесть
Geçerlilik Süresi 2 Saat
Travma +50
Antitravma +50
Колода «Ездовые животные Фэо» Haftada 3 kez kullanılabilir, savaş esnasında size yardımcı bir müttefik çağırır.
Колода «Времена года» Aralık aylarında günde bir defa kullanılabilir. Diğer aylarda, haftada bir kez kullanılır. Kaynak toplama esnasında aklınızın alamayacağı şekilde şansınız artar. Rakamlar katlanır.
Колода «Воинские звания Фэо II» Haftada bir Güç ve Cesaret efekti kazanmanızı sağlar. Мощь и доблесть
Geçerlilik Süresi 2 Saat
Travma +50
Antitravma +50
Снежная колода Yalnızca kışın kullanılır. Antik Yeti'nin ruhunu aramak için haftada bir kez kullanabilirsiniz.
 
 

 
 
Login Ekranı
  Şifremi Unuttum

Giriş bilgileriniz yoksa, kayıt olun.

Kayıt olun

Şifre Hatırlatıcı
Hata
Hata
Yukarı