Arama

Efsanevi Şahıslar
Olaylar
Evcil Hayvanlar
Takımlar
Satranç Taşları Kitabı
Malikane
Hayran Köşesi
Hanlık Malikanesi
Yardımcı kütüphane sayfaları
Arınma Gecesi

Savaşçılar farkında olun! Yaşlılar Soytarılardan Feo Arındırma Etkinliğini düzenli olarak düzenlemelerini istedi. Belirtilen bu süre boyunca saldırı kuralı geçersiz olacaktır.

 


 

 

Ancak, normal oyun kuralları tam olarak geçerli olmaya devam edecek ve gelecek Arınma için bazı küçük düzenlemelerimiz de olacak.

Katliam için var mısın?

 

Aynı kişiye görünmez olsun olmasın en fazla 10 kere saldırılabilir!

O gün saat 00: 00'den önce başlayan herhangi bir dövüş ve bittiği gün saat 23: 59'dan sonra başlayan herhangi bir dövüş, saldırı kuralının koşullarına tabi olacaktır.

Bu etkinlik sırasında meydana gelen herhangi bir saldırı veya provokasyon, etkinlik sona erdikten sonra daha sonraki saldırılar için geçerli bir neden veya gerekçe göstermez.

Cellatlık yeteneğinizi yükseltmek için arkadaşlarınızdan onları öldürmelerini istemenize izin verilmez ve aynı amaç için başka herhangi bir oyuncuya ödeme yapmasına veya başka hizmetler sunmasına izin verilmez.

Çok yara alanlar 1 kereliğine bize posta atarak yaralarından kurtulabilir

Aşağıda, saldırıların mümkün olmadığı güvenli noktaların bulunduğu bir liste bulabilirsiniz: - Şehir Meydanındaki Loncalar - Evlilik Sarayı - Mağazalar

Etkinlik süresince hanlıklardan çıkmak yasak olacaktır.

Login Ekranı
  Şifremi Unuttum

Giriş bilgileriniz yoksa, kayıt olun.

Kayıt olun

Şifre Hatırlatıcı
Hata
Hata
Yukarı