Arama

Efsanevi Şahıslar
Olaylar
Evcil Hayvanlar
Takımlar
Satranç Taşları Kitabı
Malikane
Hayran Köşesi
Hanlık Malikanesi
Yardımcı kütüphane sayfalarıBaşvuru
Liglerde yer almak için bulunulmak istenilen ligin gerektirdiği seviye grubundan en az 15 oyuncu hanlıkta kayıtlı olmalıdır. (Hanlık liderleri ticket üzerinden lige dahil olmak istediklerini belirten ticket atmalıdır)


Ligler ve Başlangıç
Hanlık savaşları 3 ana ligten oluşacaktır. (Irk karışık şekilde olacaktır)
1- Altın lig (11-15. seviye arası oyuncuların bulunduğu)
2- Gümüş lig (6-10 seviye oyuncuların bulunduğu)
3- Bronz lig (3-5 seviye oyuncuların bulunduğu)

Bir ligin savaşa başlaması için en az 4 adet hanlığın ligte bulunması gerekmektedir. 

1 hanlık sadece 1 ligte yarışabilir.

Her takım birbiri ile en az 2 kez savaşacaktır yani tüm ligler aynı anda tamamlanmayabilir,aynı anda başlamayabilir.

Başvurular 30 gün süre ile olacaktır. 30 gün sonunda yeterli hanlık sayısı olduğu takdirde lige başvuru kapatılacak ve lig resmen başlayacaktır. Yani yönetim duyuru yaptıktan itibaren 30 gün başvuru süreniz olacaktır.

Yeterli çoğunluluk sağlanmaması durumunda 30 gün daha ek başvuru tanımlanacaktır. Yeterli çoğunluluk sağlandığında başvuru kapanmayacak 30 gün süre beklenecektir.


Savaşlar

Hanlık savaşlarının savaş fikstürü hafta hafta güncellenecektir (Bazı haftalar boş olabilir)
Örneğin 07.06.2022 tarihinde x ve y hanlıklarının yapacağını savaşın bilgisi 01.06.2022 tarihinde yani tam 1 hafta önce açıklanacaktır.
Savaşlar 10 vs 10 olacak şekilde (Irk içi ve ırklar arası dahil savaşlar) yapılacaktır. Morok-binek-kötü etken-saldırtma-gölge vs. kullanımı yasak olacaktır. Herhangi bir şekilde morok-binek kullanmayı denemekte yasaktır. Bir bug olursa ve savaşa bir takım morok atarsa hükmen mağlup sayılacaktır.
Her hanlık birbiri ile en az 2 kez savaşacaktır.

Puanlamalar ise şöyle;
Kazanan takım 2,
Kaybeden takım 1,
Savaş saatinde 10 kişi yeterliliği sağlayamayan takım 0, (Diğer hanlık 10 kişi bulundurursa hükmen galip sayılıp 2 puan alacak)
Berabere biten savaşta her iki takımda 1 puan alacaktır.

Hanlık savaşına katılabilmek için oyuncunun en az 14 gün o hanlıkta bulunuyor olması gerekecektir. Onun dışında yönetim olarak koyulan bir kural yoktur. İstenilen efekt istenilen item ile savaşlara katılım yapılabilir. İsterse gümüş lig savaşında 10 kişinin hepsi 10 level isterse hepsi 6 level olur bunu katılan hanlık belirleyecektir. Katılacak hanlığın oyuncuları değişebilir. Biz sadece 14 gün o hanlıkta bulunması şartına bakacağız. Gerisi tamaman hanlığın elinde bir durumdur.

Ödüller
Yönetim olarak
Altın lige 3000 altın
Gümüş lige 2500 altın
Bronz lige 2000 altın
Para ödülü koyuyoruz.
Savaşlarda kazanan hanlığın oyuncularına 30 Adet Hanlık Desteği Rozeti gönderilecektir.

Bunlara ek olarak kazanan yani liginde 1. olan hanlığa efekt geçici süreli item-sancak-aksesuar vs. ödülleri bulunan sandıklarda gönderilecektir. Ödül dağılımı tüm hanlık oyuncularına olacaktır. Yani bronz ligi kazanan hanlıkta ödül paylaşım günü geldiğinde (önceden açıklanacak) 10 oyuncu varsa her oyuncuya 200 altın olarak 2000 altın bölünecek. 50 oyuncu varsa her oyuncuya 40 altın olacak şekilde ödül bölünecek.

Ayrıca tüm hanlık oyuncularına biraz önce dediğimiz kazanan kutusu da gönderilecektir. (Kutu içeriği hazırlanmaktadır henüz belli değildir)

Katılan tüm hanlıklar belirli bir sayıda Hanlık Desteği Rozeti alacaklardır.

Ayrıca herhangi bir lig başladığı andan itibaren Büyük Patron Sandığı premium mağazada yer alacaktır. Bu sandık doğrudan hanlık savaşları ödül havuzuna dahil olacaktır. (3 lige de bölüştürülecektir [Sadece başlayan lig değil başlamayan diğer liglere de dahil edilir])

Yayıncımız Rionide bu savaşlarda etkin olarak yayın yapacaktır. Zarar vermeyeceği bir hesapla savaşa girecek, yayınlarında savaşları izletecek yorumlayacaktır. 

Şimdi tüm planlarınızı yapın ve savaşlara hazırlanın! 

Mağaza yavaş yavaş şekillenmektedir sizde göz atabilirsiniz.

Savaşlarda tecrübe zehri aktif olacaktır!

Login Ekranı
  Şifremi Unuttum

Giriş bilgileriniz yoksa, kayıt olun.

Kayıt olun

Şifre Hatırlatıcı
Hata
Hata
Yukarı