Arama

Efsanevi Şahıslar
Olaylar
Evcil Hayvanlar
Takımlar
Satranç Taşları Kitabı
Malikane
Hayran Köşesi
Hanlık Malikanesi
Yardımcı kütüphane sayfaları
Günlük Bonuslar
Günlük Ödüller

Günlük Oyuna giriş
Ejderha Urchi Görevleri
Sihirli Değnek
Kemik Zarı

 

 

 

 

 

Günlük Oyuna Giriş

 

Seviye 3 ve üzeri bir karakter oyuna giriş yaptığı esnada bir ödül alacaktır. Bu ödül düzenli olarak 1 gün bile aksatmadan devam ederse her seferinde bir sonraki ödülü alacak şekilde ilerler. En yüksek ödülü aldıktan sonra sayaç sıfırlanır.

 

 

Dikkat! Günlerden en az birini kaçırınca ödülü alma süreci sıfırlanacak.

 

 

Ejderha Urchi Ödülleri

 

Seviye 3 ve üzeri savaşçılar, Ejderha Urchi'nin Feo'yu keşfetmesine ve Günlük görevlerini tamamlamasına yardımcı olarak ödül keseleri alacak. Gıptayla bakılan Urchi Çantayı aldıktan sonra hemen açıp bir ödül alabilir ya da bir sonraki görevi bekleyip mevcut çanta yerine daha değerli bir çanta alabilirsiniz.
 
	Küçük Urchi Çuvalı 	Orta Boy Urchi Çuvalı 	Büyük Urchi Çuvalı 	Zengin Urchi Çuvalı Lüks Urchi Çuvalı

 

Bu çuvalların her biri herhangi bir zamanda açılabilir, ancak unutmayın: çuval ne kadar değerliyse, içinde saklı olan ödülün önemi de o kadar büyük olur. Buna göre, Urchi'nın ilk dört çuvalı reddederek, en pahalı ve önemli ödülün sizi bekleyeceği beşincisini alacaksınız.
 

Ödüller

Ve böylece, ejderhanın görevini tamamladıktan sonra, oyuncu değerli bir çanta alır. Unutmayın: çanta ne kadar değerli olursa, içinde saklı olan ödül o kadar önemlidir. Her çantanın içinde ne var?


5
5
10
2
10
11
21
4
15
17
32
7
20
23
43
10
25
30
54
13
1

Ve kanatlı kıpır kıpır her çantada, arkadaşlarınızı ve tanıdıklarınızı kesinlikle neşelendirecek benzersiz hediyeler bulacaksınız. Ve ayrıca gizemli özelliği de arttırırlar (Popülarite) kim bilir, yakında buna ihtiyacınız olabilir. Ödüllü çanta ne kadar değerliyse, içinde o kadar çok hediye gizlidir!

 

Önemli! Çantaların ömrü yoktur ve sırt çantasında yer kaplamaz. Aynı anda birkaç torba saklanabilir.

Yukarıdaki ödüllere ek olarak, her çanta oyuncunun popülaritesini artıran benzersiz hediyeler içerir.

 

 

Sihirli Değnek
 
Yaratıkları avlarken Bir sihirli Değnek elde edebilirsiniz. Cücelerin mucizevi mirasının bir parçası. Kullanım ömrü ve kullanım sayısı sınırı yoktur.
 
 
Sihirli değneğinizi günde bir kez kullanarak, sürekli olarak Hayat İksirleri alacaksınız. Ancak 2000 ve üzeri Yeraltı Şövalyeleri itibarınız varsa , size Yeraltı Yaşam İksirleri verilecek.
 
 
Sihirli Değnek'in çalışmasının 5 sürekli kullanımdan oluşan bir döngüye sahip olduğuna dikkat edilmelidir. Sürekli kullanımda, sonraki her kullanım, iksirlere ek olarak daha değerli bir ödül alma olasılığını artırır. Ayrıca diğer etkinliklerden elde edebileceğiniz veya diğer oyunculardan satın alabileceğiniz Sihirli Değnek Geliştirme Tomarı ile kullanım sayısı günde 1'den günde 2'ye çıkarılabilir.
 
 
Sürekli kullanımın 5. gününde ek bir bonus alabilirsiniz. Döngünün sonunda veya ihlal edilirse yeni bir dizi başlar.
 
Dikkat! Sihirli Değnek'in kullanımları arasında 36 saatten fazla zaman geçmişse döngü bozulur.
 
 
Kemik Zarı

Toplamda, günde beş denemeye sahip olursunuz: 1. deneme bedava, ikinci ve üçüncü deneme gümüş karşılığında, dördüncü ve beşinci deneme ise pırlanta karşılığındadır. Her atış bir ödül kazandırır ve zar üzerindeki sayıların toplamı, hücre üzerindeki yazan değere bağlı olarak ödülü kazanmanızı sağlar. 36 atış yaparsanız (günde kaç atış yaptığınız önemli değil, toplamda 36 atışı toplamak önemli) aynı anda dörtlü olarak özel bir ödül kazanma olanağına sahip olmanızı sağlar ve Süper Oyun'a erişiminiz aktif olur.

Dikkat! Günlerden biri eksik olduğunda, Süper Oyun ölçeği 1 puan azalır.


Ödüller
3
5
1
5
1
1
1
3
1
1
1
1
1
5
20
1
1
1
30
1
1
1
1
1

Dikkat! Oyun penceresi günde sadece bir kez açılır. Örneğin 2 kez oynar ve pencereyi kapatırsanız, tekrar açamazsınız. Yalnızca ertesi gün zarları bir kez daha 5 kez atmak için fırsatınız olur.

Dikkat! Sadece 2. seviye ve üzeri oyuncular erişebilir.

Haziran 2022
Keyifli oyunlar!

Login Ekranı
  Şifremi Unuttum

Giriş bilgileriniz yoksa, kayıt olun.

Kayıt olun

Şifre Hatırlatıcı
Hata
Hata
Yukarı