Arama

Efsanevi Şahıslar
Olaylar
Evcil Hayvanlar
Takımlar
Satranç Taşları Kitabı
Malikane
Hayran Köşesi
Hanlık Malikanesi
Yardımcı kütüphane sayfaları
Antika Çantalar
Süper varlıklar ve yeraltı sığınaklarının sakinleri dahil tüm düşman yaratıkları yenerek, karşılığında eski paralar alın. Bronz, gümüş veya altından yapılmışlardır ve üzerlerinde çeşitli Feo binekleri bulunan paralardır. Her metal arasında yedi madeni para vardır hepsi farklı bir bineği tasvir eder. Bir arada,bunlar bütün bir koleksiyonu oluşturur.

Sıradan canavarlarda,Bronz para kazanma şansı Gümüş veya Altından daha yüksektir. Süper varlıklarla, elde etme şansı Gümüş ve Altın paralar, sıradan canavarlardan çok daha yüksektir.

Koleksiyonlar
 

 
 

Sırt Çantası > Koleksiyonlar > Hatıra Paraları aracılığıyla ve "birleştir" düğmesini tıklayarak ilgili antika çantası için bir dizi madeni para takas edebilirsiniz. Bir bronz madeni para seti Küçük Antika Çantası ile, gümüş madeni para seti Büyük Antika Çantası ile ve altın madeni para seti Değerli Antika Çantası ile değiştirilebilir.


Antikacı Çantaları
 

Küçük Antika Çanta (Bronz)

Büyük Antika Çanta (Gümüş)

Değerli Antika Çanta (Altın)

 
 
Bu çantalardan alınabilecek ödüller arasında bodur sikkeleri ve taşları, çeşitli iksirler ve çeşitli boyut ve nadirlikteki kristaller bulunur. Her çantadan alınabilecek özel ödüller aşağıdaki tablolarda açıklanmıştır:


Küçük Antika Çanta (Bronz paralar)
 

 
 


Büyük Antika Çanta (Gümüş paralar)
 

 
 


Değerli Antika Çanta (Altın paralar)
 

 

Ödüller ayrıca herhangi bir kapalı satranç taşını da içerir.

 
 

Haziran 2022

Login Ekranı
  Şifremi Unuttum

Giriş bilgileriniz yoksa, kayıt olun.

Kayıt olun

Şifre Hatırlatıcı
Hata
Hata
Yukarı