Arama

Efsanevi Şahıslar
Olaylar
Evcil Hayvanlar
Takımlar
Satranç Taşları Kitabı
Malikane
Hayran Köşesi
Hanlık Malikanesi
Yardımcı kütüphane sayfaları
Köy Bilgini Boryent
 

 Şehir meydanı

İnsanlar Köy Bilgini hangisinin gözlerinde insan ırkının tüm bilginliği yansıyor. Hayatında çok şeyleri gördü ve yaşadı, ama halen güçlü ve Feo dünyası sakinlerinin hayatını iyileştirme fikirleriyle beyni dolu.

 
 
 

Başçavuş Kant
 

Klerve Kasabası

Klesva kasabasının cesaretli yönetmeni. Kant – savaşta askerlerin önünde giden – korku bilmeyen, en tecrübeli magmar askerlerini ürperten, aynı anda çok iyi starteji uzmanı olarak ün kazanmış biridir.

 
 
 

Köy Bilgini Volody
 

 Şehir meydanı (City Square)

Magmarlar Köy Bilginini, somurtkan, devamlı homurdanan, can sıkıcı ihtyar, aynı anda büyük vatanseverdir. Geçmişte çok iyi komutandı, şu an bildiklerini magmar askerlerine öğretiyor, tecrübesiyle paylaşıyor.

 
 
 

Reis Tarvor
 

Çenyak Köyü

Güçlü asker ve başarılı yönetmen. Tarvor – uzun zaman Çernag kasabasıyla yonetiyor. Başkent'ten uzak olduğundan, kendisini Çernag kasabası sahibi olarak görmektedir. Etrafındakiler saygı duyuyorlar ve Reis olarak görüyorlar.

 
 
 

Yaşlı Orsa
 

Bulima Kenti

Bulima Kentinin yöneticisidir. Bilgin, hayatı her yönden gören, kasaba sakinlerin güvenini uzun zaman önce kazanan yaşlı bir insandır. Kasaba sakinleri ise emirlerine ve tavsiyelerine saygı göstermektedirler.

 
 
 

Yönetici Oakley
 

Debrag Kasabası

Debrag Kasabasının yöneticisidir. Hükmü geçen, bazen gaddar ama adil magmarlardan biridir. Kendi kasabasıyla başarıyla yönetmektedir, askerlere sözünü dinletebilenlerdendir, hayat sorunlarını adilce çözen biridir.

 
 

 

Cesur Bretvil
 

Cesur Bretvil

 Valtaray

İleri görüşlülüğü ile tanınan cesur Bretvil, halkını ve vatanları Valtaray'ı savunmada ne kadar becerikli olduğunu dövüşlerde birçok kez ispatlamıştır.

 
 
 

Erding
 

Erding

 Rumangal

Kendisini sonsuza kadar değiştirmiş olan yüzündeki derin yara, ona daha da gaddar bir görünüm verir. Nadiren konuşan ama inanılmaz derecede kararlı Erding, korku nedir bilmez. Halkının ve Rumangal'ın ebedi savunucusudur.

 
 
Login Ekranı
  Şifremi Unuttum

Giriş bilgileriniz yoksa, kayıt olun.

Kayıt olun

Şifre Hatırlatıcı
Hata
Hata
Yukarı