Arama

Efsanevi Şahıslar
Olaylar
Evcil Hayvanlar
Takımlar
Satranç Taşları Kitabı
Malikane
Hayran Köşesi
Hanlık Malikanesi
Yardımcı kütüphane sayfaları
Büyü Koruyucuları

Erişim: 11. seviyeden itibaren Anında Işınlanma görevini yaptıktan sonra erişilebilir.

 

 

Seçilmiş kalplerinde bilgi için büyük bir açlık var. Her biri bir anda ölümlüleri ve iki anakaradaki muhteşem yaşamlarını gözlemlemek için Feo dünyasında kalmaya karar verdi. Tarihçi Baramung bu işle özellikle ilgileniyor ve bin yılın sırlarını içeren el yazmalarına ve ciltlere değer veriyor . Her şeyi gören Seçilmişler, Feo'da yaşamış ya da hala bu dünyada yaşayan ırklar hakkında her şeyi öğrenmek istiyorlar... Ama dünyanın her yerinden eski kitapların toplandığı tek bir yer var...

 

Farkındalık Mağaraları, dağ başında yer almaktadır. El yazmalarını soygunculardan koruyan zeki Bekçi ile yüzleşmeniz gerekecek. Garip yaratıklar, rafların etrafında dolaşarak tozları temizliyor ve el yazmalarını koruyor. Bu muhafızlara, bir zamanlar Muhafızlar tarafından kütüphaneyi korumak için zincirlenen, ancak kurtulmayı başaran bir Troll eşlik ediyor. Bu canavar, önceki efendilerini tanımıyor, bu yüzden herkese saldırabilir.

 

 

 

Ulvarno, belirli bir ücret karşılığında size, terk edilmiş bir kütüphanenin girişine anında gidebileceğiniz bir ışınlanma parşömeni verecektir. Farkındalık mağaralarına her 3 günde bir 12 saatliğine erişebilirsiniz. Ancak takımınızda başka kişiler olamaz. Farkındalık Mağaraları'nın yeni bir ziyaret için uygun olup olmadığını, tekrarlanan görevlerinizdeki "Anında Işınlanma" görevinden takip edebilirsiniz .

 

 

 

 
 
Canavar

Ödül

 

 

 

+20 Büyü Koruyucuları Onuru

 

 
 

 

Birkaç el yazması elde etmek için hazinenin koruyucularını geçmeli ve odalardan birine inini kuran Troll'ü yenmelisiniz. Eğer en sonunda Farkındalık İksiri'nin testinden geçen bir el yazması bulabilirseniz, Büyü Koruyucuları itibarı kazanacağınızdan emin olabilirsiniz.

 

Kitaplar ve El Yazmaları

 
Orijinallik Kontrolü  

El Yazmaları

  Ödül
+

+10 Büyü Koruyucuları Onuru
 
 

 

Not!;Belirli kitaplar ve el yazmaları için itibar alımı, itibar eşikleri ile sınırlıdır.

 

Daha fazla ayrıntıyı aşağıdaki tabloda görebilirsiniz:

 

 
 

 

Kitaplar ve El Yazmaları İtibar Eşiği
500'e kadar
1000'e kadar
2000'e kadar
3000'e kadar

 

 
 
 

11. seviyeye ulaşan herhangi bir savaşçı, Büyü Koruyucuları'nın takdirini kazanabilir . Kitaplıktan el yazmaları elde ederek ve bunları tarihçiye vererek, sadece itibar kazanmakla kalmaz, aynı zamanda benzersiz savaş büyüleri içeren büyülü kitaplara erişim elde edersiniz . Aldığınız madalyalar Seçilmişlerin gözünde mükemmelliğin göstergesi olacaktır .

 

İtibar İçin Ödüller

 

İtibar

Madalya

Ödül

Işınlanma Büyüler

500

1000


2000


3000

GÖREV

 

 

-

 
 

 Login Ekranı
  Şifremi Unuttum

Giriş bilgileriniz yoksa, kayıt olun.

Kayıt olun

Şifre Hatırlatıcı
Hata
Hata
Yukarı