Arama

Efsanevi Şahıslar
Olaylar
Evcil Hayvanlar
Takımlar
Satranç Taşları Kitabı
Malikane
Hayran Köşesi
Hanlık Malikanesi
Yardımcı kütüphane sayfaları
Hazine Avcıları

Erişim: 9. seviyeden itibaren. Glover ve Avrenas'tan alınan "Hazineye Giden Yol" görevini tamamlayanlar erişebilir.
 
 
 
Çocukluğunuzdan beri eski hazinelerin hikayelerini duydunuz, onları aramanın zamanı geldi. Bilim adamları   Glover ve  Avrenas size eşsiz bir aleti nasıl yapacağınızı keşfetmenize yardımcı olacak “ Hazineye giden yol” görevini verecekler– Basit Hazine Avcısı Optiği. Bu aracın yardımıyla eski hazineleri aramaya gideceksiniz. Hazine arama becerileriniz seçici bilim adamlarını tatmin ettiğinde, size hazine arama ve diğer değerli eşyalar için geliştirilmiş araçlar bulabileceğiniz Hazine Avcıları mağazasının kapısını açacaklar.
 
9. seviyeye ulaşan tüm savaşçılar hazineyi aramaya gidebilir.
 
Her şeyden önce, hazine aramak için haritalara ihtiyacınız olacak. Bunları 2 günde bir Feo sakinlerinin görevlerini yerine getirerek elde edebilirsiniz : :
 

Görevler

 
Seviye

Görev

Karakter

İtibar
9

Hazine Avcıları İçin Şişe

 Denizci Barned
 Denizci Seymur

0 itibardan

1000 itibara kadar

11

Kenardaki Zarf

 Gezgin Hovek
 Gezgin Lensura

1000 itibardan

2000 itibara kadar

13

Yangın pençeleri haritası

 Karanlıkbilimci Vito
 Karanlıkbilimci Bares

2000 itibardan

3000 itibara kadar

 
 
 
 
Görevleri yerine getirerek harita parçaları alacaksınız (şanslıysanız, tüm haritayı). Ayrıca bu parçalar, Feo'nun farklı bölgelerinde bulunan gizli bölgelerde bulunabilir. 4 harita parçası ile bir bütün harita oluşturabilirsiniz. Hazine avcılarının gizli bölgelerden parça elde edebilmesi için gereken minimum itibar seviyesi 20'dir ve renkleri mevcut değerine bağlıdır.
 

Haritalar ve Harita Parçaları

 

Seviye

Harita Parçası

Harita

9

10

11

13
16
 
 
 
 
 
Haritayı aldıktan sonra hazineyi aramaya başlayabilirsiniz. Bunun için haritayı kullanmanız gerekir. Haritayı ancak seviyesi sizinkine eşit veya daha düşükse kullanabilirsiniz. Harita ile hazineyi ararken, uygun seviyede Optiğe ihtiyacınız var . Örneğin, Yarı Çürümüş Hazine Haritası ile Basit Hazine Avcısı Optiği kullanılabilir.
 
 
 
 
 
Gerekli konumda ulaştığınızda avlan penceresinde hazineyi aramaya başlayabilirsiniz. Haritada "kullan" butonuna tıkladığınızda hazineyi bulmak için 1 saatiniz var.
 
 
 
Önemli! Optiğin yanıp sönen renklerini kullanarak hazineyi aramakta zorlanıyorsanız , karakterinizin kişisel profil ayarlarında “Hazine ararken metin ipuçları” kutucuğuna bir onay işareti koymanızı öneririz - bundan sonra ek bilgi alacaksınız. "uzak", "yakın" veya "yanında!" gibi.
 
 

Unutmayın: Optiğin enerjisi belirli bir deneme sayısı için sınırlıdır, bundan sonra tekrar enerjisini doldurmanız gerekecektir. Bunu yapmak için, fare imlecini Optiğin üzerine getirmeniz ve «Onar» seçeneğini seçmeniz yeterlidir . Lütfen Optiğin maksimum enerjisinin tamirden sonra düşmediğine dikkat edin ..
 
 
 
Sahip olduğunuz haritaya bağlı olarak sandıklardan birini bulabileceksiniz:
 
 
Dikkat! En yüksek olasılıkla, haritanın nadirliğine karşılık gelen sandığı alacaksınız, daha düşük olasılıkla - haritanın renginin 1 derece altı, düşük olasılıkla - 2 derece altı, en düşük olasılıkla - haritanın nadirliğinin 3 derece altı.

Sandığı özel tuşlar yardımıyla açabilir veya eski insanların bıraktığı bulmacayı çözebilirsiniz . Bu bulmacayı çözmek için, mekanizmanın üst kısmında tekerleklerin üzerindeki işaretler bir sıraya gelinceye kadar kilidin tekerleklerini döndürmeniz gerekir. Eğer verilen tur sayısında bulmacayı çözemezseniz, kilit sıkışacak ve her şeye yeniden başlamanız gerekecek.
 
 
Bulmacanın zorluğu sandığın kalitesine bağlıdır: sandık ne kadar değerli olursa, kilidini açmak o kadar zor olur. Eğer bulmacayı çözemezseniz sandık, yetenekli hırsızlar tarafından üretilebilen özel bir anahtar kullanılarak da açılabilir. Bu özel anahtarı yapmak için gereken tarif, çilingirler   Oberon ve  Sayen'den satın alınabilir.
 
 
 
 
Sandığı Pırlanta ödeyerek de açabilirsiniz .  
 
Sandığınızın her başarılı açılışı size 5 Hazine Avcısı İtibar puanı verecektir:
 

Sandıkların Açılması

 

Sandık

İtibar Sınırı

500'e kadar

1000'e kadar

2000'e kadar
2500'e kadar
3000'e kadar
 
 
 
 
Sandıklarda , Hazine Avcıları mağazasında mallarla takas edebileceğiniz herhangi bir miktarda Elf Parası bulabilirsiniz:
 
 
 

Hazine Avcıları Mağazası

 

Madalya

Ödüller

 
 

 

Sandıklarda madeni paraların yanı sıra yeni haritalar veya bunların parçaları, Hazine Avcıları koleksiyon parçaları ve çok şanslıysanız benzersiz bir evcil hayvan ve binek oluşturmak için gereken parçaları bulabilirsiniz :
 
 
 


Login Ekranı
  Şifremi Unuttum

Giriş bilgileriniz yoksa, kayıt olun.

Kayıt olun

Şifre Hatırlatıcı
Hata
Hata
Yukarı