Arama

Efsanevi Şahıslar
Olaylar
Evcil Hayvanlar
Takımlar
Satranç Taşları Kitabı
Malikane
Hayran Köşesi
Hanlık Malikanesi
Yardımcı kütüphane sayfaları
Premium Servisler

ÖZEL AVATARLAR

Her Dragons War kullanıcısı, oyun karakterine bağlı ayrı ayrı oluşturulan bir efsaneyle birlikte ayrı ayrı tasarlanmış bir avatar sipariş etme hakkına sahiptir. Böyle bir avatar sipariş ettiğinizde, sadece avatarın temel görünümünü ve özelliklerini yaratma şansına sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda karakter için kendi arka plan hikayenizi de yazabilirsiniz.

Lütfen Dikkat: Sipariş etmek istediğiniz avatarın özellikleri, oyun konseptine ve eğer hanlık infosu ise üyesi olduğunuz hanlığa uygun olmalıdır.
  Aşağıdaki Örneklere Tıklayabilirsiniz.      Fiyat: 
800
Eğer animasyonlu bir avatar yaptırmak isterseniz
+500

HANLIK ARMALARI
Her hanlık benzersiz bir hanlık arması sipariş edebilir. Tasarım konsepti hanlık tarafından sağlanır.Hanlık arması Hanlık bilgisinde gösterilir. Ek olarak, Hanlık bir hanlık geçmişi gönderebilir. Hanlık daha sonra Efsanevi Hanlık bölümüne dahil edilecektir.Fiyat: 
800
Eğer animasyonlu arma yaptırmak isterseniz
+500

Lütfen Dikkat: Sipariş edilen armalarda görsel anlamda uygunluk aranacaktır ek olarak oyun konseptine uygun şekilde tasarlanması gereklidir.

BİREYSEL HEDİYELER
 
Bir arkadaşı özel bir hediye ile neşelendirmek istiyorsanız veya birine özel bir fırsat için benzersiz bir hediye sunmak istiyorsanız, aşağıdakileri yapabilirsiniz:
Kırmızı bir arkaplanda benzersiz bir görüntü ile bireysel bir hediye tasarımı sipariş edebilirsiniz. Bu hediyenin değeri onun bireyselliğidir ve onu seçerseniz, kalıcılığıdır (infodan kaybolmaması) ve ayrıca karşı ırk üyelerine atabilirsiniz.

Fiyat: 90 günlük 10 adet hediye(en az 10 hediye sipariş edilebilir) 20 
Süresiz 1 adet hediye 20 
Animasyonlu 1 adet hediye 39 
Lütfen Dikkat: Seçeceğiniz hediye oyun konsept ve kurallarına uygun olmalıdır. 
 

BİREYSEL EMOJİLER


 Fiyat:
Bireysel emoji fiyatı 100 
 

Not:Tüm Çizimler ve Siparişler, sipariş eden oyuncuya aittir. Yönetim tarafından çizim istenemez, başka bir hesaba sipariş verilemez. Sipariş verildikten ve ödeme yapıldıktan sonra kısa bir süre içerisinde siparişiniz tamamlanır. Siparişler destek sistemi üzerinden yapılmalıdır. Sipariş yapılmadan önce pırlanta çantada bulunmalıdır. Hanlık arması ve özel avatarlar Kütüphanenin özel bir bölümünde gösterilecektir. Ek olarak efsanevi hanlık&efsanevi avatar olarak haber şeklinde tüm oyuna duyurulacaktır.
Boyutların ise kullanıcı tarafından tamamlanmış şekilde gönderilmesi gereklidir.Verilen bir siparişi içerik anlamında onaylayıp, onaylamamak yönetimin kararına bırakılmıştır.
 İtemleriniz arasında sihirli taş aktarımı yapabilirsiniz. 
Tahmini işlem zamanı: 3 gün.

Pırlantanız aktarım sonrası kaldırılır. Aktarım talebinden sonra hesabınızda pırlanta olmaz ise 30 gün boyunca bu servisten yararlanamazsınız.

Sadece 'sihirli taş' aktarımı yapılabilir. Taşın hangi sete aktarılacağının uygunluğu aranacaktır.

Fiyat: 
150Bu servis ile mesleğinizi (Bitkici, Jeolog, Balıkçı, Sifacı, Cellat, Hırsız) Silmiş yada değiştirmiş olduğunuz mesleğinizin puanını geri getirebilirsiniz.Geri getirme işlemi için Silme/bırakma işleminizin üzerinden en fazla 1 ayı geçmeyen işlemlerde kullanılır. Bir ayı geçmişse kullanılamaz.

Fiyat: 
50Bu hizmet ile İyilik Kardeşliği veya Kötülük Yapanlar , Eldivler veya Krofdorlar , Su veya Hava sunağı , Tanrıça Aladeya veya Ölüler ve Lanetliler Tanrısı yanı sıra Paralı Birlikler 

 İki birlikte hayran ise diğer birliğe geçiş yapılabilir.

Fiyat: 250


Bu hizmet ile 
Eskiciye satılan, çantadan atılan nesneler kurtarılabilir.
Santranç taşları ile yanlış alınan nesneler kurtarılabilir.
 Süresi biten, yıpranma sonucu kaybolan nesneler kurtarılamaz.
 Yıkılan/yarılan nesneler kurtarılamaz!
 Görevden gelen nesneler iade edilmez!
Kullanılan nesneler iade edilmez!

Bu tip işlemler sonucu en fazla 1 hafta içinde pırlanta hazır edilip Ticket atılması gereklidir.

İade kararı yönetime aittir!

Fiyat: 50

Login Ekranı
  Şifremi Unuttum

Giriş bilgileriniz yoksa, kayıt olun.

Kayıt olun

Şifre Hatırlatıcı
Hata
Hata
Yukarı