Arama

Efsanevi Şahıslar
Olaylar
Evcil Hayvanlar
Takımlar
Satranç Taşları Kitabı
Malikane
Hayran Köşesi
Hanlık Malikanesi
Yardımcı kütüphane sayfaları

 

Karlar yağarken; yumuşacık bir örtünün altında sıcak bir kahve ve romantik bir kitabın tadını pek az şey verebilir. Ancak Dwar oyuncuları için kar her zaman romantizm demek değildir. Eğlence, muziplik ve belki soğuk bir intikam. Düşmanla çarpışmak hiç bir fırsatı kaçırmayanlar için bundan daha iyisi olamazdı.

 

Üzerinizdeki herşeyi çıkarın, bu karşılaşmada silahlarınıza ihtiyacınız yok. Kartopular ve strateji yarışacak. Belki birazda şans...

Bu karşılaşmada ceplerinizi temizleyin, kıyafetlerinizi çıkarın, aksesuar, yay ve hatta petlerinizi iptal edin! Donmuş Kartopu dışında başka hiç bir şeye ihtiyacınız olmayacak. Nereden bulacağınız konusunda endişeye kapılmayın. Kar Canavarı size seve seve yardımcı olacaktır. 

 

Elbette her iyilğin bir karşılığı vardır. Elinizdeki Kartopuları takas için hazır tutmalısınız. Kar Canavarı'nın sizin için hazırladığı görevi tamamlamayı başarabilirseniz eli boş ayrılmayacaksınız. 

15

ve başarı;

Savaşlarda 11+ seviye oyuncularımız için büyü kullanımı mümkün olmayacaktır. Süper vuruş ile strateji yapmak yasak değildir. Düz vuruş yapılabilir ancak zarar gücü minimum düzeye indirilmiştir. Savaşlara herhangi bir efect katılmak mümkün olmayacaktır. Dövüşlerde zaman aşım süresi 10 saniyedir. 

Öldürdüğünüz düşmanlardan hatıra olarak kalplerini alabilirsiniz! Elbette yalnızca bir hatıra olarak saklamak istemezseniz etkinlik sonunda açılacak mağazada çeşitli nesneler ile takas edebilirsiniz. 

 

 

*Yalnızca zafer durumunda öldürdüğünüz oyuncunun kalbini alabilirsiniz. Ayrıca zafer almış dahi olsanız takım arkadaşınızın öldürdüğü oyuncunun kalbini alamazsınız. Kalbini aldığınız oyuncunun kendisini toparlaması için biraz zaman geçmelidir. Kısa bir süre içinde tekrar öldürseniz dahi kalbini alamazsınız.

 

Mağaza detayları;

 

6
1
1
2
12
1
7
1
10
1
1
1
1
1
1
1
3
1
1
2
1
5
1
5
1
5
1
5
1
5
1
5
1
5

*Tüm iksirlerde satın alım adet sınırı vardır.

Ve bununla bitmedi;

Etkinlik boyunca en çok Düşman Kalbi toplayan her iki ırktan birer oyuncu değerli ödüller kazanacak.

 

veya

 

*Çantanızda buz ayısı madalyonu olması halinde bir üst seviye Buz ayısı madalyonu verilir. 

 

Login Ekranı
  Şifremi Unuttum

Giriş bilgileriniz yoksa, kayıt olun.

Kayıt olun

Şifre Hatırlatıcı
Hata
Hata
Yukarı