Arama

Efsanevi Şahıslar
Olaylar
Evcil Hayvanlar
Takımlar
Satranç Taşları Kitabı
Malikane
Hayran Köşesi
Hanlık Malikanesi
Yardımcı kütüphane sayfaları
Kıta Savunucuları

Erişim:
10. seviyeden itibaren

Sınırlama:
Yok

Kabul edilme:
Gerekli değil

 
Kıta Savunucusu itibarı, kıtanızın bulunduğu yerlerde düşman ırktan bir oyuncuyu öldürdüğünüzde artar. Şöhretin yalnızca kendi ırkınızdaki oyunculara (Meridyen toprakları dahil) saldıran düşmanları öldürdüğünüzde verildiğini unutmayın. Ancak, herhangi bir ırka ait olmayan yerlerde düşmanları öldürmek itibar için dikkate alınmaz (Bu bölgeler: Sessizlik Platosu, Fey-Go Adası, Sonsuz Ayaz Adası veya Sisli Adalar). Bu yerlerde düşmanları öldürmek size herhangi bir itibar sağlamaz.
 

Aldığınız itibar miktarı, mağlup edilen düşmanın topraklarınızda öldürdüğü oyuncuların miktarına bağlıdır. İtibar sadece 8. seviye ve üstü karakterlerden elde edilebilir, bu arada işgalci ile koruyucu arasındaki seviye farkı önemli değildir.

Unutmayın! Sadece topraklarını güvende tutmak için gece gündüz savaşanlar «Savunucu» unvanına layıktır! Savaş Lordları, hiç kimsenin bu onurlu unvanı dürüst olmayan bir şekilde almaya çalışmamasına özellikle dikkat edecek. Böyle bir aldatmacaya yakalanan her savaşçının ağır cezalarla karşı karşıya kalacağına ve istenen madalyayı almak yerine sonsuza dek utanç damgası yiyeceğine yemin ettiler!
Maksimum itibara ulaşmak için herhangi bir sınırlama yoktur. 10. seviyede olsanız bile, 3000 itibar puanı elde edebilir ve "mor" bir "Onur" madalyası alabilirsiniz, her şey size bağlıdır. Ancak, "kırmızı" bir "Hayran" madalyası almak, yalnızca 18. seviyeye ulaşmış savaşçılar için geçerli olan özel bir görevi geçmeyi gerektirecektir.


İtibar kazanarak, özel ürünlere erişim elde edersiniz ve değeri ne kadar yüksek olursa, ürün çeşitliliği o kadar çeşitli olur. Irkınızın Savaş Lordu'ndan Askeri Depo'dan itibar malları satın alabilirsiniz. Gadrivei, ve Darofei ile konuşabilirsiniz..

İtibar Ürünleri

 


Gerekenler
 


Madalya
 


Ürünler
 
500 onur
1000 onur
2000 onur
3000 onur
Hayran
Açıklama daha sonra eklenecek
 
 


Login Ekranı
  Şifremi Unuttum

Giriş bilgileriniz yoksa, kayıt olun.

Kayıt olun

Şifre Hatırlatıcı
Hata
Hata
Yukarı