Arama

Efsanevi Şahıslar
Olaylar
Evcil Hayvanlar
Takımlar
Satranç Taşları Kitabı
Malikane
Hayran Köşesi
Hanlık Malikanesi
Yardımcı kütüphane sayfaları
Nesneleri Yıkmak

~

Nesneleri Yıkmak

~


Navigasyon

 

Kristaller nasıl elde edilir

Kristal türleri

 
 ~Kristallerin elde edilmesi~


Öncelikle kristal elde edebilmek için sağlamlığı olan bir nesneye ve Yıkım Tomarı'na ihtiyacımız var.


Kristal elde etmenin bir şans olduğunu unutmamak gerekir. Bu şans oranınızı yükseltmek için yıkacağınız nesnenin dayanıklılığının yüksek olması gerekmektedir. Dayanıklılığı az olan bir nesneyi yıkıp kristale çevirmek çok düşük bir şans oranına sahiptir.
Dayanıklılık ne kadar yüksek olursa kristal elde etme şansınız o kadar yüksek olur. Maksimum kazanma şansına sahip olmak için yeni eşyaları yıkmayı deneyin. Bir öğenin her tamiratında yıkım işleminde kristal elde etme şansını azaltırsınız.
Yok ettiğiniz nesnenin arkaplan rengi düşürme ihtimalinizin olduğu kristalleri tanımlar. Renk griyse yalnızca gri kristaller düşebilir. Yeşil ise yeşil düşebilir,mavi ise mavi düşebilir, mor ise mor düşebilir, kırmızı ise kırmızı düşebilir.
~Kristallerin elde edilmesine Örnek~


- İlk önce ırkımızın Zanaatçiler Birliğine gidelim.- Daha sonra Zanaatçiler Mağazasına tıklayalım. Zanaatçiler Mağazası üst kategorilerinden "Tomarlar" seçeneğine tıklayalım.- "Tomarlar" sol kısımda çıktı.- "Tomarlar" arasından "Yıkım Tomarını" alacağız.- "Tomarlar" arasından "Yıkım Tomarını" sepete ekliyoruz.- Sağ taraftan ödemeyi yapıyorsunuz.- Buradan sonra çantamıza girip yıkım tomarını açıyoruz. Yıkmak istediğimiz nesneyi seçiyoruz.- Yıkım tomarını kullandıktan sonra sohbet ekranına böyle bir mesaj gelecek.Kristaller

 
             Işıldayan Kristaller
             Kıvılcım Saçan Kristaller
             Parlak Kristaller
             Parlayan Kristaller
 
 
Login Ekranı
  Şifremi Unuttum

Giriş bilgileriniz yoksa, kayıt olun.

Kayıt olun

Şifre Hatırlatıcı
Hata
Hata
Yukarı