Arama

Efsanevi Şahıslar
Olaylar
Evcil Hayvanlar
Takımlar
Satranç Taşları Kitabı
Malikane
Hayran Köşesi
Hanlık Malikanesi
Yardımcı kütüphane sayfaları

ONUR KILAVUZLARI


 

 

Onur Feo dünyasında, karşı ırk ve ya savaş alanlarında gösterdiğiniz cesaretin vücut bulmuş halidir.
Sol üstte tecrübe barının altında onur puanı barını görebilirsiniz.

                                                                                                                             

Onur puanı barının üstüne fare imleci ile geldiğiniz zaman mevcut onur puanınızı ve bir sonraki rütbeye ulaşmak için almanız gereken onur puanını görebilirsiniz.

                                                                                                                             

Onur puanı barının üstüne fare imleci ile tıkladığınız zaman mevcut onur puanınızı ve bir sonraki rütbeye ulaşmak için almanız gereken onur puanını gördüğünüz gibi ayrıca hangi rütbede hangi eşyanın kilidini açabileceğiniz görülmektedir.

                                                                                          Onur puanı kazanmanın en ideal yolu onur alanlarıdır, şimdi minik bir onur alanı bilgilendirmesi yapalım.

Onur Alanları

 


Kristal Mağaraları
Kristal Mağarası - Her iki kıtada tek yerdir, enerji kristalleri içeren doğal bir alanı vardır. Enerji kristalleri büyülü enerjinin en iyi kaynağıdır ve büyülü eserler üretilmesi için gereklidir. Mavi, kırmızı ve yeşil halinde üç tip enerji kristalleri vardır.


Mabet
Antik tapınak insan veya magmarların çalışma sonucu olmadı. Kendileri seçip inşa etmişlerdir. Tapınak seçilen büyülü eserler üretimi için kullanılan bir dönüştürücü merkezdir.Salonunda kaya içinde karmaşık bir yapıdır.


Talaar
Bu antik tapınak Büyük İmha Tanrısı tarafından Evren Muhafızı Talaar'a ibadet etmek için yapılmıştır. İnsanlık dışı çağrışımlara tepki vermek için; diğer dünyalarda patlak gösteren Talaar'ın karanlık safındaki öğreticileri bu tapınağın duvarlarına hapsetti ve sonsuza kadar onları mühürledi. O zamandan beri kaleye giren her savaşçı yıkım için susuzluk çekiyor ve çılgına dönüyor. Kendi türüyle diğer türleri ayırt etme yetisini kaybediyor ve yalnızca başkalarının kanını nasıl dökeceğini düşünebiliyor.


Arena
Feo dünyasında arena aynı ırktaki kişilerin veya farklı ırktaki kişilerin birbirleriyle dövüşmesi için yapılmış bir aktivitedir.Bu eğlenceli yarışmaya çeşitli kişiler katılmakta ve savaşcılerımızdan heyecanlı dövüşler görmekteyiz.Arenada disiplin olması için çeşitli kurallar koyulmuştur.Bu kuralları yan taraftan okuyabilirsiniz.Kurallara uyduğunuz zaman,emin olun sizde bu heyecanı yaşayacaksınız.


İlah Turnuvası
Yeraltı Şövalyelerinin güzel dualarını kazanmayı, değer ve yetenekleriyle saygı kazanmayı başaran en iyi savaşçılar arasındaki efsanevi bir turnuvadır. Katılımcılar, geçmişin en büyük şövalyelerinin ışıltısına kendilerini dâhil etme ve görevlerinin önde gelen üyelerinin elinden bir ödül alma hakkı için onur ve dayanıklılık konusunda yarışıyorlar.

 
 
Login Ekranı
  Şifremi Unuttum

Giriş bilgileriniz yoksa, kayıt olun.

Kayıt olun

Şifre Hatırlatıcı
Hata
Hata
Yukarı