Arama

Efsanevi Şahıslar
Olaylar
Evcil Hayvanlar
Takımlar
Satranç Taşları Kitabı
Malikane
Hayran Köşesi
Hanlık Malikanesi
Yardımcı kütüphane sayfaları
PUSULA

PUSULA

 

 

Feoda kaybolmamanız için, ve o kavşaktan sola dönmeniz gerekip gerekmediğini merak etmeden yolunuzu bulmanız için Pusula'yı kullanabilirsiniz. Pusula arayüzüne erişmek için ekranın sağ tarafındaki simgeye tıklayın.

 

 

 

 

 

Pusula bölgeleri , yaratıkları, kaynakları, instanceleri ve karakterleri bulmanıza yardımcı olabilir . İhtiyaç duyduğunuz canavar veya kaynak birden fazla konumda bulunabiliyorsa, Navigatör size söyleyecek ve istediğiniz konuma bir rota belirlemenize izin verecektir.

 

 

 

 

 

Pusula iki amacı yerine getirir: birincisi, aradığınız şeyin gerçekte nerede olduğunu size söyler, ikincisiyse, haritada ve konumlar listesinde hedef konumunuza bir rota işaretlemenize olanak tanır. Yol tarifi al dediğiniz zaman güzergahınızdaki bölgeler yanıp yanıp söner ve haritalarda güzergah işaretlernir.

 


Örneğin burada güzergah üzerinde "Ölüm Kanyonu" olduğu için yanıp yanıp sönüyor.

 


Bu da aynı güzergahın haritada işaretlenmiş hali. Turuncu kesik çizgiler geçilmesi gereken bölgeleri, kırmızı bayrak bulunduğunuz bölgeyi, sarı çarpı ise hedef bölgeyi gösterir.

 

Pusula ile bir güzergah belirledikten sonra pusulanın çalışıp çalışmadığını anlamak için sağ tarafa bakabilirsiniz. Eğer pusula bulunduğu yerde hareket etmeye başladıysa pusula çalışıyor demektir.Pusulayı veya dünya haritasını kapatır veya açarsanız, haritayı kullanırsanız veya mevcut konumunuzdan ayrılmadan başka herhangi bir oyun eylemi gerçekleştirirseniz, işaretli rota kaydedilir.
Farklı bir konuma giderseniz, haritadaki yol ve konum listesi göstergesi, gerekli konuma gitmeniz gereken rotayı yansıtmak için değişecektir.
Hedefiniz yalnızca şu durumlarda temizlenecektir:
1) Hedefe ulaşın;
2) Yeni bir hedef belirleyin; veya
3) Pusuladaki "İptal Et" düğmesine tıklayın:.

Önemli! Pusula sadece dünya haritası üzerindeki nesneleri bulabilir.Bu nedenle binalarda, yeraltında, olay yerlerinde veya savaş alanlarında yaşayan canlıları göstermez.Nadir kaynakları bulmanıza da yardımcı olmaz.

 

Login Ekranı
  Şifremi Unuttum

Giriş bilgileriniz yoksa, kayıt olun.

Kayıt olun

Şifre Hatırlatıcı
Hata
Hata
Yukarı