Arama

Efsanevi Şahıslar
Olaylar
Evcil Hayvanlar
Takımlar
Satranç Taşları Kitabı
Malikane
Hayran Köşesi
Hanlık Malikanesi
Yardımcı kütüphane sayfaları
Sahil Savaşları

Feo'nun yiğit savaşçıları! Bütün kış boyunca dondurucu  soğuklara bana mısın demediniz ve kahramanca çarpıştınız. Baharın başlangıcına yaklaşmakta olduğumuz bu günlerde, havaların ısınmasıyla beraber birkaç günlük dinlendirici bir tatili hepiniz hak ettiniz. Böyle bir tatil için aklınıza  Verdanya ve  Vimilya limanlarından kalkan gemilerle gidilebilen mükemmel bir sahilden daha çekici bir seçenek geliyor mu?

 
 
 
 
 
 
 
 

Bu sahilde bol bol güneşlenip sere serpe uzanabilirsiniz. Ama bunun yanında harika şeyler de keşfedebilirsiniz. Mesela her türden midye. Bu sahillerde görülen dört midye çeşidini de bulmayı başardığınız zaman, bunu diğer savaşçılarla takas etmeye hazır olun. Çünkü bu midyelerden, harika birer hediye olan Deniz Ürünleri Kolyesi yapılabiliyor. 

 

 İnsanlar ve  Magronlar bütün haftasonunu sıcak ve gitgide daha da kalabalıklaşan bir sahilde, serinlemek için birbiri ardına Şiz birası devirerek geçirince, tansiyon eninde sonunda yükseliyor! İşte bu yükselen tansiyon, savaş anında doruk noktasına çıkacak. Kumandanların liderlik edeceği bu gün, herkese büyük onur puanları kazanma şansı sunacak.

Böylesine bir dövüşte galip gelmek, sadece güçlü ve cesur olmayla mümkün olmaz. Takım halinde çalışarak ortaya iyi bir iş çıkarmayı başarabiliyor olmalısınız! Birbirine daha fazla sayıda Deniz Ürünleri Kolyesi hediye ederek birlikten kuvvet doğduğunu ispatlayan ırk, sahil dövüşlerinde kendilerine büyük avantaj sağlayacak olan Midyenin Hayır Duası'nı almaya hak kazanacak!

Login Ekranı
  Şifremi Unuttum

Giriş bilgileriniz yoksa, kayıt olun.

Kayıt olun

Şifre Hatırlatıcı
Hata
Hata
Yukarı