Efsanevi Şahıslar
Etkinlikler
Evcil Hayvanlar
Satranç Taşları Kitabı
Malikane
Hayran Köşesi

ŞAN HAKKINDA

 

 

Kabul etme: Kötülük Yapan şanın olmaması, Şifacılar meslek tecrübesi 2 veya hırsızlık tecrübe puanı  30 olmalıdır.Bunların yanı sıra  oyuncunun 5. seviyeye ulaşması gerekmektedir.  Norak Dorohot İyilik Kardeşliği üyesi sizi yapar.

 

 

 

Açıklama:  İyilik Kardeşliği Nearak Derbog tarafından kurulmuştur, adalet ve iyilik dünyasını kurmak için gece gündüz çalışanlar üyedirler. Kurma istedikleri dünyada tüm yaşayanlar bir birine kardeş ve kızkardeş olacaktır, iyilik yapacaklardır, her zaman bir birine destek çıkacaklardır.

 

 

İyilik Kardeşliğin en önemli görevlerinden biri Kötülük Yapanlara karşı, hangilerin kalplerini kin, öfke ve acı bu dünyaya getiriyorlar, savaşmaktır. Bu yüzden İyilik Kardeşliği üyeleri devamlı “kara kaynakları” toplamaktadırlar,

 

 

 

hangilerinden Kötülük Yapan birliğin üyeleri kara lanetler tomarlarını imal ediyorlar ve tüm dünya sakinlerinin hayatını cehenneme çeviriyorlar. Bu kaynakları topladıkalrında Kardeşlik hizmetçileri onları kutsal ateşte yakıyorlar.

Kötülük taşıyan artefaktların yokedilmesi belirli bir miktarda iyilik emanasyonun oluşmasına neden oluyor, iyilik emanasyonu Kardeşlik üyeleri tarafından hayırduası tomarlarının imalatında kullanılıyor:

 

 

 

Tomar imalatı

 

Şan

Tomar

Hayırduası

Talepler

yok

 - 70

1000

 - 100

2000

 - 130

 
 
 

 

 

Bu tomarlarından birini İyilik Kardeşliği üyesi kabul ettiğinde mutlaka ihtiyaç duyanlar için kullanmalıdır, ve hiç bir ücret almadan yapmalıdır. Yapılan bu tür her iyilik için Kardeşlik şanı 10 puana yükselmektedir. Şanınız 1000 ve 2000 kadar ulaştığında daha etkili hayırduası tomarlarını imal edebileceksinizdir, düşük seviyeli tomarları imal ettiğinizde ise şanınız yükselmeyecektir.

Şifacı mesleğinizin tecrübesi yükseldikçe İyilik Kardeşliği şanınız 30 yükselecektir.

 

Şanınız yeteri kadar yükseldiğinde İylik Kardeşliği üyelerin gövenini kazandığınızda sizin için Tapınağa giriş müsadesini vereceklerdir. Tapınakta Kardeşliğin tüm sıralrı gizlidir, sırlar arasında en güçlü büyülü tomarlar, kara lanetlerden korunma tomarların gizli bilgileri ve çok yaralı çorba sırları. Tüm bunlar İyilik Kardeşliği üyelerine zorlu yolda kalmayı ve Kötülük ile savaşmaya yardım ediyor.

 

 

ŞAN İÇİN ÖDÜLLER

 

 

 

Tapınakta kabul edebileceğiniz ödüller

 

Şan

Madalya

Ödül

500

 

1000

 

2000

   

3000

 

 

QUEST

 
 

 

Login Ekranı
  Şifremi Unuttum

Giriş bilgileriniz yoksa, kayıt olun.

Kayıt olun

Şifre Hatırlatıcı
Hata
Hata
Yukarı