Arama

Efsanevi Şahıslar
Olaylar
Evcil Hayvanlar
Takımlar
Satranç Taşları Kitabı
Malikane
Hayran Köşesi
Hanlık Malikanesi
Yardımcı kütüphane sayfaları

ŞAN HAKKINDA

 

 

Kabul etme: Kötülük Yapanlar itibarının olmaması, Şifacı meslek tecrübesi 2 veya hırsızlık tecrübe puanı  30 olmalıdır.Bunların yanı sıra  oyuncunun 5. seviyeye ulaşması gerekmektedir. İyilik kardeşliğinde işeri Nearak Derbog yürütür..

 

 

 

Açıklama:  İyilik Kardeşliği Nearak Derbog tarafından gece gündüz bir erdem ve adalet krallığı, herkesin kardeşçe, erdemli ve bilgece, birbirlerine yardım ederek omuz omuza durduğu bir dünya yaratmak amacıyla kurulmuştur. .

 

 

Kardeşliğin ana görevi , karanlık kalpleri nefreti besleyen ve dünyamızda taşıyan Kötülük Yapanlarla mücadeledir . Kavgada savaşmak için, Kardeşliğin temsilcileri sürekli olarak, Kötülük Yapanların, Feo sakinlerinin hayatlarını cehenneme çevirmek için büyüler yarattığı "karanlık kaynakları" topluyor. Bu kaynakları topladıktan sonra, Kardeşliğin hizmetkarları, onları Kutsal Saflık Ateşine adarlar. Bu kötülük getiren eserleri yok etme süreci, tanımlanmış miktarda İyilik Emanasyonu ile ödüllendirilir .

Dönüştürme İşlemi

 
Kaynaklar Emanasyon
1
30
10
310
1
2
10
21
50
107
 
 

Kötülük taşıyan artefaktların yokedilmesi belirli bir miktarda iyilik emanasyonun oluşmasına neden oluyor, iyilik emanasyonu Kardeşlik üyeleri tarafından hayırduası tomarlarının imalatında kullanılıyor:

 

 

 

Tomar imalatı

 

İtibar

Tomar

Hayırduası

Gerekenler

yok

70

1000

100

2000

130

 
 
 

 

 

Bu tomarlarından birini İyilik Kardeşliği üyesi kabul ettiğinde mutlaka ihtiyaç duyanlar için kullanmalıdır, ve hiç bir ücret almadan yapmalıdır. Yapılan bu tür her iyilik için Kardeşlik itibarı 10 puan yükselmektedir. İtibarınız 1000 ve 2000'e ulaştığında daha etkili hayırduası tomarlarını imal edebileceksinizdir, düşük seviyeli tomarları imal ettiğinizde ise itibarınız yükselmeyecektir.

Şifacı mesleğinizin tecrübesi yükseldikçe İyilik Kardeşliği itibarınız 30 yükselecektir.

 

İtibarınız yeteri kadar yükselip İylik Kardeşliği üyelerin güvenini kazandığınızda sizin için Tapınağa giriş müsadesini vereceklerdir. Tapınakta Kardeşliğin tüm sırları gizlidir, sırlar arasında en güçlü büyülü tomarlar, kara lanetlerden korunma tomarların gizli bilgileri ve çok yararlı çorbalar var. Tüm bunlar İyilik Kardeşliği üyelerine zorlu yolda kalmaları ve Kötülük ile savaşmaları için yardım ediyor.

 

İtibar İçin Ödüller

 

Şan

Madalya

Ödül

500

1000

2000

3000

 

GÖREV


 
 

 

Login Ekranı
  Şifremi Unuttum

Giriş bilgileriniz yoksa, kayıt olun.

Kayıt olun

Şifre Hatırlatıcı
Hata
Hata
Yukarı