Arama

Efsanevi Şahıslar
Olaylar
Evcil Hayvanlar
Takımlar
Satranç Taşları Kitabı
Malikane
Hayran Köşesi
Hanlık Malikanesi
Yardımcı kütüphane sayfaları

ŞAN HAKKINDA

 

 

Kabul etme: 5-ci seviyeden. Sınırlama yok. Üye olmak için her hangi bir özel şart yoktur.

 

                           

 

 

Tarif: Kötülük Yapanlar yoluna 5-ci seviyeye ulaşan tüm savaşçılar geçebilirler. Bu konu ile ilgili yardımlarını Size Gaddar sağlayabilirler. Onların bilgileri ve tecrübesi ile, tüm canlı varlıklara nefreti ile, hangileriyle sizinle paylaşacaklardır, korkunç özelliklerine sahip olan çeşitli kara lanetleri imal edebileceksinizdir.   

Onları 'kara kaynaklardan'  toplayacaksınız, onların hammaddesi – kara ve kindar enerji ile doludur. Kara lanetleri imal ederek ve dünyaya salarak oyuncu kendi Kötülük Yapan şanını, bilgilerini ve tecrübesini yükseltecektir.

Gaddarı bulabileceksiniz Kötülük yapanlar oyuğunda hangisi bulunuyor  Tutulma ormanında ve  Ölü saatin çölünde. Şanınız yeteri kadar yükseldiğinde Hırsızlar Birliği Sizinle ilgilenecektir ve iki taraf için de faydalı ve karlı şartlar içinde çalışmayı teklif edeceklerdir. Eğer işbirliğiniz elverişli olursa Hırsızlar Birliğine kabul edilme şansınız vardır, hatta hırsızlar size özel nışan vereceklerdir, hangisinin sayesinde, kaçak mallar satılan, gizli mağazalarına girebileceksiniz.

Ama madalyanın ikinci yüzü de vardır. Hırsızlar Birliği tarafından ilgi - size saygı duyan karakterler tarafından ileride yardım alamayabilirsiniz, sizinle konuşmayı bile redd edebilirler. Misalen Aksakal size hayırduasını vermeyecektir, ne tür kötülük dünyaya getirdiğinizi bildiği için, büyücüler Kara kuvvetleri kovma tomarlarını size indirimli fiyatına satmayacaklardır. Kendi hatalarınız kabul edip Aksakalın karşısında yaptıklarınızdan dolayı pişmanlık duyduğunuzu söyleyip kendi hatalarınızı affettirebilirsiniz.

Evet! Kötülük Yapan herkes – diğerlerinden bağlantısı kopmuş durumdadır. Evet! Diğerleri tarafından kabullenmiyor. Diğerleri tarafından nefret ediliyor, nefret ile birlikte ise korkuyorlar! Tüm Kötülük Yapanlar acı ve dert getiriyor dünyaya ve sadece aklını yemiş olan biri onun düşmanı olmak ister.

 

Kara lanetler imalatı: İmal edilen her kara lanet için sizin şanınız 10 puana yükselecektir. Kötülük yapan şanınız 1000 ve 2000 yükseldiğinde daha güçlü kara lanetleri imal edebileceksinizdir, düşük seviyeli kara lanetleri imal ettiğinizde ise şanınız yükselmeyecektir. Eğer sizde İyilik Kardeşliği şanınız var ise imal edilen her kara lanet ile birlikte İyilik Kardeşliği şanınız 50 puana düşecektir.

 

 

 

Kara lanetler imalatı

 

Şan

Kara lanetler

Lanetler

Talepler

yok

 - 3 adet  - 5 adet

1000

 - 4 adet  - 5 adet

2000

 - 5 adet  - 5 adet

 
 

  

 

ŞAN ÖDÜLLERİ 

 

 

Kaçak mal mağazasındaki ödüller

 

Şan

Madalya

Ödül

500

 

1000

  

2000

  

3000

 

QUEST

 
 

  

 

 KORUNMA ARAÇLARI 

 

 

Lanetlerden korunma:

 

Kara lanetlerden kurtulmanız için Kara lanetleri kovma tomarını kullanabilirsiniz. Tomarı   Büyücü Hadwin'den yada  Büyücü Aldich'den satın alabilirsiniz.

 

 

Kendinizi kara lanetlerden, İyilik Kardeşiliği üyelerinden önceden koruyucu sihiri size karşı uygulamalarını istedikten, koruyabilirsiniz.

 

 

 

Kara lanetlerden kurtulmanın doğal yolları da vardır – Kraliçe Ateş Böceği, Dişi Krobz Ateş Böceği. Onların kullanılması uygulanan düşük seviyeli kara lanetlerden kurtulmanızı sağlayabilirler.

 

 

 

 

Güllelerden kurtulma:

 

Güllelerin bir özelliği vardır – zincirlenebilirler ve insana/magmara zincirlenen gülleler sayısı 2-den fazla olamaz.

Eğer önceden yağ merhemini vücudunuza sürerseniz, gülleleri bir saat boyunca size hiç kimse takamaz.

 

 

Gülleleri indirmek için Hırsız yetenekleri olan kişilerin yardımından faydalanabilirsiniz, onların çantalarında devamlı gereken maymuncuklar bulunmaktadır.

 

  

 

Kavgacı'dan korunma:

İblis Bilimciler,  İ-Vidi ve  Berruş, cüzi bir ücret karşılığı sizi küçük iblis Kavgacı'nın etkilerinden kurtaran ve birkaç saat boyunca onun agresif davranışlarından koruyan bir büyü yapmaya hazır.

 

 

 

"Bilmece İçeceği", "Başkoparan" ve "Kara Ejderha" içecekleri, ancak gerektirdikleri onur puanı karşılığında alınabilir.

 

Transfer salonu:

 

 

 

Mevcut transferler

 
 

 İnsanlar

 Magmarlar

Uirgold Malikanesi

Budrimah Malikanesi
Serbestlik Çayırı Tüten Kraterler
Dalgınlık Çayırı Mentalya Dağlık Kenarı
Fakirler Mezarlığı Hayaller Çayırı
Beyaz Kayalıklar* Beyaz Kayalıklar*
*Transfer, 11. seviyeden itibaren "Yenilmez Ordu" görevi geçildikten sonra mümkündür.
 
 
Login Ekranı
  Şifremi Unuttum

Giriş bilgileriniz yoksa, kayıt olun.

Kayıt olun

Şifre Hatırlatıcı
Hata
Hata
Yukarı