Arama

Efsanevi Şahıslar
Olaylar
Evcil Hayvanlar
Takımlar
Satranç Taşları Kitabı
Malikane
Hayran Köşesi
Hanlık Malikanesi
Yardımcı kütüphane sayfaları

DİKKAT! Etkinlik Süresince bazı değişikler olabilir!


 Feo’da Kış Saati (1 Aralık)

Sokaklar ve tarlalar çoktan kalın bir tabaka karla kaplanmış, her yerde kabarık kar yığınları oluşmuş ve nefes alış verişleriniz yukarı çıktıkça yok olan küçük bulutlarlar oluşturmaya başlamış.

 Kış Tehdidini Durdur! (5 Aralık)

Korkunç kardan adam orduları bir anda tüm bölgelere yayıldı. Huzurlu bölge sakinlerini korkutmak için evlerine doğru yaklaşmaya başladılar.

 Çam Ağacı Yüklü Gemiler için Savaş (10 Aralık)

Magron ve insanlar arasında geçmişe dayanan sürtüşme ve ırkların kendilerine duydukları gurur, uzaklardan gelen çam yüklü gemilerin batırılması olasılığını çok da kabul etmiyor.

 Donmuş Topraklardan Gelen İstilacılar (16 Aralık)

Vahşi yetiler ile birlikte düzinelerce gemi Ogriy ve Hair kıtalarına ulaştı. Bu yetilerin pek samimi bir şekilde geldikleri söylenemez. Sonsuz Ayaz Adası sakinleri, soğukların başlangıcı ile birlikte İnsan ve Magron topraklarını istila etti.

 Kuzey Vahşileri İçin İntikam (22 Aralık)

Kumandanlar, yetilerin ortadan kaybolmasını fırsat bilip savaşçılarla birlikte Sonsuz Ayaz Adasını istila etmek için plan yapıyorlar.

 Ödül Zamanı (27 Aralık)

De’larisa ve Sartnog meydanlarında bulunan fuar alanlarında, savaşçılar tarafından etkinlik boyunca toplanan kar tanelerini kullanabileceğiniz mağazaları bulabilirsiniz.

 

 
 
FEO’DA KIŞ SAATİ

 

Sokaklar ve tarlalar çoktan kalın bir tabaka karla kaplanmış, her yerde kabarık kar yığınları oluşmuş ve nefes alış verişleriniz yukarı çıktıkça yok olan küçük bulutlarlar oluşturmaya başlamış.

 

Kar Yığınının eritilmesi sonucunda sadece şanslı kişilerin bulacağı Buz Parçası ile Feo'nun farklı sakinlerinin parlak buz heykellerini yapabilirsiniz.

 

En inatçı savaşçılar, arkadaşlarına hediye edebilecekleri heykellerin bütün koleksiyonunu toplama başarısını, elde etmekten gurur duyacaklardır.


Elt Zarı'nın içine, birbirinin aynısı 5 figürü yerleştirerek muhteşem buz heykelcikleri oluşturabilirsiniz.

5Muhteşem buz figürlerini diğer savaşçılara hediye ederek özel başarılar elde edebilirsiniz:


Ancak kar yığınlarının içinde çok daha değerli şeyler bulabilirsiniz: Büyülü Buz Parçası. Kırdığınız zaman içerisinden Buz İksirleri elde edebilirsiniz.
 

 

Bu buz parçalarını kırdığınızda yalnızca iksir elde etmekle kalmaz, aynı zamanda mevsimlik başarıları kazanma şansını da yakalayabilirsiniz.

 

 

Küçük çocuklar gibi savaşçılar da ceplerindeki kartoplarını yoldan geçenlere atıyor. En büyük Kartopu stoklarını yapanlar,uygun başarılarla ödüllendiriliyor.

 

 

Doğa, bir döngüyü daha tamamladı. Feo’ya kış, yumuşak bir yürüyüş ile geldi. Savaşçılar, Kar beyazı misafire merhaba deyin! Kış saati size şans ve mükemmel bir ruh hali getiriyor.

 

 


Desteyi kullandıktan sonra şunları alacaksınız:


2

 

Not! Deste, günde sadece bir kez ve sadece etkinlik aktif olduğunda kullanılabilir.
KIŞ TEHDIDINI DURDUR!
 
Sağda solda, kar yığınlarında, uzak kuzey bölgelerden gelen şeytani elçiler ortaya çıktı. Elçilerin derileri parlayan buzdan, kolları kopmuş ağaç dallarından, gözleri ise nefretin ateşleri ile yanan kömürlerden. Kardan adam çok güçlü görünmese de alt etmesi o kadar da kolay değil.
 
 

 
Kardan adamlar ile savaşınızın sonucunda düşük bir olasılıkla Kar Yığını, Buz Parçası ve Büyülü Kar Tanesi elde edebilirsiniz. Normal ödüllere ek olarak gelecek yılın sembollerinin işlendiği sezonluk koleksiyonluk sikkeler de elde edebilirsiniz.
 

 

Kötü yaratıkların ortaya çıkışı, Sartnog arenasında bulunan Kumandan Gidver ve De’larisa arenasına yerleşmiş olan  Kumandan Damirus, ile ilgilidir. Kumandan, düşmanın zayıf yönlerini bulmakla ilgileniyor, bu yüzden sizin için birkaç görev hazırladı.
 
 
 
 Simyacı Veddun ve  Cagliostro’ya, dal parçaları getirmeniz gerekecek, böylece zanaatkarlar kötü yaratıklarla savaşmak için özel bir iksir oluşturabilecekler.
 

10
15

 

Görev uygunluğu: 3.seviye ve üzeri savaşçılar.

Erişilebilirlik: 1 kez

Ödül: Sürekli Yanan Isı Pompası х2, Simyager Mağazasında takas edebilirsiniz.

 
 
Komutanlar  Gidver ve  Damirus savaş alanlarında çıkan yosunlara ilgi duyuyorlar ve savaşçıları toplamaları için görevlendiriyor.
 
 

 

Yosunları topladıktan sonra, Simyager Veddun veya  Cagliostro’ya gidin ki size yeni yıl için topladığınız kaynaklardan iksirler hazırlasınlar.

 

1
3
15

 

Görev uygunluğu: 3.seviye ve üzeri savaşçılar.

Erişilebilirlik: 1 kez

Ödül: Yeni Yıl Dev İksiri х3, Yeni Yıl Hayat İksiriх15,yosunların takası için Simyager Mağazası’nı ziyaret edebilirsiniz.

 

 
Yaratıklardan ödül olarak gelecek yılın kutlamalarının hatrına yeni yıl hatıra parası elde edebilirsiniz.
 

 
 

 

De’larisa Meydanı’ndaki  Aksakal Baguron ve Sartnog Meydanı’ndaki  Aksakal Volody şehirdeki büyük yılbaşı ağacının süslemeleri için yardımcı olacak cesur savaşçıları bekliyorlar.

 

Yılbaşı ağacının süslenmesi için gerekli dekorasyonları Feo’nun her yerine saçılmış olan rengarenk küreleri ve güzelce paketlenmiş hediyeleri bularak elde edebilirsiniz.

 

*Seviyenize bağlı olarak

*Seviyenize bağlı olarak

 

Görev uygunluğu:3.seviye ve üzeri savaşçılar.

Erişilebilirlik:23 saatte 1 defa (her katılım için ayrı ayrı)

Ödül: Büyülü Kar Tanesiх1,Zencefilli Ballı İçecek * (seviyenize bağlı olarak).

HANLIK HEDİYELERİ VE MALİKANEDEKİ YILBAŞI AĞACI

 

Yeni yıl kutlama hazırlıkları sadece köylerin dolambaçlı yollarında ve şehir merkezlerinde değil, aynı zamanda meraklı gözlerden yüksek duvarlarla gizlenmiş malikanelerde de devam ediyor.

 

 

Malikanelerinize yılbaşı ağacı dikmenin tam zamanı, üstelik Orman Eldrick ağaçlarınızı koruyacak! Bu tatlı küçük hareketli hayvan etkinlik ağaçlarını dekore etmekle meşgul olduğu için her gün sizden küçük şeyler isteyecek.

 

 

Eldirck’e ne kadar yardımcı olursanız, o da ilerde size o kadar büyük hediyeler ile şaşırtacaktır. Ateş kuyruklu hayvanın her çeşit hediyesini 2 Ocak tarihine kadar yılbaşı ağacının altından alabilirsiniz.

 

Yılbaşı Ağacı

(Seviye 1)

Yılbaşı Ağacı

(Seviye 2)

Yılbaşı Ağacı

(Seviye 3)

Yılbaşı Ağacı

(Seviye 4)

Yılbaşı Ağacı

(Seviye 5)

Görevi Tamamlamak

7

4
6
5

 

Dikkat! Yılbaşı Ağacınızın seviyesini yükselttiğiniz gün (3.seviye ve üzeri), diğer günlerin aksine 2 görev elde edebileceksiniz. Yılbaşı ağaçlarınızı geliştirirken bunları unutmayın.

 

Dikkat! Yılbaşı Ağaçlarını yükseltme görevleri 2 Ocak tarihine kadar erişilebilir olacaktır.

 

ÇAM AĞACI YÜKLÜ GEMİLER İÇİN SAVAŞ
 
Feo, uzun zamandır beklenen yılbaşı için tam gaz hazırlanıyor ve çam ağacı olmadan geçen bir yılbaşı nasıl bir yılbaşı olur? Tabi ki de her iki ırkın tüccarları bu iş için kollarını sıvadı ve kimsenin ağaçsız bir şekilde yılbaşına girmemesi için çalışmaya başladı. Geniş yelkenlerin ve uzun gövdeli gemiler Sartrong ve O’Delvays meydanlarına tam zamanında ağaçları yetiştirebilmek için acele ediyorlar. İki ırkın ezelden beri olan kavgaları olmasaydı her şey sorunsuz bir şekilde bitecekti.
 
 
 
Hem magronlar hem de insanlar, çam ağaçlarının ilk olarak kendi meydanlarına yerleştirileceğinin hayalini kuruyorlar. Savaş için mükemmel bir neden değil mi? Irkınızın daha güçlü olduğunu kanıtlama şansınızın olduğu bu fırsatı kaçırır mıydınız? En sonunda savaş sadece güç için de değil. Kazanan ırkın meydanında çam ağacı 3 gün daha önce ortaya çıkacak.
 
Dikkat! Ne kadar erken çam ağacınız olursa, etkinlik kapsamında o kadar erken kar tanesi toplamaya başlayabileceksiniz! Bu fırsatı kaçırmayın!
 
 
  Savaş Takvimi
10.12

-

- 20:00 22:00
11.12

10:00

14:00 18:00 22:00
12.12

10:00

14:00 18:00 22:00
13.12

10:00

14:00 - -
 
Gemilere erişebilmek için, savaş vakti ortaya çıkacak pusulaları kullanabilirsiniz. Savaşlar tam olarak yukarıdaki tablodaki saatlerde gerçekleşecektir.
 
Dikkat! Gemilerin kaptanlarının olduğu savaşlarda, ekipmanlarınız ve silahlarınız kırılmayacak!
 
ÇAM AĞACI YÜKLÜ GEMİLER İÇİN SAVAŞ TAMAMLANDI!

 

Her ne kadar iki ırkın da gölleri ve dereleri dibine kadar donsa da, savaşın son gününde deniz neredeyse kaynıyordu. Kabaran dalgalarına kanlar akıyor, yapılan büyüler deniz üzerinde bulutlar oluşturuyor, lanetler savaşçıların dudaklarından uçuyorken en korkusuz balık sürüleri bile korkudan şişip yüzeye vuruyorlardı.
 
 
 
Magron ve insanlar arasındaki bitmek bilmeyen savaş bu sefer başkentlere ağaç taşıyan gemilerin güvertelerindeydi. Acımasız savaş bir şekilde sona erdi ve meydanlardan birinde çam ağacı belirdi
 

1

7

2

12

12

7

2

7

7

7

7

7

 
Dikkat! Kaynak değişimi günde sadece bir defa bir kaynak için yapılabilir. 2 farklı kaynağın bir günde takası mümkün değildir
 
Kazanan taraf ağaçlarının dekorasyonuna başlayabilirler. Böylece 3 gün erken sahip olmanın avantajını yakalayabilirler. Sonuçta ağacınız ne kadar güzel olursa, yılbaşından sonraki iki hafta boyunca o kadar cömert ödüller alabilirsiniz. Yılbaşı ağacının dekorasyonu için kaynak teslim ettikçe karşılığında Büyülü Kar Tanesi elde edeceksiniz.
 

DikkatSavaşı kaybeden tarafın yılbaşı ağacı 16 Aralık günü öğle vaktinde meydanda belirecektir.

 

 

Erişilebilir görevler:

 

Kayıp Hediye

Kar Oyunları
Kayıp Süsler Festival Neşesi
Yılbaşı Ateşböcekleri Deneysel Havai Fişekler

 

Sartnog ve De'Larisa meydanlarında hedefler belirdi!

 

 

 

Hedeflere kartopu atarak kazandığınız puana bağlı olarak ödüller kazanacaksınız.

 

Hedefe saatte birden fazla olmamak şartıyla seri atış yapmak mümkündür. Ek olarak hedefi isabet ettirip en az 18 puan almanız durumunda başarı elde edebileceksiniz.

DONMUŞ TOPRAKLARDAN GELEN İSTİLACILAR
 
Vahşi Yeti grupları donmuş evleri terkedip Feo sakinlerini evlerinden çıkarmak için Ogriy ve Hair’e doğru yola çıktılar.
 
 
Bu kaba işgalciler kılıç ve mızrakla nasıl savaşılacağını bilmiyor olabilirler ama keskin pençelerinin arasında kalan her şeyi kolayca parçalara ayırabilirler.
 

Bir süreliğine işlerinizi ve endişelerinizi bir kenara bırakın ve işgalcilerin karşısına çıkın! Cesur savaşçılar sadece saygı ve tanınırlık değil aynı zamanda Yeti’leri yenerek Büyülü Kar Tanesi, Yılbaşı İksirleri ve Buz Parçası kazanma şansı yakalayacaklar.
 
Dikkat! Sürekli Yanan Isı Pompası’nı kullanarak Yetileri başarılı bir şekilde yenebilirsiniz!
 
KUZEY VAHŞİLERİNDEN İNTİKAM

 

Yeti ordusunun iki ırkın da sakinlerine getirdiği acıyı tahmin etmek çok zor. Çokça köy yıkıldı, fazlasıyla kan ve lav döküldü. İşledikleri suçlar için işgalcilerden intikam almanın artık vakti geldi!
 
 
Bunun için, insan ve magron büyücüler yakında boynuzlu barbarların donmuş yuvasına götürecek kapıları açacaklar. İşte o zaman, iamanların önderlik ettiği sayısız düşman ordusunun savaşlara hazırlandığı Sonsuz Ayaz Adası’nda savaşmaları için cesur savaşçılara ihtiyaç duyulacak! Sadece yetileri kendi bölgelerinde yenip, parçalanmış boynuzlarının üstünü karla örtmek, onların bir daha Ogriy ve Khair’e gelemeyecek kadar korkmasını sağlayacak.
 
Savaş Takvimi
Seviye 1-5

22.12 12:00

22.12 16:00

Seviye 6-10 22.12 14:00 22.12 18:00
Seviye 11-15 22.12 12:00 22.12 16:00
 
Korkunç işgalcilerle olan son savaşa kumandanlar liderlik edecekler. Savaşa katılmaya cesaret savaşçıların güçleri öyle bir seviyeye yükseltilecektir ki seviye gruplarındaki bütün savaşçılar eşit şartlarda savaşacaklardır

Bütün savaşlar bittikten ve yetiler Feo topraklarından kovulduktan sonra, yeni yıl ruhu savaşlara katılım göstermiş bütün savaşçıları ödüllendirecek. Ödüllerin miktarı savaşların sonucuna göre değişecek. Savaşlara katılımın sonucunda her savaşçı ekstra Büyülü Kar Tanesi ve Büyülü Buz Parçası ile ödüllendirilecek.

Dikkat! Görünmezlik etkisi altındayken final savaşına katılan savaşçılar ödüllendirilmeyecektir.
 
Dikkat! Yetiler ile olan savaşlar yukarıdaki seviye gruplarına göre bölünecektir.
 
Dikkat! Yetiler ile olan savaşlara erişim için kullanılacak portal, yılbaşı ağacındaki yeni yıl ruhundan alınacak “Şaman Sığınağına Yolculuk” görevi ile erişilebilir olacaktır.
 
ÖDÜL ZAMANI

 

Cesur savaşçılar, yeni yıl arifesinde artık kendinizi mutlu etme zamanı geldi. Kar Dükkanı kapılarını herkes için açtı! Büyülü kar tanelerinizi takas etmek için acele edin!
 

Etrafınıza bakın! Zengin festival havası sizi derinden etkileyecek! Kadife döşemeli yüksek meşe raflar, çeşit çeşit eşyalarla dolu: Binek çağırma madalyonları, yeni özellik veren stil silahlar, denizaşırı taşınan hediyeler ve ihtiyacınız olduğunda dövüşün gidişatını değiştirebilecek iksirler ve daha fazlası.
 

 
Bu tüccarların sizin için getirdiklerinin sadece bir kısmı. O yüzden, acele edin ve mağazayı mutlaka ziyaret edin!

Etkinlik ödülleri ile alakalı daha fazla bilgiye etkinliğin kütüphane sayfasındaki “ödüller” kısmından bakabilirsiniz.
 

 

Hayaller Çayırı’ndaki Hırsız Canutei ve Aldatış Yamacı’ndaki Dolandırıcı Gaetan’dan altın ve pırlanta karşılığında özel aralık ayı çantası alabilirsiniz. Her bir çanta 30 adet Büyülü Kar Tanesi içermektedir.

Dikkat! Her çanta bir defa alınabilir.

 

 
 

 

Yeni yıl havası evlere kadar ulaşıyor! Savaşçılar: Kar Dükkanını ziyaret edip kendinizi ve sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz!

 

 
 

 

Login Ekranı
  Şifremi Unuttum

Giriş bilgileriniz yoksa, kayıt olun.

Kayıt olun

Şifre Hatırlatıcı
Hata
Hata
Yukarı