Arama

Efsanevi Şahıslar
Olaylar
Evcil Hayvanlar
Takımlar
Satranç Taşları Kitabı
Malikane
Hayran Köşesi
Hanlık Malikanesi
Yardımcı kütüphane sayfaları
Maske Karnavalı

Eğlenmek için bir ruh hali veya bir tatil, her zaman mutlaka bir neden bulunacaktır! Bu Feo izleyicilerini, yorulmadan performanslarıyla memnun etmeye çalışan eğlence sanatçılarının düşüncesidir.

Can sıkıntısı ve umutsuzluğa kapılmayan müzisyen Nadlari ve hayatını fuara adamış şakacı Şemuz,  Ogriy  ve   Hair sakinlerini  ilham verici bir etkinlikle neşelendirmeye karar verdi    - bir  karnaval !

 

Online oyun Resim Galerisi Efsane: Ejderhalar Mirası

Online oyun Resim Galerisi Efsane: Ejderhalar Mirası Maske Karnavalı Online oyun Resim Galerisi Efsane: Ejderhalar Mirası
Online oyun Resim Galerisi Efsane: Ejderhalar Mirası
 

 

Nadilari Neşeli seamus

 

Maske olmadan nasıl bir karnaval olur? Şakacı   Şimuz  veya müzisyen   Nadlari  maskeleri oluşturmak için savaşcılara yardımcı olacaktır. 
 


Ancak tek başlarına, işleriyle başa çıkmak zor olacak! Meslektaşlarınızla daha fazla konuşun, faydalı ipuçlarını paylaşın, yeni gelenlere yardım edin ... Sonuçta, karnaval dostça iletişim için tasarlanmıyor mu? Sonuç olarak, cömertçe ödüllendirileceksiniz - yardımınızla oluşturulan parlak maskelerden birini kendiniz seçebilirsiniz.
 


Etkinlik serilerinden en kısa zamanda benzersiz başarılar elde etmek için - düzenlenen her karnavalda maske oluşturulmasına katılmayı unutmayın.
 


Ancak, hak ettiği bir ödül aldıktan sonra bile rahatlamayın. Sonuçta, istisnasız tüm savaşçıların maskelerine ihtiyacı var. Gerekli kaynakları toplamaya devam edin ve karşılığında minik hatıra maskeleri alın.
 


Nadir bir mağazada, Değerli taşlara sahip çantalarla değiştirilebilir. Çantayı açarak 50 gökkuşağı taşı elde edersiniz. Bir mağaza ziyaretçisinin bir maske için her türden en fazla 1 çanta satın alabileceğini lütfen unutmayın. Çanta satın alındıktan sonra kalan yüzler , karnavalın anısına hediyeleriyle takas edilebilirBu arada , fuarın düzenleyicileri, elmasların büyüleyici ışıltısına aşinadır ve  değerli taş alışverişinde bulunacaktır..
 

Ancak, 10'dan fazla aynı hediyeyi satın alamayacağınızı unutmayın 

 

Etkinlik, 3. seviye ve üstü savaşçılar için geçerli  .

 

Karnaval maskelerinin kaderi sana ve sadece sana bağlı!

 
Online oyun Resim Galerisi Efsane: Ejderhalar Mirası   Online oyun Resim Galerisi Efsane: Ejderhalar Mirası
 

 


 
Login Ekranı
  Şifremi Unuttum

Giriş bilgileriniz yoksa, kayıt olun.

Kayıt olun

Şifre Hatırlatıcı
Hata
Hata
Yukarı