Arama

Efsanevi Şahıslar
Olaylar
Evcil Hayvanlar
Takımlar
Satranç Taşları Kitabı
Malikane
Hayran Köşesi
Hanlık Malikanesi
Yardımcı kütüphane sayfaları

 Keşfedilmemiş Orman Patikaları

12.10.2019 15:00:00

 

Asırlık ağaçların taçlarından sızan altınsı ışık, bal kokulu göz alıcı çiçekler ve büyüleyici bir sisle kaplı kayranda, zümrüt yeşili çimlerin üzerine saçılıyor. Ufukta güneş kaybolup giderken, esrarengiz orman tekrardan dönüşmeye başlıyor. Ateş böcekleri adeta karanlık bir gecede gökyüzüne dağılmış yıldızlar gibi, koyu ve yoğun çalılarda ışıl ışıl parıldıyorlar ve etraftaki her şey, sessizce havaya uçmaya başlıyor. Sinsi Edera’nın büyüsü altına girdiğinden beri bu ormanda ne gece ne de gündüz, cıvıl cıvıl dolaşan kuşların seslerini duyabilirsiniz, artık tamamıyla farklı sakinleri var. Bu orman bütün emirlerini sorgusuzca yerine getiren ve Büyülü Orman’ı koruyan yaratıklara sahip kibirli bir kadın tarafından iskan edilmiş.

 

 

Bütün risklere rağmen, tecrübeli bitkiciler, jeologlar ve balıkçılar şanslarını deneyip Büyülü Orman’ı ziyaret etmeliler. Büyüleyici göllerin tertemiz sularının içinde nadir balıkları, bakir kıyılarında ise en değerli çiçekleri ve mineralleri bulabilirsiniz.

 

     

 

Ancak, ormandaki bütün yollar, canavarlar tarafından dikkatlice korunmaktadır. Göl hazinelerine ve sihirli büyülerin tariflerine ulaşmak istiyorsanız, canavarları tek tek yenmek zorunda kalacaksınız. Ormanın derinliklerine doğru ilerledikçe hem daha güçlü canavarlarla hem de daha değerli kaynaklarla karşılaşacaksınız. Bir sonraki göle ilerledikçe seçim yapmak durumunda kalacaksınız. Dilerseniz yolunuzu bırakıp suya doğru inebilir ve kaynakları elde edebilirsiniz veya eşi benzeri bulunmayan armağanlar için Edera’nın Manastırı’na doğru ilerleyebilirsiniz.

 


Cesur Jaggernautlar sadece Yaratık Avcıları Onuru'nu geliştirmeyecek, aynı zamanda  Barguil ve  Grumil'in seve seve Cıva ile takas edeceği seçkin ganimetleri elde etme şansına da sahip olacaklar. Şaman Kurtadam, Köklü Orman Muhafızı ve Edera’nın ta kendisiyle savaşarak gücünüzü kanıtlayabilirsiniz. Şaman Kurtadam Çenesi , Köklü Orman Muhafızı Kalbi, ve Edera'nın Çelengi Kitabı elde edebilmek için gereken kılavuzları eski kütüphanede bulabilir veya   Grumil ve  Barguil'den satın alabilirsiniz..
 

 

    

 

12. Seviyeye ulaşmış her savaşçı  Vahşet Ormanı ve  Ölüm Kanyonu'ndaki izleri takip ederek Büyülü Orman’a ulaşabilir.


  Grumil ve  Barguil'de bulabileceğiniz Cadının İksiri görevini yaparak kendinizi Şaman Kurtadam ile olan savaşınızda koruyabilirsiniz. 

 

 

Ormanın derinliklerinde dolaşan korkusuz savaşçılar, büyülü iksir ve etkileri hazırlamak için gereken tarifler ile kendilerini güçlendirebilecekler. İçlerinden en gözü kara ve başarılı olanları, önlerindeki savaşlarda onlara büyük yardımı dokunacak 13-15 seviye eşsiz yüzüklere ve madalyonlara sahip olma şansı yakalayacaklar.


 

 

Hatırlatma: Büyülü Orman'da kaybolmamaya çalışın...

Login Ekranı
  Şifremi Unuttum

Giriş bilgileriniz yoksa, kayıt olun.

Kayıt olun

Şifre Hatırlatıcı
Hata
Hata
Yukarı