Efsanevi Şahıslar
Olaylar
Evcil Hayvanlar
Takımlar
Satranç Taşları Kitabı
Malikane
Hayran Köşesi
Clientin Kurulumu ve Kullanımı

Gecikmeleri azaltmak, oyun tarafından tüketilen internet trafiğini azaltmak ve sadece size kolaylık sağlamak için bir oyun istemcisi geliştirdik.

BURAYA TIKLAYARAK  setup dosyasını indiriyoruz ve indirilen setup dosyasına tıklayarak kuruyoruz. Herhangi bir sorun ile karşılaşmamak için aşağıdaki programları kurmalısınız.
Ayrıca Hata alan oyuncularımız aşağıdaki yazılımları indirmesi gereklidir.
.Net Framework
Microsoft Web Sitesi Üzerinden İndirebilir.
Tıklayarak Çevrımdışı Paketi İndirme Yapabilisiniz.

Visual C++
Microsoft Sitesinden Visual C++ İndirmek İçin Tıklayın.Sonra gelen tüm seçeneklere devam diyebiliriz.


Kurulum bittikten sonra masaüstü ve başlat seçeneklerine gelen kısayoldan clientimizi açıyoruz. Burada update kontrolleri ve indirme yapacaktır.Bekliyoruz ve sonra otomatik olarak client açılacaktır.Şimdi clientin özelliklerine bir göz atalım.Tüm kanallarınızın chat geçmişi kaydedilir. Bu kayıt süresini kendiniz belirlerleyebilir istediğiniz anda tüm kaydı silebilirsiniz.Zamanını ayarlayarak istediğiniz mesajı istediğiniz kanala otomatik olarak gönderebilirsiniz.Chat için kısayol mesajları kaydedebilirsiniz.Artık AFK iken gelen mesajlara otomatik cevap özelliği ile geri dönüş yapabilirsiniz.Oyundayken kaotik savaşları kaçırmak istemiyor musunuz ? Hatırlatıcı tam size göre ;)Artık istediğiniz notu clientinize kayıt edebilirsiniz. İstenilen Adrese Kısayol Tuş Ataması ÖzelliğiHızlı İtem setleri ile artık item ve cep çıkarıp-giymek çok kolay.Ben işimi garantiye alırım her dövüşten sonra gıdamı yerim diyenler için.İstediğiniz %'nin altına düştüğünde istediğiniz gıdayı yeme imkanı sunan otomatik yemek yeme özelliği.Program AyarlarıNick Arama ÖzelliğiClienti ekranın en sağına veya en soluna taşıma.

Clienti hem HTML5 hemde FLASH sürümde kullanabilirsiniz. Oyun için gerekli-gereksiz dosyaları her seferinde baştan indirmek yerine oynadıkça indirip kaydetmesi sağlandı, tekrar tekrar indirmesi engellendi. Bu sayede daha az İnternet kaynağı tüketecektir. Avantajları gibi dezavantajları var tabi ki, oyun içinde ilk yüklemeler savaşlar, bölgeler, infolar gibi yüklemeler biraz bekletebilir. Ancak bu durum ilk kullanım içindir. Önbelleğe kayıt ettikten sonra yavaşlama aynı yerde olmaz.

Login Ekranı
  Şifremi Unuttum

Giriş bilgileriniz yoksa, kayıt olun.

Kayıt olun

Şifre Hatırlatıcı
Hata
Hata
Yukarı