Arama

Efsanevi Şahıslar
Olaylar
Evcil Hayvanlar
Takımlar
Satranç Taşları Kitabı
Malikane
Hayran Köşesi
Hanlık Malikanesi
Yardımcı kütüphane sayfaları
Clientin Kurulumu ve Kullanımı


Savaşçılar Client İstemcimiz sizlerle! Client kullanarak hem performanslı bir oyun oynayıp hemde kısayollar ile daha hızlı işlemler yapabilirsiniz!

Gelin birlikte Clientimizin Özelliklerine Bakalım.

Öncelikle Clientimizi Buraya tıklayarak 32 Bit Buraya tıklayarak 64 Bit indirelim. Sonrasında çok basit şekilde sadece ''kur'' butonuna tıklayarak clientimizi kuralım.


Yüklememizi tamamladıysak artık özelliklere geçelim.


Anasayfa açıldıktan sonra resimdeki butondan hızlı giriş menüsünü açabilirsiniz.


1 numaralı butondan boş slot seçip giriş bilgilerimizi yazdıktan sonra 2 numaralı butondan kaydedip , bundan sonraki girişlerinizi daha hızlı yapabilirsiniz.

Hızlı cep ve item setleri ile , itemleri ve ceplerinizi çıkarmak çok daha hızlı ve basit olacaktır.% seçenekli otomatik yemek yiyerek gıdalarınızdan tasarruf edebilirsiniz!
Kısayol atamaları yapabilirsiniz bu şekilde çok hızlı şekilde istediğiniz linke ulaşabilirsiniz.Otomatik flood özelliği bir şeyler alıp satarken işinize yarayacaktır! Otomatik cevap özelliğine 0 dakika seçeneği de ekledik. Artık oyunda olsanız bile otomatik cevap ile mesajlara yanıt verebilirsiniz.Hatırlatıcı kurarak pvp savaşları , kaotik savaşları artık kaçırmayacaksınız!Ayarlar menüsünden ses ayarlarını açıp kapatabilir, ses düzeyi ayarı yapabilirsiniz.Tüm mesajlarınız istediğiniz şekilde bu ekranda kaydedilecektir. Yukardaki menülerden kanalları filtreleyebilir, mesaj veya kullanıcı adına göre arama yapabilirsiniz!

Ek olarak client ekranında değilken gelen mesajlarda bir bildirim sesi alacaksınız!
Meslek yaparken kaynak toplandığında bildirim sesi alacaksınız!
Size saldırı yapıldığında bildirim sesi alacaksınız!
Savaş alanı onaylama butonu geldiğinde bildirim sesi alacaksınız!
Clienti hem HTML5 hemde FLASH sürümde kullanabilirsiniz.

Farkettiğiniz hata-bugları ticket sistemi üzerinden veya Discord yardımlaşma grubundaki ''client bugları'' kanalına yazabilirsiniz. Buradan Sunucusuna katılabilir sorularınızı sorabilirsiniz!

Keyifli oyunlar diliyoruz.

Login Ekranı
  Şifremi Unuttum

Giriş bilgileriniz yoksa, kayıt olun.

Kayıt olun

Şifre Hatırlatıcı
Hata
Hata
Yukarı