Arama

Efsanevi Şahıslar
Olaylar
Evcil Hayvanlar
Takımlar
Satranç Taşları Kitabı
Malikane
Hayran Köşesi
Hanlık Malikanesi
Yardımcı kütüphane sayfaları
Eylül - Bilginin İzinde

Sonbahar - sadece hasat toplama veya ateşin yanında düşünceli oturma ve ormanlarda yürüyüş yapma zamanı değil ... Yeni bir bilgi edinme ve daha önce öğrenilmiş olanları test etme zamanı. Ağaçlardan düşen renkli yaprakların hışırtısı altında bir kitapla, bir bardak ısıtılmış bir içecekle veya aromalı bir çayla oturmak her zaman güzeldir ...

Olay çalışma süresi:

Etkinliğin sona ermesinin tam zamanı oyunda ' Etkinlikler ' sekmesinde görülebilir .
 

Ancak, ne yazık ki, kitap severlerin huzuru hızla sona erebilir! Feo'da yaşayan canavarlar sadece feo sakinleri için değil, aynı zamanda kitap koleksiyonları için de acımasız hale geldi. Feo'nun dört bir yanındaki değerli kitapların en önemli sayfalarını çaldılar, bu yüzden savaşçıları zor bir iş bekliyor! Sadece kötü kütüphane soyguncularıyla savaşmak zorunda kalmayacak, aynı zamanda bir veya başka bir parşömenin kime ait olduğunu bulmanız gerekecek. Neyse ki, harap kitap raflarının sahipleri, kayıp kitaplarını bulacak olanları cömertçe ödüllendirmeye istekli!

Bilginin İzinde
 

Bilgenin Sorunları

 

Feo dünyasının en bilge insanları bile her şeyi bilemez Bilgin Pavlo ve Bilgin Fadeuka Feo'nun en zeki ve eğitimli sakinleridir, ancak askerlerin dili hala onlar için bir gizemdir.

 

 

Onlara yardım etmeniz karşılığında sizi Bilgelik Sertifikası ile ödüllendireceklerini vaad ediyorlar!

 

Kitap Sayfaları

 

Kitapçıların karavanlarını rahatsız eden canavarlar genellikle bu gezginlere saldırır, ve tek kurtuluş kitapları atmak ve en kısa zamanda kaçmaktır. Av peşinde olan avcılar, kitapları parçalara ayırır ve kendileriyle birlikte nadir sayfalar alırlardı.

 

 

Canavarları avlarken, yırtık sayfaları arayınve içindeki metinlerin içeriğine göre, zarar görmüş sayfaların sahiplerinin kim olduğunu bulun, Ancak dikkat: Yırtık sayfaların sadece asıl sahibi sizi bulmanız için ödüllendirecek, Yanlışlıkla Feo'nun diğer sakinlerine verilen tüm sayfalar iade edilmeyecek ve onlar için bir Ödül olmayacaktır.

 

 

Kitap Hırsızları

 

Kitap Fuarları sırasında her Eylül ayında, başkentlerdeki kalabalıklardan ve kafa karışıklığından faydalanan devasa eski el yazması avcıları, Işık Meydanı ve Ateş Meydanı bölgelerinde bulunan kütüphanelere baskın yapar

 

Neyse ki hırsızlar çalınan değerli eşyalarıyla saklanmak için acele etmiyor, acele ve karmaşada hiç kimsenin onlara dikkat etmediğine ve birkaç kitap daha çalabileceklerine inanıyorlar. Ancak böyle bir kbiir, hırsızların her zaman kendilerini yok etmelerine neden olur: cesur savaşçılar kötülükleri araştırır ve çalınan eski nadir eşyaları onlardan geri alırlar.

 

 

Kitap hırsızı

 

 

 

 

 

Feo'nun gelişim kitabını Işık Meydanı ve Ateş Meydanı bölgelerindeki sihirli kitaplıkların raflarına iade edebilir ve karşılığındaödül alabilirsiniz, ancak kitabın sayfalarında yazılan büyüyü kendiniz de inceleyebilirsiniz. Ancak, kitabı okumaya cesaret edecek savaşçılar, birkaç saat boyunca Feo'nun canavarlarından biri olma tehlikesiyle karşı karşıya!

 

Bilgi Testleri

 

Bazı Feo sakinleri gençliklerini hatırlar, büyülü ve basit sorularla sınavlar yapar.. Ve şimdi savaşçıların bilgilerini test etme fırsatını buldukları için çok mutlular. Ogriy and Khair, topraklarında dolaşarak bilgeler, yaşlılar, zanaatkârlar ve diğer sakinlerle konuşun, basit sorularını cevaplayın ve Bilgelik Sertifikalarınıalın!


 

Feo sakinleri her 5 saatte bir soruları ile sizleri bekliyor olacak:

 

 • Köy Bilgini Volody ve Köy Bilgini Boryent onları bulabilirsiniz Şehir Meydanları
 • Kara Şövalye Maveraje onu bulabilirsiniz Karanlık Tepeler
 • Fanatik Aatamie onu bulabilirsiniz Bozkır Tarafı
 • Boldreig onu bulabilirsiniz Gornd Bölgesi
 • Mervin Yıldızı Varisi onu bulabilirsiniz Lenriya Şelalesi
 • Zaanatçı Sayen onu bulabilirsiniz Ateş Meydanı
 • Zaanatçı Oberon onu bulabilirsiniz Işık Meydanı
 • Tüccar Galaş Onu bulabilirsiniz Verdanya Bölgesi
 • Efendi Volkert onu bulabilirsiniz Büyüleyici Vadisi
 • Şovalye Khargi onu bulabilirsiniz Chiomrie Bölgesi
 • Şovalye Bengt onu bulabilirsiniz Asker Kamp bölgesi
 • Reis Torvor onu bulabilirsiniz Çenyak Köyü
 • Başçavuş Kant onu bulabilirsiniz Klerve Kasabası.
 • Gölge onu bulabilirsiniz Hükümdarlar Mezarlığı
 • Bilgin Tatal onu bulabilirsiniz Daykonların Adası.

 

Ayrıca: Jeologlar, Simyagerler, Kuyumcular, Bitkiciler.

 

Bilgelik Sertifikası almak için cevaplayabileceğiniz 15 soru var. Ancak dikkat edin yanlış cevap verdiğiniz takdirde ikinci bir şansınız olmayacak!

 

Daykon Bilmecesi

 

Daykon Adalarında, yaşayan Bilgin Tatal, sizin için bir soru hazırladı. Eğer soruya doğru cevap verirsen sizi cömertçe ödüllendirecek. Dikkatinizi toplama vakti geldi!

 

 

Tatal seni doğru cevap için ödüllendirecek .

 

3
3

 

Görev 11. seviyedenitibaren alınabilir.
Mevcut: Bir kez
 
Mevsim Kartları

Desteyi kullanarak alacaksınız:

7
 
Dikkat! Etkinliğin aktif aşamasında bu desteyi günde sadece 1 kez kullanabilirsiniz.
Kaçakçılar

 

Hırsızlar  Hırsız Canutei ve  Dolandırıcı Gaetan, onları bulabilirsiniz   Hayaller Çayırı ve  Aldatış Yamacı, ve onlardan  Eylül Çantasını  altın ve pırlanta karşılığında satın alabilirsiniz.  Her çanta - 45 adet Bilgelik Sertifikası içermektedir.

 

 

Dikkat! Her çanta yalnızca bir kez satın alınabilir!

Başarılar

Görevleri tamamlayın ve benzersiz başarılar kazanın.
 

Bilgelik Sancağının Altında!It's September - Back to schoolSeptember – Strength in Knowledge!
 

Ve  yemek başarılarını unutmayın.:
 

Filling Sandwich - a tasty treat! Innkeeper, 100 filling sandwiches!Once you taste the sandwich you just can’t stop!Nearly a thousand sandwichesHide the sandwiches - I am coming! Are there any sandwiches left in Faeo? I will finish them at dinner! Legendary sandwich eater

Ödüller

 

 

Nesne Maliyet
1 15
1 23
1 50
1 35
1 30
1 30
1 25
1 15
1 5
5
1 5
1 5
1 5
1 5
10 1
1 3
1 5
1 5
1 30
1 12
1 15
1
Tüm torbalar aynı fiyattadır!
10

 

Dikkat! mağazada değerli eşyaların satışı bittikten sonra,  Bilgelik Sertifikaları yalnızca  sezonluk yemekler ile değiştirilebilir.

 

 
 
Login Ekranı
  Şifremi Unuttum

Giriş bilgileriniz yoksa, kayıt olun.

Kayıt olun

Şifre Hatırlatıcı
Hata
Hata
Yukarı