Arama

Efsanevi Şahıslar
Olaylar
Evcil Hayvanlar
Takımlar
Satranç Taşları Kitabı
Malikane
Hayran Köşesi
Hanlık Malikanesi
Yardımcı kütüphane sayfaları
Savaşçılar Günü

Her savaşçı kendi ırkın diğer ırktan üstün olduğuna inanmaktadır ve elinden gelen her şeyi bunu ıspatlamak için yapmaktadır. Kanlı savaşlarda savaşçılar kendi ırkın üstünlüğünü göstermek için karşılaşmaktadırlar, öldürdükleri düşmanlarından ise başderilerini kanıt olarak almaktadırlar.

 

Kabul edilen baş derileri kendi ırkın yöneticisi olan Ejderhaya götürüyorlar. Beyaz Ejderha  Elduin ve Kara ejderha  Syntralor savaşçılar tarafından elde edilen baş derilerini kabul etmeye hazırdırlar. Teslim edilen her yüzülmüş baş derisi uzun zamandan beri süren bu savaşta sizin ırkınızı zafere yakınlaştırmaktadır, ayrıca her ayın 23'ünde Ejderhalar tarafından tüm savaşçılara teslim ettikleri yüzülmüş baş derisi sayısına göre Ejderha, gücünün bir kısmını hediye etmektedir. Ejderha gücünün parçasına sahip olmak isteyen tüm savaşçılar, Savaşçılar günü olarak kabul edilen her ayın 23'ünde, Ejderhaya gidip hediyeyi kabul edebilir.

 

 

Ejderhaya teslim edilen yüzülmüş baş derisi
 

Teslim edilen baş derisi

  Erifarius armağanı 

  Striagorn armağanı 

10

35

85

160

260

460

760

1160

1660

2260

3060

4060

5260

6660

8260

10260

 
 

 

Savaşçılar gününde kabul edilen Ejderha gücü seviyesi, Ejderhaya teslim edilen yüzülmüş baş derisi sayısına bağlıdır. Teslim ettiğiniz yüzülmüş baş derisi sayısını, karakterinizin "Özellikler" bölümünde görebilirsiniz.

Login Ekranı
  Şifremi Unuttum

Giriş bilgileriniz yoksa, kayıt olun.

Kayıt olun

Şifre Hatırlatıcı
Hata
Hata
Yukarı