DAVRANIŞ KURALLARI
1. Kötü şeyler yapmayın, sadece iyi şeyler yapın ve diğer oyunculara her zaman size davranılmasını istediğiniz gibi davranın.
 
2. Dragons War, bazen zor olabilen bir savaş oyunudur. Oyunda rakip takımın veya aynı ırkın diğer oyuncularına karşı kullanılabilecek özellikler bulunuyor. Oyuncuların bu özellikleri kullanmasına izin verilir. Birisi size karşı bu özelliklerden herhangi birini kullanırsa, şikayet etmemeli, oyun özelliklerini kullanarak karşılık vermenin bir yolunu bulmalısınız (örneğin, bir cellat kiralamak, büyüler ve / veya hayalet iksiri kullanmak, vb.) Veya diğer oyunculara veya hanlığa sormalısınız.
 
3. Oyundaki tüm iletişim dostça ve hoş olmalıdır.
 
4. Birisiyle konuşurken, adının iletinizin başında olduğundan veya takma adını tıklattığından emin olun ve bu ileti nin sohbet kutunuzda görüneceğinden emin olun. Bir oyuncuyla özel olarak konuşmak isterseniz, karakterin adına sağ tıklayın ve "Özel" seçeneğini belirleyin.
 
5. Bazen sohbet diğer oyuncular tarafından alay etmek, eğlenmek (bazen kaba bir şekilde) ve benzeri nedenlerle kullanılır. Herkesin aynı espri anlayışına sahip olmadığını ve şakalarınızı anlamayabileceğini unutmayın. Yazılı kelimeler çoğu zaman istendiği gibi görünmez.
 
6. Birisi sohbette uygunsuz davranırsa, lütfen uygunsuz mesaj hakkında şikayette bulunun ve onlarla tartışmalara katılmayın. Bir mesaj hakkında şikayette bulunmak için, adın önündeki saate sağ tıklayın ve "Şikayet et" seçeneğini seçin. Bu mesajları görmezden gelmek ve mentorlara veya muhafızlara haber vermek, bunlarla başa çıkmanın en iyi yoludur.
 
7. Yeni başlayanlara yardım edin ve destekleyin! Bir "acemi" oynamaya geldiğinde, onlara yardım etmek her zaman faydalıdır. O oyuncu için ona karşı davranışlarınızla büyük bir fark yaratabilirsiniz. Hatta gerçekten yakın olursanız yeni gelen kişi bir hanlık üyesi veya arkadaş bile olabilir.
 
8. "Hayır" deyin - kimse sizi rahatsız edecek bir konuşmaya zorlayamaz. Bu aynı zamanda Posta Hane (posta kutusu) için de geçerlidir. İstemiyorsanız veya birisi sizi rahatsız ettiğinde veya rahatsız ettiğinde cevap vermek zorunda değilsiniz. Biri sizi taciz ederse veya rahatsız ederse, onu düşman listenize ekleyin ve muhafızlarla veya destekle iletişime geçin.
 
9. Diğer Dragons War oyuncularının kurallara göre oyundan veya web sitesinden yararlanmalarına engel olacak hiçbir şey yapamazsınız. Bu, oyun içi kanalların uygunsuz kullanımını ve/veya uzun bir süre boyunca diğer oyuncuların kasıtlı takibini / taciz edilmesini / Saldırı yapılmasını içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir.
Yukarı