Online Oyun Dragons WAR

TURAN

Haberler

Üyeler

Kurallar
 
Hanlık Durumu
ikinci Aşama
Hanlık Sıralaması
Hanlık Sıralaması 10
Hediyeler
Müttefikler
 AYYILDIZ
 Osmanlı
 TURAN
Duyuru №1
Yeri geldi; soğuk elleriyle gözyaşlarını silen , ufak bir çocuk olduk. Ağlayanla biz de ağladık. Kimi zamanlar kahkahalarımız bu koskocaman diyarda dört bir taraftan duyuldu. Bazense sadece sustuk. Zaman zaman ağırdan aldık. Bir de baktık ki; biz ağırdan aldıkça, bu suskunluk kaç kişiye mezar olmuş.
Sonradan öğrendik, bu mezarlardan isimlerimizi haykıran savaşçılarla mabed yapılmış. Yalnız bize tapanlarla değil, dostlarımızla da efsane olduk. Bazen, en yorgun anlarımızda bir hediye güldürdü yüzümüzü. Bir dostun sımsıcak mesajıyla kendimize geldik. Zamanla bu aile koca bir çınar oldu. Gölgesinde dinlenilen, yaşlı, bitkin. Ne zaman yardıma ihtiyacı olan biri oldu, o an kuşanıldı kemerler. Kimse ne olduğunu anlamadan; çaresizce düşünürken, biz çoktan yola koyulduk. Kim bilir; kaç mağaraya kazındı ismimiz, kaç gönülde taht kurduk ?
Duyuru №2
Ejderhaların efsanesi, bizim dostluğumuza ortam hazırlayan bu oyunsa, bizim de efsanemiz sonsuza kadar sürecek bu bağlılığımızla. Şüphesiz; TURAN ailesi, ilelebet devam edecek bu önemli zaferin tek ve değişmez mimarı olacaktır.
Görevli Listesi
Hanlık Kasa ve Vergi -
Hanlık Alım Yekilileri -

Hanlığımızda öncelik rütbe bazlı oynamaktır. Madalya instance alanları gıbı ekıplerimiz kurulmus ve kurulmaya devam edecektir.
Kuruluş Tarihi: 18/10/2017
Duyuru №3
----Sende bu aileye katılmak istiyorsan bu şartlara uymalısın...----
1. HANA ALIMLAR HANLIK RÜTBELERİNDE (BUMİN KAĞAN) OLAN ARKADAŞLAR TARAFINDAN YAPILIR..
2. HANA GELMEK İSTEYEN ARKADAŞLAR OYUNDA ONLİNE SÜRESİNE DİKKAT EDECEKTİR..
3. HANA GELECEK ARKADAŞLAR HAN ARKADAŞLARINA VE DIŞARIDA Kİ OYUNCULARA SAYGILI VE HOŞ GÖRÜLÜ OLMAK ZORUNDADIR.. (KÜFÜR, HAKARET VE TEHDİT İÇERİKLİ KELİMELER KESİNLİKLE YASAKTIR VE AFFI YOKTUR)
4. HANLIGA GELEN ARKADAŞLARIN 15 GÜN DENEME SÜRELERİ VARDIR BU SÜRE İÇERİSİNDE ARKADAŞLARIN HANLIK GÖREVLERİNE KATILIMLARI VE DAVRANIŞLARINA BAKILIR..
5. ARAMIZA KATILAN ARKADAŞLAR HAN YETKİLİLERİN BELİRLEMİŞ OLDUĞU VERGİYİ HER AYIN İLK GÜNÜ HAN KASASINA EKLEYECEKTİR..
6. HANLIK TARAFINDAN ALINAN KARARLARA UYMAYAN ARKADAŞLAR HANLIKTAN ÇIKARTILACAKTIR. EĞER BİR AİLE OLMAK İSTİYORSAK ALINAN KARARLARA TÜM AİLE BİREYLERİ UYACAKTIR..
7. HANLIK RÜTBELERİ KİŞİNİN GELİŞİMİNE GÖRE DEĞİŞİR YÜKSELDİĞİ GİBİ DÜŞÜRÜLEBİLİR.