Online Oyun Dragons WAR

Majestic Angels

Haberler

Üyeler

Kurallar
 
Hanlık Durumu
ikinci Aşama
Hanlık Sıralaması
Hanlık Sıralaması 15
Hediyeler
Duyuru №1
Majestic Angels Hanlığına Hoşgeldiniz.

Hanlığımız 2009 yılında ilk kez Freeozy tarafından kurulmuş ve o günden bu zamana tek amacı eğlenmek olan insanları kucaklayan, koruyan, kollayan bir çatı olmuştur.
Hanlık olarak hedefimiz oyunun her alanında hanlık adını ve itibarını zedelemeden, faaliyet göstermek ve başarılı olmaktır. Hanlığımız dayanışma
ve yardımlaşmanın yüksek olması nedeniyle yıllardır tek bir sloganı benimsemiştir.


HER BİRİMİZ TEK KANATLI MELEĞİZ ve SADECE BİRBİRİMİZE SARILIRSAK UÇABİLİRİZ.

✅✅✅✅✅✅✅-- Majestic Angels Kalesi --✅✅✅✅✅✅✅

KALEYE GİRİŞ- MEYDAN- İÇ KALENİN SAĞ TARAFI- KALENİN BATI DUVARI- SU KULESİ

25.07.2017 - Majestic Angels kuruldu.
14.01.2018 - Hanlığınızın seviyesi yükseltildi.
Majestic Angels Resmi Sitesi : http://www.majestic-angels.com
Duyuru №2
Majestic Angels Bir Rüya. Bir düş. Bugünün, Dünün ve Geleceğin Adalet ve Asalet Savaşçıları...

Korkunun semtine uğrayamadığı, cesaret ve ferasetin mabedi. Meleklerinin dostlarına, Feo'nun bir ucundan bir ucuna, güven, sevgi ve dostluk saçtığı, düşman edinmeme ilkelerine rağmen, kendilerine bu cihette yaklaşıma cüret edenlerin en ağır ve asla unutamayacakları minvalde trajik anılarla köşe bucak kaçtığı yerdir Majestic Angels.

Her bir melek bir diğer meleğe en yüksek sadakat ve itaat ile bağlıdır ve bu yüksek sadakat bağının en zirvesinde herkesin üzerinde tüm meleklerin koruyucusu ve düşünürü, melekleri için herşeyi ve herkesi göze almış, Deniz kokulu, Ay ışığı Neira vardır.
Duyuru №3
Neira karakteristik özellikleri ile tüm Feoda saygınlık ile anılır. Neira için dostu ya da düşmanı farketmeksizin olumsuz hiçbir görüş bildiremez, onun yüksek karakteri olumsuz görüşlerin tümünden müstağnidir. Söylediği en ufak bir fısıltı veya lütfettiği en küçük bir dokunuş, sorgulanmaksızın ve derhal misli kere misli ile en yüksek itaat ile karşılık bulur. Meleklerin Neira etrafında toplanmaları ve onun etrafında oluşturdukları hale, görülmeye değer ve imrenilecek durumlardan sadece bir tanesidir.

''HER BİRİMİZ TEK KANATLI MELEĞİZ ve SADECE BİRMİRİMİZE SARILIRSAK UÇABİLİRİZ''. Majestic Angels budur. Her biri Neira için yaşar, Neira ise onlar için. Her biri Neirayı oluşturur aslında. Biri eksik olsa Majestic Angels olmaz. Olamaz. Dün böyleydi, Bugün böyle. Yarında böyle olacaktır. Gökler ve yerde ne kadar bilgin yada gezgin varsa arasın araştırsın bundan daha güzel bir YURT bulamaz.