Online Oyun Dragons WAR

Wolfpack

Haberler

Üyeler

Kurallar
 
Hanlık Durumu
ikinci Aşama
Hanlık Sıralaması
Hanlık Sıralaması 11
Hediyeler
Duyuru №1
Amacımız samimi ve sıcak bir ortam kurmakdır üyemizin yaşına bakmayız saygısına sevgisine samimiliğine bakarız önceliğimiz budur sonra item madalya onur vs. gelir buraya gelirken herşeyi unutup yeni bir sayfa açmak isteyenler önceliğimizdir biz WOLFPACK ailesiyiz birbirimizi her zaman koruyup kollarız sizde sıcak samimi bir ortam arıyorsanız buyurun .

✦✦✦ Bir araya gelmek başlangıçtır, Bir arada durabilmek ilerlemedir,
Birlikte çalışmak başarıdır...
Bizde ilerleyen, ilerledikçe Birlikte başaran bir WOLFPACK Aile'siyiz...✦✦✦

Duyuru №2
Hanlık şikayet ve öneri için ;

ÇAKIR
--KARADUL--

Hanlık alımları için herhangi bir üyemize söylemeniz yeterlidir daha sonra aramızda konuşur anlaşır gerekeni yaparız teşekkürlerDuyuru №3
SESSİZLİK PLATOSUNDAKİ muazzam dövüşlere değinmek istiyorum. Neler yapılmalı? Hangi durumlarda girilmeli? Listeleyeceğim.

-Öncelikle muazzam dövüşler bireysel savaşlar değildir. Efektsiz, ölüp çıkarım mantığıyla asla girilmemelidir. Dövüşe girmeden önce, hala savaşan yüksek lvlli arkadaşlara, -Dövüşe gireyim mi? Neler gerekli (temizleme,şifa tomar,zehir) lazım mı diye kesinlikle sorulmalıdır.

-Muazzam dövüşte denge oldukça önemlidir. Lvl yüksekliğine göre denge kapanır(her lvlin ağırlığı vardır, ben 2-3 lvlim etkilemez mantığı yok), buda ırkımız için olumsuz bir durumdur. (Nasıl olsa kazanıcaz diye girilen, insan ırkının bol olduğu dövüşlerde, magron ırkı dengeyi kullanarak, kendini düşük lvl oyunculara tomarlatarak bir çok dövüş aldığına şahit olduk.)

-Bu tür muazzam savaşlarda, bazı kişilerle yıldızınız barışmıyor, yardım etmek istemiyor olabilirsiniz. Ama ırkınız için savaştığınızı unutmayın. bazı şeylere hep birlikte göz yumacağız.