Online Oyun Dragons WAR

HeadHunters

Arma

Bilgi
 
Feo dünyasının yaratılışından beri süre gelen İnsan ırkı ve temsilcisi Elduin ile Magron ırkı ve temsilcisi Syntralor arasındaki savaş yıllardır devam etmekteydi.

İnsan ırkının önde gelen savaş gücü HeadHunters, savaş konusundaki yetenekleri ve birbirine olan bağlılıkları ile Magmar ırkı üstünde gücünü hissettiriyor, zaferden zafere koşuyordu. Bu durumdan hoşnut olmayan bazı savaşçılar HeadHunters Hanlığının savaşmaktan başka bir şey bilmediklerini, ırkı savaşa sürüklediğini söylüyorlardı. Bu düşünceye kapılan insan ırkının savaşçıları Elduine karşı çıkıp HeadHunters Hanlığının Ogry kıtasından sürgün edilmesini istedi. Durumu duyan HeadHunters daha fazla karışıklık çıkmaması ve sükunetin bozulmaması için uğruna canlar alıp canlar verdiği Ogry kıtasından ayrıldı.

Bu haber Magron ırkının kulağına çoktan gitmişti. Durumu fırsat bilen Magronlar hemen saldırıya geçmişti. HeadHunters Hanlığının olmaması insan ırkını zayıflatmış, savaş gücünü azaltmıştı. Magronlar uzun süre sonra tekrar üstün geliyordu. Hezimete uğradıklarını gören insan ırkı savaşçıları yaptıkları hatanın acı şekilde farkına varmalarına rağmen yine de durumu kabullenmek istemiyorlardı.

Ağır yara alan insan ırkının savaşacak gücü kalmamıştı. Kendi topraklarından ayrılmak zorunda kaldıkları sırada gerçeklerle yüzleşen birkaç savaşçı “Tek çare HEADHUNTERS!” diye söyleniyorlardı. HeadHunters savaşçıları Feonun karanlık dağlıklarında inzivaya çekilmiş insan ırkının içler acısı haline üzülmelerine rağmen ırk tarafından istenmemeleri geri dönmelerine mani oluyordu. Burada inzivaya çekilen HeadHunters savaşçıları geri dönecekleri günün düşüncesiyle hırsla ve azimle gelişmeye devam ediyorlardı. HeadHunters içinde artık geri dönmeleri gerektiğini düşünenlerin sayısı gün geçtikçe artmaktaydı. Bu duruma kayıtsız kalamayan HeadHunters'ın önde gelenleri artık geri dönmeleri gerektiğine karar vermişlerdi. Dağlardan inen savaşçıların naraları Feonun dört bir yanında kulakları sağır edercesine yankılanıyordu. Savaşçıları gören insanların gözleri parıldıyor Magronların ise kapıldıkları dehşet yüzlerinden okunuyordu. HeadHunters savaşçılarının savaş meydanlarına yıldırım gibi inmesi ile Magron ırkının sonu kaçınılmaz oldu.
İnsan ırkı için canını ortaya koyup zafere götüren HeadHunters Hanlığı tekrar ırkın simgesi haline geldi.

``Onurlu insanlar ordusu: HeadHunters Kelle Avcıları!``