Online Oyun Dragons WAR

EliteS

Haberler

Üyeler

Kurallar
 
Hanlık Kuralları

1- Hanlığa katılan herkes “EliteS” kimliğini edinmiş bulunmaktadır. EliteS hanlığı 2009 yılından beri oyuncularıyla oyun içi etik davranışlarından ödün vermemiş, karakterli kişiliklerle daima diğer oyunculara örnek olmuşlardır. Bu sebepten ötürü hanlığın adını lekeleyen, istenmeyen davranışlarda bulunan kişiler hiçbir sebep gösterilmeden hanlıktan atılabilirler. Buna itiraz hakkınız yoktur.
2- Hanlığa alındıktan sonra deneme süreciniz hanlıkta bulunma sürenizle aynıdır. Yani bu cümle şu şekilde açılabilir. Hanlığa girmeden önceki ve hanlığa girdikten sonraki davranışlarınız her an gözetim altında olacaktır. Beğenilmeyen, istenilmeyen bir davranış görüldüğünde 1 ikaz sonrası hanlıktan çıkarılacaksınız. Buna itiraz hakkınız yoktur.
3- Hanlığımızın tüm müttefik hanlıklarla arası iyidir. Eğer bu düzeni bozacak davranışlarda bulunacak olursanız veya öncesinde böyle davranışlar sergilemişseniz (Madde-2) hanlıktan çıkarılacaksınız. Buna itiraz hakkınız yoktur.
4- Yukarıda yazılı kurallar herkes için geçerlidir. Hanlığa başvurmadan önce bu kuralları gözden geçirmeniz, hanlığa girdikten sonra da bu kuralları unutmamanız gerekmektedir.

- EliteS yönetimi.