Dragons War: Efsane Ejderhalar Mirası
Oyuna Gir Oyuna Kayıt Oyun Clienti
Dragons War
IRK SAVAŞ DURUMU
0 0
Sıralama

En iyi oyuncular En iyi hanlıklar

1    _Kabus48_ [13] 
2   AngelS [13] 
3   - BERK - [13] 
4   I3y Ka0s [13] 
5   BanSHe [13] 
6   BlackWolf [13] 
7   unforgiven12 [13] 
8   HaMiTCaN [13] 
9   Cyanoacrylate [13] 
10   TheBumpPro [13] 

Genel Bilgi İnsanlar Magronlar

         

Sosyal Hesaplarımız
E-pin Satışı
Son Kayıtlı Oyuncu
Haberler
3 Nisan 2021 17:09 Görüntüleme: 1043

Yılın En 'Matrak' Vakti!

3 Nisan Cumartesi, saat 20:00'dan itibaren eğlence başlıyor. Bu sayede, örneğin, iki başlı dev Fallon'a en sevdiği oyuncağını tekrar oluşturmasında yardımcı olabilirsiniz! Bu güzel oyuncak ne yazık ki 7 parçaya ayrılmış ve parçalar rüzgarla birlikte oraya buraya savrulmuş! Tüm Feo'da, canavarların ellerinden bu parçaları tek tek almalı ve toplamalısınız! Oyuncak parçaları, 3 ve üstü seviye canavarlardan düşebilir.

Fallon'u sevindirin, o da sizi sürpriz şekerleriyle sevindirsin! Bu şekerler sadece lezzetli ve yapışkan olmakla kalmaz, ayrıca kendilerini afiyetle yiyenler üzerinde olağanüstü etkiler yaratabilirler.

Aman şeker kağıtlarını atayım demeyin! Bunları  Cüce Saburo ve   Peri Leanna'ya götürerek karşılığında her türden nadir ve eğlenceli nesneler alabilirsiniz.

 

Ayrıca, Bilim Adamı Avrenas ve   Mucit Glover, sizlere 100 Harika Cam karşılığında mükemmel bir Püskürtme Tabancası teklif ediyorlar. Ortalık biraz ıslanacak gibi!

 

Bu eğlenceli etkinliğe 10 Nisan'a kadar katılabilirsiniz. Şamata ve gırgır diz boyu olacak! Mutlaka katılın, burada anlatılanlardan başka daha aklınıza gelmeyecek komiklikler sizleri bekliyor!

Keyifli oyunlar dileriz!

Login Ekranı
  Şifremi Unuttum

Giriş bilgileriniz yoksa, kayıt olun.

Kayıt olun

Şifre Hatırlatıcı
Hata
Hata