Dragons War: Efsane Ejderhalar Mirası
Oyuna Gir Oyuna Kayıt
Dragons War
IRK SAVAŞ DURUMU
23 10
Sıralama

En iyi oyuncular En iyi hanlıklar

1   AngelS [12] 
2   GoDFaTHeR [12] 
3    _Kabus48_ [12] 
4   Tork [12] 
5   DrStr [12] 
6   Mordecai [12] 
7   Pikachu [12] 
8   Hybris [12] 
9     burber [12] 
10   ReaLStronq [12] 

Genel Bilgi İnsanlar Magronlar

         

Sosyal Hesaplarımız
E-pin Satışı
Haberler
1 Ocak 2020 21:37 Görüntüleme: 1209

Yılbaşı Harikalar Çarşısı Açıldı!

YILBAŞI FUARI

Savaşçılar,

Ateş Meydanı ve Işık Meydanı'nda bulunan Şenlik Alanı'nda kurulan Harikalar Çarşısı'nda, Feo Dünyası'nın en zor bulunan ürünleri satılıyor.

Değerli Ürünler
30

Tüccarlar yol boyuncu gelebilecek saldırılardan çekindikleri için silahları parçalar halinde getirdiler. Bu parçalardan her oyuncu 1'er adet alabilmektedir. Gelecekte savaşçılar bu parçaları düzenli olarak harikalar çarşısından alabilecek ve etkinliklerden elde edebileceklerdir. 6 farklı parçayı elde edip birleştirdiğiniz taktirde elinize Kırmızı silah için eski balta geçecektir. Bu eski balta ile Harikalar Çarşısı süresince

Demirci Stug ve Demirci Tarnug'u ziyaret etmelisiniz. Belirli bir ücret karşılığında demirciler eski baltayı eritip sizler için tercihinize göre kırmızı silah üretecektir.

Çetin şartlara rağmen Feo Dünyası'nın nadir nesnelerini bir araya toplamayı başarabilen Antikacı'ların getirdikleri ürünler her savaşçıya parmak ısırtacak türden.Ürünlere bir göz atmak ve aralarından beğendiklerinizi almak için tek yapmanız gereken Şenlik Alanı'nda bulunan Harikalar Çarşısı'na uğramak.

Çarşıyı dolaşmayı ve muhteşem ürünlerden satın almayı ihmal etmeyin. Harikalar Çarşısının kapanma süresi ''Olaylar'' bölümünden takip edilebilir.
Keyifli alışverişler!
Login Ekranı
  Şifremi Unuttum

Giriş bilgileriniz yoksa, kayıt olun.

Kayıt olun

Şifre Hatırlatıcı
Hata
Hata