Oyuna Gir Oyuna Kayıt
Dragons War
IRK SAVAŞ DURUMU
511 298
Sıralama

En iyi oyuncular En iyi hanlıklar

1   AngelS [12] 
2   GoDFaTHeR [12] 
3   _Kabus48_ [12] 
4   HAFIZ61 [12] 
5   DrStr [12] 
6   Smoking [12] 
7   Joyak [12] 
8   Tweety [12] 
9   SUGO [12] 
10   Tork [12] 

Genel Bilgi İnsanlar Magronlar

         

Sosyal Hesaplarımız
E-pin Satışı
Haberler
29 Ekim 2019 20:09 Görüntüleme: 1305

Feo'da Cadılar Bayramı Başladı!

Mezarların üzerinde dönen ve çılgınca inleyen mezarlık hayaletleri, boş göz yuvalarıyla onlara bakan ve nemli zeminde bu kadar uzun süre yattıktan sonra kemiklerini geren aşağılık ölümsüzler için korkunç bir eğlence sözü veriyor. İskeletler, zombiler, bedensel ruhlar ve karanlık güçlerin diğer temsilcileri kabus haftası boyunca Feo sakinlerini korkutmak için bir şans kaçırmak istemeyeceklerdir. Ancak yerliler, korkuyla sırıtan kabak gecesini bekliyor ve cesur savaşçıların Feo'yu onlardan korumasının mümkün olacağını umuyoruz..

Her zamanki gibi, canavarl avı sırasında Balkabağı Tohumu elde edebilir ve şişman bir sebze büyütebilirsiniz. Peki balkabağıyla ne yaparsınız: Bir hediye verin, yada düşmanın kafasına atın- seçim sizin!

Zigred kovanından bir parça Zigred balmumu elde edip mum yakan savaşçılar , Ölümi Türbesine ışık tutacak bir Kabak Feneri yapabilir. Orada, korkunç bir hayaleti yenerek kolayca harika bir muska elde edebilirler. Ve Unutmayın, Huzursuz Ruhları yenerek, bir Şeker Sepeti alabileceğinizi unutmayın. 

Etkinlik hakkında daha detaylı bilgi için Kütüphane Linki

Login Ekranı
  Şifremi Unuttum

Giriş bilgileriniz yoksa, kayıt olun.

Kayıt olun

Şifre Hatırlatıcı
Hata
Hata