Oyuna Gir Oyuna Kayıt
Dragons War
IRK SAVAŞ DURUMU
0 0
Sıralama

En iyi oyuncular En iyi hanlıklar

1   AngelS [12] 
2   GoDFaTHeR [12] 
3   _Kabus48_ [12] 
4   DrStr [12] 
5   HAFIZ61 [12] 
6   Joyak [12] 
7   cihankys [12] 
8   Tork [12] 
9   SUGO [12] 
10   - StrongRulinG - [12] 

Genel Bilgi İnsanlar Magronlar

         

Sosyal Hesaplarımız
E-pin Satışı
Haberler
9 Ekim 2019 23:19 Görüntüleme: 651

Unutulmuş Alet Sihirli Farg

 

Cadı, gizemli iksirlerinden yemek pişirirken, yoğun dumanın kıvrımları ormandaki cılız bir havuzenin bacalarından çıkarıldı. Kuru odunları ateşin içine atar ve kazanda kaynayan yeşilimsi karışımını yakın izler, orada bir orman çiçeğinin kehribar polenlerini ve ezilmiş köklerini ne zaman ekleyeceğinizi bilir.                                                               

   Büyücü Brugilda

Bilge büyücü, savaşta güç kazandırabilen ve savaştan sonra yaraları iyileştirilebilir mucizevi iksirlere dair yüzlerce tarif biliyor. Bu nedenle, Büyülü Ormandaki bitkileri topladıktan sonra duygusal tarihlerini ve enerjide bir çöküş hisseden savaşçıların, hastalıkların neyin nedenleri oluyor bulabilirsin umarak büyüyü görmek için acele ediyorlar. Juggernauts'un sırlarının koruyucusu, kurnaz Edera'nın, tüm canlı ve cansız şeylere zarar vermekle suçlu suçlu konusunda endişeleniyor ve savaşçılara yardım etmek için düzenin gizli bir aletini kullanmaya karar verdi.

Bilge büyücü, savaşta güç kazandırabilen ve savaştan sonra yaraları iyileştirebilecek mucizevi iksirlere dair yüzlerce tarif biliyor. Bu yüzden, Büyülü Ormandaki bitkileri topladıktan sonra duygusal hislerinde ve enerjide bir çöküş hisseden savaşçıların, hastalıklarına neyin sebep olduğunu bulabileceğini umarak büyüyü görmek için acele ediyorlar. Juggernauts'un sırlarının koruyucusu, kurnaz Edera'nın, alanındaki tüm canlı ve cansız şeylere zarar vermekle suçlu olduğundan şüpheleniyor ve savaşçılara yardım etmek için düzenin gizli bir aletini kullanmaya karar verdi.


Cesur savaşçılar! Büyülü Orman'da taşları ve bitkileri toplarken ya da balık avlarken kendinizi Edera’nın yıkıcı etkilerinden korumak istiyorsanız, gidin ve Meantro Köyü'ndeki bilge Barguil'i ya da Vahşet Ormanı'ndaki Grumil'i bulun. Büyücülerin tavsiyelerine uyar ve birkaç basit görevi yerine getirirseniz, sizi zararlı etkilere karşı koruyan özel eldivenlere, Farg'a sahip olacaksınız.


 

Kaynakları yalnızca Farg ile elde edebilirsiniz

Görev, yalnızca seviye 12'ye ulaşan ve 2000 Jaggernaut onuruna sahip kişilere açıktır.

Login Ekranı
  Şifremi Unuttum

Giriş bilgileriniz yoksa, kayıt olun.

Kayıt olun

Şifre Hatırlatıcı
Hata
Hata