Oyuna Gir Oyuna Kayıt
Dragons War
IRK SAVAŞ DURUMU
1176 1146
Sıralama

En iyi oyuncular En iyi hanlıklar

1   Greatsoul [12] 
2   GoDFaTHeR [12] 
3   Pikachu [12] 
4   utame [12] 
5   HAFIZ61 [12] 
6   HeLios [12] 
7   _Kabus48_ [12] 
8   metehan63 [12] 
9   RaasielX [12] 
10   EfsaneSAH [12] 

Genel Bilgi İnsanlar Magronlar

         

Sosyal Hesaplarımız
E-pin Satışı
Haberler
14 Mart 2019 19:01 Görüntüleme: 705

Denizaşırı Ticari Seferler : Sefere Hazırlık

Sefere hazırlık başladı! Gemiler yola çıkmadan

Verdanya Bölgesi Tüccar Galaş ve Büyüleyici Vadi Voldemar Efendi'yi ziyaret edebilirsiniz!

1. AŞAMA : SEFERE HAZIRLIK

Zaman zaman

Verdanya Bölgesi ve Büyüleyici Vadi, gemilerinin ambarını her türlü eşya ile ağzına kadar doldurup yanlarına tecrübeli denizcilerden oluşan bir takımı da alarak, nadir nesneler getirmek üzere uzak diyarlara yelken açıyorlar.

Ogriy ve Hayir limanlarında görülmemiş bir heyecan göze çarpıyor. Denizciler, mürettebatın denizler ve okyanuslar aşırı uzun yolculukta ihtiyaç duyacakları erzak ve su dolu fıçıları gemilere yüklüyorlar. Aynı zamanda memleketten eşyalarla ağızlarına kadar doldurulmuş, ağır sandıkları, uzak diyarlardaki tüccarları etkileyeceğini umarak geminin ambarına taşıyorlar. Bu arada Tüccar Galaş ile Voldemar Efendi de tembellik yapmıyorlar. Tecrübeli tüccarlar, seyahatten çok önce hazırladıkları alınması gerekenler listesindekilerin hepsinin gemiye taşınıp taşınmadığını devamlı kontrol ediyorlar. Aynı zamanda da, limandakilerle sohbet ediyorlar ve onlara değiş tokuş hakkında bilgi veriyorlar. Her isteyen Kristal kömürü, Ölü Savaşçının Kafatası'nı, Öfkeli Göz'ü ve düşman ırkın kaynaklarını getirerek bunlar karşılığında Ticari Senet alabilir.

Detaylı Bilgi
Bilgilendirme: Sefere hazırlık 21.03.2019 tarihine kadar devam edecek, gemiler yola çıkmadan değerli nesneler elde etme imkanını kaçırmayın!
Login Ekranı
  Şifremi Unuttum

Giriş bilgileriniz yoksa, kayıt olun.

Kayıt olun

Şifre Hatırlatıcı
Hata
Hata