Oyuna Gir Oyuna Kayıt
Dragons War
IRK SAVAŞ DURUMU
958 650
Sıralama

En iyi oyuncular En iyi hanlıklar

1   AngelS [12] 
2   GoDFaTHeR [12] 
3   HAFIZ61 [12] 
4   _Kabus48_ [12] 
5   metehan63 [12] 
6   RaasielX [12] 
7   Tork [12] 
8   Pikachu [12] 
9   Tweety [12] 
10   HeLios [12] 

Genel Bilgi İnsanlar Magronlar

         

Sosyal Hesaplarımız
E-pin Satışı
Haberler
14 Ocak 2019 19:57 Görüntüleme: 1404

Değerli Sandık Mağazası açıldı!


Işık Meydanı ve Ateş Meydanı bölgelerinin Şenlik Alanında açılan mağaza ile belirli aralıklarla değerli kutu ve sandıkları satın alıp bu kutu ve sandıkların içindeki değerli nesnelere sahip olabilirsiniz. Fiyat ve şekil olarak birbirinden farklı dört çeşit sandık/kutu vardır. Satın alınan değerli sandık ya da kutu fiyat olarak ne kadar değerli ise bu kutulardan nadir nesne sahibi olabilme şansınızda buna bağlantılı olarak o kadar yüksektir. ( Değerli sandık ve kutu fiyatları ile bu kutulardan çıkacak hediyelerin değerleri birbiriyle bağlantılıdır.)


Eğer antikacı dükkanının önünde müşterilerin sabırsızlıkla uzun bir sırada beklediklerini gördüyseniz anlayınız ki antikacıya uzak diyarlardan değerli kutular ve sandıklar gelmiştir. Bazı sandıkların ve kutuların içinde gerçekten de değerli nesneler saklıymış! Bunun gibi günlerde hiç dinlenmeden sabırsız müşterilere değerli sandık ve kutu yetiştirmek için depodan dükkana sandık taşıyan antikacı için en büyük ödül, sandıklardan Katilin Savaş Baltası, Dev Kemeri, Serador Madalyonu gibi nesnelerin ya da başka değerli nesnelerin çıktığında atacağınız sevinç çığlıklarıdır. Değerli sandıklarıdan ve kutulardan bazen Şans nalları da çıkmaktadır ve bu şans nalları sayesinde değerli nesne bulma şansınız da artacaktır.

Savaşçılar! Şenlik Alanında bulunan «Değerli Sandık Mağazası» 19.01.2019 saat 20:00'a kadar açık olacak, mağazayı ziyaret edebilir ve içerisinde değerli nesneler bulunduran sandıklar satın alabilirsiniz!

Login Ekranı
  Şifremi Unuttum

Giriş bilgileriniz yoksa, kayıt olun.

Kayıt olun

Şifre Hatırlatıcı
Hata
Hata