Oyuna Gir Oyuna Kayıt
Dragons War
IRK SAVAŞ DURUMU
568 513
Sıralama

En iyi oyuncular En iyi hanlıklar

1   GoDFaTHeR [12] 
2   _Kabus48_ [12] 
3   Pikachu [12] 
4   Greatsoul [12] 
5   metehan63 [12] 
6   IV MURAT [12] 
7   InFeRNaL [12] 
8   Nirvana [12] 
9   ReaLStronq [12] 
10   _DiCapRio_ [12] 

Genel Bilgi İnsanlar Magronlar

         

Sosyal Hesaplarımız
E-pin Satışı
Haberler
6 Ekim 2018 05:48 Görüntüleme: 267

Elf Mabedi

ELF MABEDİ

Önerilen seviye : 3 ve üstü

Ziyaret süresi : 6 saate kadar

Ziyaret sıklığı : 7 günde bir

Köyün ihtiyarı, topladığı taze otları kurumaları için samanlığa asmakla meşguldü. Tam o sırada, dışarıdan gelen korkunç bir gürültü duyunca elindeki direni bir kenara bırakıp bu karmaşanın ne olduğunu araştırmaya çıktı. Samanlıktan dışarı adımını henüz atmıştı ki, ayağının altında toprağın kaydığını hissetti. Çok geçmeden dört bir yanda yankılanan bir çatırtı koptu. Korkudan ne yapacaklarını şaşıran köy sakinleri, evlerine kaçarak başlarını yastığın altına gömdüler. O gün, kulakları sağır eden bu gürültüyü duyan ve toprağın nasıl hareket ettiğini hisseden sadece köy sakinleri değildi. Bu sıradışı olay, bütün Feo'yu bir kargaşaya sürüklemişti. Bunun asıl sebebi, ardından bir taş yağmurunu çeken güçlü bir depremdi. İşte bunun çıkardığı gürültü, dünyanın en ücra köşesinde bile duyulmuştu. Eğer ardından kayalıkları serbest bırakan tuhaf ve bir o kadar da tehdit edici olaylar gelmeseydi, bu durum belki de çabucak unutulurdu.

Depremin tetiklediği kaya hareketleri, o zamana kadar varlığından kimsenin haberdar olmadığı antik bir Elf Mabedi'ne çıkan bir patikayı gün yüzüne çıkardı. Bu mabet, bu esrarengiz halk tarafından yüzyıllar önce dikilmişti. Tapınak, girişinin kayalıklarla gizlendiği uzun zamana rağmen ilk günkü yaşanabilirliğini koruyordu. Tapınağın ölümsüz sakinleri, halklarına ait bu kutsal mekana her zaman sadık kalmayı bildiler. Her şey, ardında mutlaka bir iz bırakır... Ancak ilginçtir ki, karanlık Elflerin çehrelerini değiştiren aradan geçen yıllar değil, bir anlık dalgınlıkla Ölülerin ve Lanetlilerin Tanrısı ile yaptıkları anlaşma olmuş. İçinde yüzyıllardır esir olarak yaşayan halk, mabedin kapıları uzun yıllar sonra yeniden açıldığında dışarı çıkmak için hiç de acele etmediler. Korkunç birer ölümiye dönüştükten sonra, dağ tapınağının muhafızı, bu rezaleti tek bir İnsan ya da Magron'ın bilmeyeceğine ve yaşayan hiçbir şeyin pençelerinden kaçıp kurtulamayacağına yemin etti. 

Ama şimdi biraz akıllıca düşünelim... Macera tutkusu ile yanıp tutuşan cesur bir savaşçıyı durdurabilecek bir güç olabilir mi sizce? Bunların içlerinde en tehlike tanımaz ve babayiğit olanları, Elf tapınağının eski duvarlarını kendi gözleriyle görmekten, antik ırkın ölümsüz savaşçılarına karşı çarpışmaktan ve efsanevi silahlar kazanmaktan kimse alıkoyamaz.Liderlerden elde edilenler
Kazanılan ödüller, yenilen liderin seviyesine bağlıdır.
Lider Kiriş Deri Plaka Kalıp

Kraliçe Andorfen [5] 

Kraliçe Andorfen [7] 


Kraliçe Andorfen [9] 

Kraliçe Andorfen [11] 


Kraliçe Andorfen [13] 

Kraliçe Andorfen [15] 

Kraliçe Andorfen [17] 

Zafer halinde parçalardan rastgele miktarda kazanırsınız.
Gereken bütün parçalar toplandığında bunlardan bir yay oluşturabilirsiniz.Sandık Anahtarı
Lider Ödül

Tehditkar Ling [5] 

Tehditkar Ling [7] 

Tehditkar Ling [9] 

Tehditkar Ling [11] 

Tehditkar Ling [13] 

Tehditkar Ling [15] 

Tehditkar Ling [17] 
Yay imalatı

Elf Mabedi'nde ele geçirdiklerinizi kullanarak bir yay üretmek için aşağıdakilerden birine başvurun:
Zanaatçı Soygura
Zanaatçı Ostap

Gereken seviye Yay
3
7
12

Her yayın seviye gruplarına göre belli bir sınıfa uygun bir kalıp gerektirdiğini unutmayın.

Dikkat! Üretilen yaylar başka bir oyuncuya devredilemez ve satılamaz!

Zindanın işleyiş kuralları değiştirildiğinde bu sayfadaki bilgiler de güncellenir.

 Ölümsüzlük Kanyonu'ndan veya  Yasemin Topraklarından patikaya erişerek Elf Mabedi'ne girebilmek için, önce "Antik tapınağın ölü sakinleri" görevinin tamamlanması lazım. Görevi, 3. seviyeye ulaşmayı başarmış ve Yaratık Avcıları Onuru'na sahip her savaşçı, Paladin Şiko'dan alabilir. 

Login Ekranı
  Şifremi Unuttum

Giriş bilgileriniz yoksa, kayıt olun.

Kayıt olun

Şifre Hatırlatıcı
Hata
Hata