Dragons War: Efsane Ejderhalar Mirası
Oyuna Gir Oyuna Kayıt Oyun Clienti
Dragons War
IRK SAVAŞ DURUMU
0 0
Sıralama

En iyi oyuncular En iyi hanlıklar

1    _Kabus48_ [13] 
2   AngelS [13] 
3   - BERK - [13] 
4   I3y Ka0s [13] 
5   BanSHe [13] 
6   BlackWolf [13] 
7   unforgiven12 [13] 
8   HaMiTCaN [13] 
9   Cyanoacrylate [13] 
10   TheBumpPro [13] 

Genel Bilgi İnsanlar Magronlar

         

Sosyal Hesaplarımız
E-pin Satışı
Son Kayıtlı Oyuncu
1 2
Haberler
19 Nisan 2021 18:18 Görüntüleme: 242

Kışa Veda!

İlkbaharın başlamasına rağmen, soğuk havalar Feo dünyasını terk etmek için acele etmiyor. Bu yüzden  İnsanlar ve Magronlar kış için gerçek bir veda etkinliği organize ediyorlar. Gelecek hafta boyunca Feo sakinleri lezzetli krepler yapacak ve güneşten daha sıcak ve parlak olmasını dileyerek iyi vakit geçirecekler.

 
 
 

Güneş ışınlarının bu günlerde özel güçleri var. Bu güçler, kreplerin leziz tadına bakan savaşçılara, Feo topraklarında daha hızlı hareket etme ve savaşlarda zırhlarının kırılmama olasılığını artırma şansı veriyor.

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

Feo Dünyası'ndan soğuk havaları gönderme zamanı geldi! Cesur savaşçılar, Kışa Veda etkinliğine katılın. Yaratıkları avlayarak, kaynak toplayarak, dövüş alanlarına katılarak ve şehir belgesi veren görevleri tamamlayarak krep için gerekli olan malzemeleri elde edin.

18 Nisan 2021 22:18 Görüntüleme: 654

Satranç Taşı Takaslama Vakti!

Savaşçılar! Gezginler elinizde kalmış olan satranç taşlarını almak için sabırsızlanıyorlar! Tavernalardaki mağazaya uğrayarak işinize yaramayan satranç taşlarını farklı satranç taşları ile değiştirebilir, setleriniz için eksik olan taşları tamamlayabilirsiniz!

Ancak acele etmenizi tavsiye ederiz. Bu gezginler Feo topraklarındaki ziyaretlerini kısa tutmakta kararlılar 23.04.2021 tarihine kadar takaslar açık kalacaktır. Bu tarihten sonra gezginler, Feo topraklarını terkedecekler ve satranç taşı takas işlemi mümkün olmayacaktır.

 

16 Nisan 2021 18:08 Görüntüleme: 1171

Sahil Savaşları 20:00'da başlıyor!

Feo'nun yiğit savaşçıları! Bütün kış boyunca dondurucu  soğuklara bana mısın demediniz ve kahramanca çarpıştınız. Baharın başlangıcına yaklaşmakta olduğumuz bu günlerde, havaların ısınmasıyla beraber birkaç günlük dinlendirici bir tatili hepiniz hak ettiniz. Böyle bir tatil için aklınıza  Verdanya ve  Vimilya limanlarından kalkan gemilerle gidilebilen mükemmel bir sahilden daha çekici bir seçenek geliyor mu?

Bu sahilde bol bol güneşlenip sere serpe uzanabilirsiniz. Ama bunun yanında harika şeyler de keşfedebilirsiniz. Mesela her türden midye. Bu sahillerde görülen dört midye çeşidini de bulmayı başardığınız zaman, bunu diğer savaşçılarla takas etmeye hazır olun. Çünkü bu midyelerden, harika birer hediye olan Deniz Ürünleri Kolyeleri yapılabiliyor. 

 

14 Nisan 2021 15:45 Görüntüleme: 1018

Koşumlar Açıldı!

En özel binekte bile ustalaşmak kolay değildir. Hayvanlardan biri çok inatçıdır, diğeri yakınlarda titreyen herhangi bir canlı tarafından dikkati dağılır. Üçüncünün pullu sırtı o kadar kaygandır ki üzerinde kalmak zor. Şimdi sizin için çok daha kolay olacak: yeni ekipman, her türden bineği yönetmenize yardımcı olacak , koşum takımları açıldı!

Amacı, hayvanlarınızın hızını ve taşıma kapasitesini artırmaktır. Herhangi bir birlik arasında yeterli bir itibara sahip olan paralı asker dükkanlarından binek madalyonunuz için koşum takımı satın alabilirsiniz.Artık uzun yolculuklar daha kısa görünecek!

Not: Hangi paralı birlik mağazasından almak istiyorsanız , o birliğin onuru dikkate alınır.

Keyifli oyunlar dileriz!

14 Nisan 2021 14:41 Görüntüleme: 547

Denizaşırı Ticari Seferler II. Aşama Başlıyor!

Değerli nesneler için yola çıkan gemiler saldırıya uğradı! İnsan Irkı Tüccar Galaş'ın gemisine, Magron Irkı ise Voldemar Efendi'nin gemisine saldırılar başlattı! Tüm Savaşçılar Büyülü Pusula yardımı ile gemilerin yerini tespit edip ışınlanacak ve kendi ırkının gemisi savunabilecek! Savaşlar sona erdiğinde hak ettiğiniz güçlü zırlar, değerli nesneler sizleri bekliyor olacak!

Dikkat : Savaşlar 14.04.2021 saat 15:00 itibariyle başlayacak, Kaptanlara desteğe giden cesur savaşçıların zırhları kırılmayacak, dövüşten sonra yaralanmaları iyileşecek ve mücadele karşılığında onur elde edecek!

Savaş Takvimi

Her gün

saat 15:00

Her gün

saat 18:00

Her gün

saat 22:00

 

Etkinlik süresi ''Olaylar'' sekmesinden takip edilebilir. 

 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi için Kütüphaneyi inceleyebilirsiniz.

Keyifli Oyunlar Dileriz!

13 Nisan 2021 18:04 Görüntüleme: 813

Hoşgeldin Ey Şehr-i Ramazan!

Savaşçılar! Sonunda on bir ayın sultanı Ramazan geldi. Haliyle bütün Feo'yu bir heyecan kapladı. Ramazan ayında da birbirinden güzel etkinlikler sizi bekliyor olacak!

Şehir Meydanlarında bulunan mağazalardan Fırıncının Sihirli Küreği'ni alabilir, her gün iftar saatlerinde kullanarak

Elde Edebilirsiniz.

Ayrıca Ramazan Ayı boyunca yaratıkları öldürerek, kaynak toplayarak, dövüş alanlarına girerek ve Fırıncının Sihirli Küreği'ni kullanarak Altın Ramazan Parası elde edebilirsiniz. Bu akçeleri ilerleyen zamanlarda açılacak olan Ramazan Mağazası'nda değerli ödüller ile takas edebilirsiniz.

Etkinlik 20:00 da başlayacaktır.

Keyifli Oyunlar Dileriz!

Login Ekranı
  Şifremi Unuttum

Giriş bilgileriniz yoksa, kayıt olun.

Kayıt olun

Şifre Hatırlatıcı
Hata
Hata