Giriş yapmadınız.

• Giriş

Sayın ziyaretçi, Efsane: Ejderhalar Mirası Forum sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Wednesday, December 28th 2011, 7:34pm

Gökkuşağı Görevi

Gökkusağı görevinde Mavi Taşı nasıl bulucam.. Bir de Sonunda ne ödül veriyor.. ?

2

Wednesday, December 28th 2011, 11:04pm

Alıntı sahibi "--horL4k--;9950"

Gökkusağı görevinde Mavi Taşı nasıl bulucam.. Bir de Sonunda ne ödül veriyor.. ?

sonunda verdigi ödül diri kaya ile konusma(rüzgar ruhu) bu sayede 90 tp 40 adet kaynak yada aynı renk 10 adet gökkusagı tası veya 2a karsılıgında küre+3ahududu dalı alırsın mavi tas ölü keserke sans eseri düşer gökkusagı görevini yaptıktan sonra taslar sans eseri düşer görev esnasında görevler bölümünden hangi tasın kimden olduguna bakabilirsin görevden sonra küre ve3 ahududu dalını haftada 1 sefer olarak alabilirsin(gene tas yada kaynak karsılıgı tabiki yada 2a) ahududu dalı 6 lwlw kör saldırtmak için küre ise gökkusagı gücü elde etmek için kullanılır(her dalı 1 sefer küreyi 2 sefer kullanabilirsin) gökkusagı gücü vurusunu artırır ve sana öfkeli göz düşme olasılıgı saglar bu gücücn etkisinde oldugun sürece öfkeli göz düşürebilirsin öfkeli gözler iyilik yada kötülük üyelerine gereklidir ister biriktirir kendin kullanırsın istersen satarsın(eger satacak isen ben alıcıyım:D benle irtibata gec)
:horse:Üye Ban Yemez Admin Kızmadıkça ,Admin Kızmaz Üye Azmadıkça:horse:üyede azmaz oyun kasmadıkca:horse:

3

Saturday, December 31st 2011, 2:59am

mavi taşı zombi keserek alıyosun ama takım kurarsan takıma bireysel kesmekten çok düşüyor

4

Saturday, December 31st 2011, 7:52am

juma öyle deme ben bireytselk olarak tek seferde düşürdüm
:horse:Üye Ban Yemez Admin Kızmadıkça ,Admin Kızmaz Üye Azmadıkça:horse:üyede azmaz oyun kasmadıkca:horse:

5

Sunday, February 12th 2012, 2:24pm

arnabagtan taşı alabilmek için belli süre geçmesi gerekıyomu bende çıkmıyoda konuşma arnabagla

6

Monday, March 5th 2012, 12:24pm

zombiden değil ölüden düşüyo onlar

7

Wednesday, May 2nd 2012, 3:07pm

Gökkuşağı Görevini Kimden Alacam =???;

8

Tuesday, June 5th 2012, 2:15pm

biri görevin nasıl yapılacağını baştan sana anlatabilir mi

9

Wednesday, June 6th 2012, 1:29pm

bende anlamadım nasıl yapıcam görevi lütfen anlatsın biri

10

Monday, June 18th 2012, 8:22pm

Dostum bende daha yeni bitirdim.Gökkuşağı görevi öncelikle 4 değil 5 lvlde alınıyor.Ve görevi yapman için 7 adet gökkuşağı taşı toplaman gerekiyor.Gökkuşağı taşlarını kimlerden alıcağını görevler kısmından ayrıntılı olarak görebilirsin.Gökkuşağı görevini yapmadan küre alamazsın.5 lvl olan birisi gökkuşağı görevini yapabilir.Ayrıca görevi bildiğim kadarıyla Duruid Wessenden alınıyordu :)
Hayatta 4 şey geri dönmez : söylenen söz , atılan ok,gecmiş hayat , VE KACIRILMIŞ FIRSAT
-TeStErE-

11

Wednesday, May 8th 2013, 1:54am

sadece mor taş kaldı o da gredeya vericek bir şey karşılığı fkat o da hiç bişe sölmeio yani görev butonu yokki konuşayım.bi tek mor taşaka kaldı işin bitmesi o da ortada yok ne kesersem kesiyim düşmüo.deliricem ya.arkadaşalr yardım edin ne olur